فروش اقساطی ایران خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو دنا

ایران خودرو قدیمی ترین و معروف ترین کمپانی خودروسازی ایران است که ابتدا کار خود را تحت عنوان ایران ناسیونال با مونتاژ خودرو و سپس بومی سازی قطعات آغاز نمود و پس از انقلاب نیز با تغییر نام به ایرانخودرو به کار خود ادامه داد. در حال حاضر این کمپانی با تولید خودروهایی تمام ایرانی و همچنین مونتاژ خودروهای ساخت برخی شرکت های طرف قرارداد، به فعالیت خود ادامه می دهد. خودروهای این کمپانی بعضا قیمت های بالایی دارند که برای برخی اقشار خرید نقدی این خودروها ممکن نیست. فروش اقساطی محصولات ایران خودرو راهکاری است که اتوخسروانی برای این دست افراد در نظر گرفته است.

فروش اقساطی ایرانخودرو

از آنجا که قیمت خودرو در کشورمان افزایش بسیار زیادی داشته است، افراد زیادی سعی در خرید خودروهای ایرانی و خارجی به صورت اقساطی نموده اند. خرید اقساطی ماشین های ایرانخودرو یکی از خدماتی است که مجموعه اتوخسروانی برای مشتریان خوددر نظرگرفته تا به سادگی بتوانند خودروی مورد نظر خود را خریداری نموده و از آن استفاده نمایند. با توجه به این که کمپانی های سایپا و ایرانخودرو بسیار کم شرایط و تسهیلات خرید خودرو در اختیار خریداران قرار می دهند این کار به فروشندگان خودرو واگذار شده تا با ارائه شرایط مناسب ابن امکان را فراهم نمایند.

 خرید خودرو اقساطی از هر شرکت و یا کمپانی، شرایط خاص و متفاوتی وابسته به سیاست های آن شرکت دارد. به همین جهت در زمان انعقاد قرارداد مبنی بر خرید خودرو اقساطی ایرانخودرو لازم است کمی تحقیقات حقوقی داشته باشید.

از جمله طرح های در نظر گرفته شده در این مجموعه می توان به خرید اقساطی پژو 207 ، خرید اقساطی دانگ فنگ H30 و خرید اقساطی هایما S5 اشاره نمود.

فروش اقساطی ایران خودرو 207

خرید اقساطی محصولات ایرانخودرو از اتوخسروانی

مجموعه نمایندگی های خسروانی با نام تجاری “اتوخسروانی” با بیش از 45 سال سابقه در حوزه نمایندگی و فروش خودرو، جهت جلب رضایت و ارائه خدمات ویژه به متقاضیان خرید خودرو با شناسایی و نیاز سنجی مشتریان، با همکاری سیستم بانکی کشور، تسهیلات ویژه ای را برای گروه های مختلف شغلی در نظر گرفته است تا با جلب رضایت و افزایش امکان خرید، شرایط سهل تری را فراهم آورد.

اتوخسروانی با کسب عناوین ارزشمندی همچون رتبه برتر فروش محصولات سانگ یانگ در سه سال متوالی، کسب نماینده ممتاز شرکت آرین موتور ( میتسوبیشی )، کسب لوح تقدیر از سازمان محیط زیست جهت حمایت از حفظ و نگهداری مناسب از محیط زیست، کسب رتبه برتر فروش محصولات هیوندای، کسب رتبه برتر خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو و … مفتخر است که یکی از ساده ترین و کم دردسر ترین شرایط را برای خرید اقساطی خودرو از ایرانخودرو در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

این مجموعه با دارا بودن 8 شعبه در سطح تهران، خدمات ویژه ای به مشتریان در صدد ایجاد بهترین شرایط برای فروش اقساطی خودرو ارائه می دهد.

فرم اعلام شرایط خرید اقساطی ایران خودرو

 

لطفا فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان اتوخسروانی با شما تماس بگیرند و با مشاوره رایگان و تخصصی، شما در انتخاب بهترین طرح راهنمایی کنند.

مشخصات فردی

خودروی مورد نظر