رنجرور Astronaut Edition

رنجرور Astronaut Edition ، مخصوص مسافران فضا

  • دسته بندی
    اخبار خودرو
  • تاریخ انتشار مقاله
    25 اردیبهشت 1398
  • به اشتراک بگذارید

کمپانی محبوب Range rover اخیرا خودرویی معرفی کرده است که داستان جالبی دارد و در ادامه به آن خواهیم پرداخت.


این خودرو که Astronaut Edition نام دارد نتیجه ی همکاری رنجرور با شرکت Virgin Galactic است که برنامه ای برای فرستادن انسان ها به فضا دارد.

در اصل محصول جدید رنجرو که فضانورد نام دارد فقط برای مسافران فضای این شرکت قابل دستیابی خواهد بود که ویژگی های به خصوصی نیز دارد.

رنجرور Astronaut Edition

طراحی رنجرور Astronaut Edition

تا امروز حدودا ششصد نفر در برنامه ی هیجان انگیز شرکت ویرجین ثبت نام کرده اند که در آینده نزدیک به فضا خواهند رفت و تا آن زمان فقط همین 600 نفر میتوانند از این خودروی خاص رنجرور استفاده که از جمله ویژگی های خاص آن برای این فضانوردان آینده میتوان به رنگ آبی خاص ، نور خوشامد گویی و نماد این خودروی فضانورد در عقب و کناره ی خودرو اشاره کرد.

این نماد ها که مخصوص این Astronaut Edition هستند فقط به طراحی خارجی خودرو خلاصه نشده و در طراحی داخلی خودرو هم در قسمت هایی مانند کنسول ، زیردستی و دستگیره ها به چشم میخورند.

رنجرور Astronaut Editionرنجرور Astronaut Edition

از دیگر جاذبه های طراحی داخلی این خودرو برای مسافران فضا میتوان به 2 دیسک در جا لیوانی ها اشاره کرد که بر اساس محافظ هواپیمای این شرکت طراحی شده و در یکی از آنها یکی از سخنان مدیر عامل کمپانی ویرجین و در دیگری نکاتی در مورد سفر به فضا دیده میشود.

این دیسک ها در زمانی که مسافران به فضا سفر کنند با محافظ های چوبی آن هواپیمایی که توسطش سفر کرده اند عوض خواهد شد .

مشخصات فنی رنجرور Astronaut Edition

این خودرو از موتور های مختلفی بهره میبرد که برای مثال میتوان از موتور هیبریدی با توانایی تولید 398 اسب بخار قدرت یا موتور 5500 سی سی با توانایی تولید 518 اسب بخار قدرت نام برد.

رنجرور Astronaut Edition

قیمت رنجرور Astronaut Edition

تا به حال قیمت دقیقی برای این خودرو اعمال نشده است اما قیمت مدل اتوبیوگرافی این شرکت که این خودرو هم بر اساس همان ساخته شده است در کمترین حالت 103 هزار پوند است.

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه

میخواهم نظر خود را در این مورد بنویسم
خرید اقساطی قیمت صفر قیمت کارکرده چه خودرویی؟ مشاوره رایگان