امسال ماه مهمانی خدا را با برکت آغاز کردیم. روزانه صدها نفر به قصد کسب روزی و درآمد پشت فرمان ماشین هایشان می‌نشینند و با هر شغلی که دارند، کارمند، راننده، نانوا و یا … که قصد رفتن به محل کار خود را دارد در دل کوچه ها و خیابان ها و جاده ها میرانند. به مانند ما و شما، هیچ کدام از این آدم ها این احتمال را در فکر و دل راه نمی دهند که شاید چند دقیقه یا چند ساعت دیگر قرار است اتفاق ناگواری رخ دهد و کم نیستند کسانی که با همین تفکر و به دلیل بی توجهی در پی یک حادثه ی تصادف رانندگی ناخواسته سال های سال در بند گرفتار شده و علاوه بر خودشان ، خانواده شان را نیز به اسارت مشکلات درآورده اند.
ما اتو خسروانی ها با تکیه و باور به این شعار که آزادی یک زندانی جرائم غیر عمد، آزادی یک خانواده و به تبع آن آزادی یک جامعه است چندین سال است که در ماه مبارک رمضان پیشگام در آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد محکوم به پرداخت دیه بوده اند.
امسال نیز به روال سال های گذشته، در این عید عزیز و مبارک مفتخریم اعلام کنیم که با مشارکت و همدلی شما عزیزان در طرح برکت اتو خسروانی و با اختصاص درصدی از مبلغ خرید هر ماشین به آزاد سازی این نوع از زندانیان بی گناه، توانستیم دست ۵ تن از زندانیان جرایم غیر عمد محکوم به دیه را در دست خانواده هایشان بگذاریم . و از این که در این کار خدا پسندانه و نیت پاکتان سهمی داشتیم و در کنار قدم های پاکتان در این راه گام کوچکی برداشتیم ، شکرگزار خدای منان خواهیم بود.
اتوخسروانی همواره دلگرم به حضور شما بوده و سپاسگزار منش و بزرگواری شماست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *