باشگاه مشتریان اتوخسروانی

باشگاه مشتریان اتو خسروانی با ارائه خدمات منحصر به فرد و ویژه ، سعی در جلب رضایت مشتریان و همراهان همیشگی این مجموعه داشته است .

1- یکسال گارانتی تعویض اتو خسروانی :

یک سرویس منحصر به فرد این مجموعه در ایران است که به تمامی مشتریان که با خرید خودروی صفر کیلومتر از این مجموعه اقدام نموده اند در صورت بروز ایراد فنی در موتور و گیربکس تا یکسال بدون دریافت هیچ هزینه ای خودرو با یک دستگاه صفر مشابه تعویض می گردد .

2-شعبه سیار :

شعبه سیار اتو خسروانی آمادگی ارائه خدمات در محل را دارا بوده و با این سرویس امکان خرید و فروش خودرو ، ثبت نام و …برای مشتریان خود آسانتر نموده است .

3- هوم سرویس :

تمامی مشتریان نمایندگی پرشیا خودرو اتو خسروانی شامل خودروهای ب ام و و مینی از یکسال هوم سرویس بهره مند می گردند ، بدین صورت که یکسال یا 12 نوبت کارواش رایگان دریافت نموده و انجام تمامی سرویس های دوره ای خودرو به وسیله خودرو بر مجموعه ، از درب منزل مشتری به نمایندگی ارسال و پس از انجام سرویس خودرو مجددا تحویل مشتری می گردد ( تنها هزینه سرویس به عهده مشتری می باشد ) .

4-کارواش رایگان :

تمامی مشتریان اتو خسروانی از سرویس کارواش رایگان بهره مند می گردند .

5 -ارسال رایگان :

اتو خسروانی جهت رفاه حال مشتریان اقدام به ارسال رایگان خودروهای خریداری شده به درب منزل مشتری مینماید. 6-تخفیف بیمه بدنه : با رایزنی های صورت گرفته فی مابین اتو خسروانی و کارگزاری های بیمه ، 80% تخفیف بیمه بدنه به تمامی مشتریان این مجموعه اختصاص یافته تا در صورت تمایل به انجام بیمه بدنه ، از آن استفاده نمایند .

مزایای خرید خودرو از اتوخسروانی

خدمات ویژه ی اتوخسروانی در جهت حفظ رضایت مشتریان

افتخارات اتوخسروانی در زمینه نمایندگی فروش خودرو

نظر مشتریان خرید خودرو از اتوخسروانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *