طرح فروش ویژه خودرو

ارائه ی شرایط ویژه ی فروش و همچنین طرح های فروش ویژه ی خودرو از جمله راهکارهایی هستند که کمپانی های مختلف جهت تسهیل خرید خودرو برای مشتریانشان فراهم می کنند. این طرح ها هم به افزایش میزان فروش برای کمپانی کمک می کنند و هم برای طرفداران خودروهایی که قیمت نسبتا بالایی دارند، روش مناسبی جهت رسیدن به خودروی مورد علاقه شان محسوب می شوند.

مجموعه نمایندگی های خسروانی با نام تجاری “اتوخسروانی” با بیش از 45 سال سابقه در حوزه نمایندگی فروش خودرو، مفتخر است که این امکان را دارد تا به خریداران خودرو ،طرح های فروش کمپانی ها را ارائه دهد. بدین صورت که با توجه به این که این مجموعه نماینده ی رسمی برندهایی از جمله هیوندای، میتسوبیشی، مینی، بی ام و و سانگ یانگ است این امکان را دارد تا به محض اجرای شرایط طرح های فروش برای هر یک از این برندها، آن را اجرایی نماید. طرح های فروش خودرو عموما برای تمامی برند ها در یک برهه زمانی موجود نیست و بسته به سیاست ها و تصمیمات هر نمایندگی مبنی بر ارائه ی شرایط فروش خودروهایشان می باشد.

اتوخسروانی با کسب عناوین ارزشمندی همچون رتبه برتر فروش شرکت رامک خودرو ( سانگ یانگ ) در سه سال متوالی، کسب نماینده ممتاز شرکت آرین موتور ( میتسوبیشی )، کسب رتبه برتر نمایندگی های آسان موتور ( هیوندای )، کسب رتبه برتر خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو ، نمایندگی مجاز پرشیا خودرو ( بی ام و و مینی ) ، نمایندگی مجاز کیان موتور وارنا ( بورگوارد ) و … این امکان را دارد تا با ساده ترین طرح های فروش خودرو در خدمت مشتریان عزیز و گرانقدر باشد.

همچنین مجموعه ی اتوخسروانی جهت رفاه حال مشتریان، علاوه بر مواردی که بالا ذکر شد ، مزایایی را نیز برای خریداران در نظر گرفته که عبارتند از: یک سال گارانتی تعویض، 80% تخفیف بیمه بدنه، ارسال رایگان خودرو به سراسر کشور، کارواش رایگان، طرح ویژه نوروزی خودرو جایگزین، هوم سرویس، شعبه سیار، عضویت در باشگاه مشتریان و بهره مندی از مزایای آن و سایر امتیازات بهره مند می گردند.

در این مجموعه شما می توانید انواع خودرو ها را با طرح های فروش متفاوت و مزایای بی نظیر خریداری نمایید.

شرایط طرح فروش ویژه بی ام و

فروش ویژه بی ام و 320i و 330i

330i&320i- sedan – 2018

طرح فروش ویژه بی ام و سری 2 کانورتیبل

220i-230i-convertible 

فروش ویژه بی ام و 218i

218i – ACTIVE TOURER 2018

شرایط فروش ویژه مینی

فروش ویژه مینی کوپر اس

شرایط فروش ویژه هیوندای

طرح فروش ویژه هیوندای آزرا 2019 ( نقدی )

طرح فروش ویژه هیوندای آزرا 2019 ( اقساطی )

طرح های فروش بایک

فروش ویژه بایک سابرینا

021-48421
تماس با ما