از گذشته های دور با شما

مرکز فروش اتومبیل خسروانی با نام تجاری ( اتو خسروانی ) در زمینه فروش اتومبیل های صفر کیلومتر و کارکرده داخلی و خارجی ، شرکتی و وارداتی فعالیت می نماید.
این مجموعه با بکارگیری نیروهای متخصص در امر فروش و خدمات پس از فروش ، طی این سالها سعی در جلب نظر مشتریان داشته و در همین راستا با هدف ایجاد رفاه و آسایش بیشتر برای مشتریان ، اقدام به توسعه نموده است .از این رو با احداث چندین شعبه در شهر تهران و دارا بودن نمایندگی های فروش برندهای برتر خودرو نظیر ب ام و و مینی( پرشیا خودرو)  ،سانگ یانگ (رامک خودرو)، هیوندای (کرمان موتور)، سوناتا هیبرید (پاکرو سبز قشم)، میتسوبیشی (آرین موتور)، ام وی ام و چری(مدیران خودرو) و… همچنین واردات برندهای برتر خودرو، سعی نموده تا در جلب رضایت و تامین نیازهای مشتریان محترم به عنوان یکی از اهداف اصلی شرکت قدم بردارد.
امید است تلاش مدیریت و پرسنل این مرکز همچنان رضایتمندی و اطمینان خاطر شما را فراهم آورد و باعث ایجاد خاطره ای خوش از خرید اتومبیل دلخواهتان گردد.
پشتیبانی همه روزه

از ساعت ۸:۳۰ الی ۲۰

تحویل فوری

تحویل ماشین در کمترین زمان

ضمانت محصول

یکسال گارانتی تعویض اتو خسروانی برای خودروهای صفر کیلومتر

۳۰ سال تجربه در فروش اتومبیل

تاریخچه ما

 • ۱

  شروع کار

  مجموعه نمایندگی های خسروانی از سال ۱۳۵۱ فعالیت خودرا در زمینه فروش خودرو آغاز نموده است .

 • ۲

  توسعه

  این مجموعه با افزایش شعب در سطح تهران وبه کارگیری نیروهای با تجربه و هم چنین افزایش تعداد برندها و اخذ نمایندگی برندهای برتر فروش، جهت رفاه مشتریان گرامی در دهه ۸۰ شروع به توسعه نمود.

 • ۳

  افتخارات

  کسب رتبه برتر فروش محصولات سانگ یانگ در سه سال متوالی/ کسب نماینده ممتاز شرکت آرین موتور ( میتسوبیشی )/ کسب لوح تقدیر از سازمان محیط زیست جهت حمایت از حفظ و نگهداری مناسب از محیط زیست/ کسب رتبه برتر فروش محصولات هیوندای/ کسب رتبه برتر خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو

 • ۴

  امروز

  حال با گذشت این سالها با لطف ایزد منان و حمایت شما مشتریان گرامی توانستیم مجموعه خودرا توسعه دهیم و همچنین با ارائه خدماتی نظیر یکسال گارانتی تعویض ، کارواش رایگان ، هوم سرویس ، ارسال رایگان به تمامی شهرستانها ، اسنپ رایگان و ... سعی در بهبود هرچه بیشتر مجموعه و رضایت بیشتر شما سروران گرامی را داریم . امید است در این راه با یاری خداوند و شماعزیزان در جهت بهبود هر چه بیشتر مجموعه دست پیدا کنیم .

چرا خسروانی ؟

اتوخسروانی در جهت حفظ رضایت مشتری خدمات ویژه ای برای خریداران در نظر گرفته است

افتخارات اتوخسروانی

اتوخسروانی در جهت حفظ رضایت مشتری خدمات ویژه ای برای خریداران در نظر گرفته است