کشور سازنده :

آلمان

شرکت وارد کننده :

ستاره ایران

برند بنز

نام کمپانی :

مرسدس بنز

سال تاسیس :

1926

فروش اقساطی بنز

کمپانی بنز یکی از قدیمی ترین کمپانی های خودروسازی دنیا به حساب می‌آید و به عقیده بسیاری از افراد اختراع خودرو توسط این کمپانی انجام شده است. هرچند اختراع خودرو به سالها قبل از تولد کمپانی بنز برمی‌گردد اما در واقع باید مخترع اصلی خودروهای امروزی را کارل بنز یا همان بنیانگذار کمپانی بنز بدانیم. این کمپانی در سال ۱۸۸۳ تولید شد و خودروهایی با تولید محدود و قیمت های بالا عرضه می نمود.

تاریخچه ی بنز

 کمپانی بنز را بدون شک می توان یکی از تاثیر گذارترین و خارق العاده ترین کمپانی های خودروسازی جهان نامید. که با اختراعات فوق العاده زیاد از جمله موتورهای درون سوز، موتور های چهار زمانه، کاربراتور و بسیاری ویژگی های دیگر دانست و به جرات می توان گفت صنعت خودروسازی به کمپانی بنز بدهکار است. مرسدس بنز اولین خودروی دیزل دنیا را نیز تولید و به بازار جهانی عرضه نمود که در اکثر کشورهای دنیا به عنوان خودروی تاکسی مورد استفاده قرار گرفت.

 خودروهای سواری، لوکس، شاسی بلند، کوپه، وانت، کامیون، اتوبوس، مینی بوس و هر نوع خودروی دیگری که فکرش را بکنید توسط این کمپانی ساخته و عرضه شده است. بنز جز معدود کمپانی های دنیا است که هر نوع کلاس خودرویی را ساخته و عرضه کرده است. خودروهای ویژه و خاصی توسط این کمپانی به بازارهای جهانی عرضه شدند و همه جای دنیا کمپانی بنز عاشقان سینه چاک بیشماری دارد که هیچکدام انتخابی به جز بنز برای انتخاب خود ندارد.

موفقیت های بنز

کمپانی بنز در مسابقات مختلف رکورد های فوق العاده و بی نظیری کسب کرده و جزء بهترین و نام آور ترین کمپانی های خودروسازی در مسابقات مختلف از جمله فرمول یک به حساب می آید. موتور و جعبه دنده های ساخت این کمپانی آنقدر طرفدار دارند که بسیاری از کمپانی های نوپا و حتی کمپانی های بسیار نام آوری مانند پاگانی از موتور ها و جعبه دنده های این کمپانی برای خودروهای خود بهره می برند و به استفاده از موتور و جعبه دنده ساخته شده توسط کمپانی بنز افتخار می کند.

از جمله کمپانی های زیر مجموعه این  کمپانی میتوان‌ به اسمارت و میباخ اشاره نمود که هرکدام در زمینهای کاری خودشان استاد هستند. میباخ در ساخت خودروهای فوق العاده لوکس و خاص تخصص دارد و اسمارت خودروهای کوچک و کم مصرف تولید و عرضه می کنند.

خودروهای مرسدس بنز

از جمله خودروهای بنز موجود در ایران می ‌توان مدل های مختلف بنز C کلاس یا همان خودروهای کوچک شهری، مدل های مختلف بنز E کلاس یا همان سدان های اقتصادی، مدل های مختلف بنز S کلاس که نمونه های فوق لوکس بنز هستند و همچنین خودروهای شاسی بلند این کمپانی یعنی G کلاس اشاره نمود. که هر کدام شاهکاری طراحی و مهندسی در بین رقبای خودش به حساب می آید. گرانترین خودروی موجود در ایران به گفته بسیاری از افراد خودروی بنز اس ال اس بلک ادیشن پلاک ملی است که با قیمت های نجومی به رقابت با فراری پلاک ملی از لحاظ قیمت می پردازد.

بنز CLA45 یکی از خودروهای فوق العاده خاص موجود در ایران به حساب می‌آید و سریع ترین خودروی چهار در موجود در ایران محسوب می شود که نام بزرگی برای یک خودرو است. صفر تا صد این خودرو کمتر از 4.5 ثانیه است و در کنار جذابیت فوق العاده ی طراحی از مهندسی ویژه‌ای بهره می برد. که توانست چنین رکورد بی نظیری را از آن خود کند و نام خود را در لیست سریع ترین خودرو های چهار در دنیا ثبت نماید.

فروش اقساطی بنز cla45

شرایط خرید اقساطی و قیمت بنز CLA45

سی ال ای نسخه کوچک شده الهه زیبایی مرسدس بنز یعنی cls است و برای آن دسته از افرادی است که سی ال اس برای آنها گران و غیرقابل دسترس است. مرسدس بنز Cla یک خودروی چهار درب کوپه با طراحی فوق العاده زیبا و جذاب است. نسخه Cla45 Amg که در ایران حضور دارد قویترین نسخه این خودرو است که با شتاب 4 ثانیه ای به جدال با سوپراسپرت ها می پردازد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد بنز سی ال ای و همچنین مشاهده شرایط فروش Benz CLA  کارکرده، با ما تماس بگیرید.