خرید اقساطی سایپا

فروش اقساطی سایپا رهام

کمپانی سایپا را می توان خودروساز اقتصادی ایران خطاب نمود که همواره سیاست های این کمپانی بر این اساس بوده که خودروهای تا حد امکان ارزان و قابل دستیابی را بسازد. اما این کمپانی نیز از افزایش شدید قیمت ها در امان نبوده و قیمت خودروهای سایپا نیز از حد معمول بسیار بالاتر رفته. همین امر موجب شده تا بسیاری از افراد به فکر خرید اقساطی خودروهای سایپا باشند.

اگر شما نیز جز این دسته افراد هستید که بودجه ی لازم جهت خرید نقدی خودروهای سایپا را ندارید یا تمایل به پرداخت به صورت بلند مدت دارید، می توانید با استفاده از امکان خرید اقساطی خودروهای سایپا از برند نام آشنای اتوخسروانی کمک بگیرید.

فروش اقساطی خودروهای سایپا

 فروش اقساطی خودرو یکی از راهکارهایی است که کمپانی های بزرگ در جهان برای افزایش قدرت خرید مشتریانشان به کار می برند تا دستیابی به خودروی مورد علاقه آنها، راحت تبر باشد. مجموعه ی اتوخسروانی این شرایط را برای شما فراهم ساخته که خودروی مورد نظر خود را از بین محصولات سایپا به صورت اقساطی خریداری نمایید.

خرید اقساطی محصولات صفر سایپا

با توجه به این که فقط در برخی مواقع کمپانی سایپا اقدام به فروش خودرو به صورت اقساطی می نماید، عموم افراد و مجموعه های فروش خودرو به صورت شخصی اقدام به فروش اقساطی خودروهای سایپا می نمایند. از این رو میزان اقساط و میزان سود هر مجموعه ای متفاوت از دیگری است. چنانچه قصد خرید خودروهای سایپا به صورت اقساطی را دارید باید توجه نمایید که هر مجموعه ای با چه شرایطی این امکان را برای شما فراهم می نماید.

مجموعه اتوخسروانی مفتخر است که با بهینه ترین شرایط برای شما، این امکان را فراهم ساخته تا به خودروی مورد نظر خودتان دست یابید. همچنین اتوخسروانی امکان فروش اقساطی سایپا تحویل فوری را نیز مهیا ساخته تا موجب رفاه هرچه بیشتر شما گردد.

از جمله طرح های موجود در این مجموعه می توان به خرید اقساطی سایپا کوئیک، خرید اقساطی سایپا آریو و خرید اقساطی سایپا سراتو اشاره نمود.

فروش اقساطی سایپا کوییک

فروش اقساطی سایپا تحویل فوری

حدود دو سالی است که سایپا و ایران خودرو فروش اقساطی با تحویل فوری را از دستور کار خود حذف کرده اند. دلیل این این تصمیم چیزی جز افزایش های روزانه ی قیمت خودرو و نوسانات بیش از اندازه ی بازار نبوده است. همین نوسانات زیاد موجب شده مجموعه های لیزینگی و مجموعه هایی که به صورت اقساطی خودرو خرید و فروش می‌کردند هم بخش فروش اقساطی خودروی خود را تعطیل کردند. اختلاف قیمت بسیار زیاد بازار و کمپانی هم دلیل دیگری است که شرکت ها را مجاب کرده فروش اقساطی را کنار بگذارند.

به همین دلایل که بیان شد در حال حاضر فروش اقساطی سایپا و ایران خودرو در کمتر مجموعه ای وجود دارد. وقتی فروش اقساطی تا این اندازه کم شده است فروش اقساطی با شرایط تحویل فوری بدون شک محدودتر است. مجموعه اتو خسروانی از معدود فروشندگانیست که هنوز هم اقدام به فروش خودرو به صورت اقساطی می ‌کند و همچنان در تلاش است سیایت های خود را حفظ نماید.

فروش اقساطی سایپا ۹۹

همانطور که بالاتر هم اعلام کردیم حدود دو سالی است که سایپا اقدام به فروش اقساطی خودرو نمی کند. پس فقط شرکت‌ها و مجموعه‌های خصوصی و لیزینگی با توجه به سیاست ها و تصمیمات شرکت اقدام به فروش اقساطی محصولات سایپا می‌کنند. البته ناگفته نماند در سوال های ۹۸ و ۹۹ خودروهایی مانند کوییک آر گاهی با شرایط غیر نقدی عرضه شده اند.

برای مثال کوییک آر هنگام پیش ثبت نام نصف مبلغ و هنگام تحویل خودرو نصف دیگر مبلغ از خریداران دریافت شد. اما فروش اقساطی که به صورت رسمی از طرف کمپانی سایپا صورت بگیرد اتفاق نیفتاده. پس با قطعیت می توان گفت فروش اقساطی سایپا ۹۹ توسط کمپانی سایپا انجام نمیگیرد و شرکت های خصوصی آن هم به تعداد کم این قابلیت را برای مشتریان فراهم کرده اند.

خرید اقساطی سایپا از اتوخسروانی

مجموعه نمایندگی های خسروانی با نام تجاری “اتوخسروانی” با بیش از 45 سال سابقه در حوزه نمایندگی و فروش خودرو، جهت جلب رضایت و ارائه خدمات ویژه به متقاضیان خرید خودرو با شناسایی و نیاز سنجی مشتریان، با همکاری سیستم بانکی کشور، تسهیلات ویژه ای را برای گروه های مختلف شغلی در نظر گرفته است تا با جلب رضایت و افزایش امکان خرید، شرایط سهل تری را فراهم آورد.

اتوخسروانی با کسب عناوین ارزشمندی همچون رتبه برتر فروش محصولات سانگ یانگ در سه سال متوالی، کسب نماینده ممتاز شرکت آرین موتور ( میتسوبیشی )، کسب لوح تقدیر از سازمان محیط زیست جهت حمایت از حفظ و نگهداری مناسب از محیط زیست، کسب رتبه برتر فروش محصولات هیوندای، کسب رتبه برتر خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو و … مفتخر است که یکی از ساده ترین و کم دردسر ترین شرایط را برای خرید اقساطی خودرو در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

این مجموعه با دارا بودن 8 شعبه در سطح تهران، خدمات ویژه ای به مشتریان در صدد ایجاد بهترین شرایط برای فروش اقساطی خودروهای سایپا ارائه می دهد.

فرم اعلام شرایط خرید اقساطی خودروی صفر سایپا

 

لطفا فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان اتوخسروانی با شما تماس بگیرند و با مشاوره رایگان و تخصصی، شما در انتخاب بهترین طرح خرید اقساطی سایپا راهنمایی کنند.

مشخصات فردی

خودروی مورد نظر