کشور سازنده :

آلمان

شرکت وارد کننده :

پرشیا خودرو

نام کمپانی :

بی ام و

سال تاسیس :

1916

فروش اقساطی بی ام و

کمپانی بی ام و یکی از محبوب ترین کمپانی های خودروسازی در ایران و جهان به حساب می آید که چه در بخش خودرو و چه در بخش موتور عاشقان سینه چاک زیادی در همه جای دنیا کسب کرده است. بی ام و در زبان آلمانی به معنای صنایع موتوری باواریا است که این نام را از محل تولید خودروهای این کمپانی و دفتر مرکزی آنکه در باواریا ی آلمان قرار دارد گرفته است.

به دلیل اینکه در گذشته فعالیت اصلی این کمپانی تولید موتورهای پره ای هواپیما بوده است لوگوی آن از پره ی در حال حرکت در هوا گرفته شده و دو رنگ سفید و آبی از پرچم باواریا برداشته شده اند. این کمپانی در سال ۱۹۱۶ تاسیس شده و مالک ۲ شرکت نام آور رولز رویس و مینی می باشد. این کمپانی در کشورهایی مانند برزیل، چین، هند، آفریقا، انگلستان و آمریکا کارخانه هایی برای تولید خودرو برای بازار کشورهای اطراف دارد.

اولین تولیدات بی ام و

اولین محصول این کمپانی موتور هواپیما بود که در زمان جنگ جهانی سفارش های بسیار زیادی از طرف ارتش داشت و همین موضوع، موجب ایجاد ثروت بسیار برای کمپانی شد. اما پس از پایان جنگ جهانی اول به دلیل قطعنامه ورسای این کمپانی مجبور شد تولید موتور هواپیما را متوقف کند و اجازه تولید موتور هواپیما از این کمپانی گرفته شد. به همین دلیل برای ادامه حیات، مسئولین کمپانی تصمیم گرفتند به ساخت تجهیزات کشاورزی و لوازم خانگی روی آورند.

اولین خودروهای بی ام و

در سال ۱۹۲۳ این کمپانی شروع به تولید اولین نمونه موتور سیکلت خود نمود و رسماً بخش موتور سازی کمپانی بی ام و آغاز شد اما با شروع جنگ جهانی دوم دوباره شروع به تولید موتور هواپیما برای نیروی هوایی آلمان کرد. در زمان جنگ جهانی این کمپانی به دلیل همکاری در تولید هواپیماها و خودروهای نظامی به شدت تحت بمباران قرار گرفته بود و آسیب‌های زیادی به کارخانه رسیده بود. به همین دلیل تا مدتی توان تولید نداشت اما در سال ۱۹۴۷ با تولید دوباره موتور سیکلت شروع به کار کرد.

 پس از گذشت مدت زمانی با  کاهش فروش موتورسیکلت کمپانی تصمیم به تولید خودرو گرفت و با تولید خودروهایی جذاب و اسپرت سعی در جذب بازار تازه رونق گرفته ی خودرو نمود.

خودروهای کمپانی بی ام و

 این کمپانی سری های سه یا سدان های کوچک، سری پنج یا سدان های متوسط و سری ۷ یا سدان های بزرگ و لوکس را وارد پروسه تولید نمود. که همچنان هر سه خودرو در خط تولید این کمپانی وجود دارند. همچنین پس از گذشت چندی این کمپانی تصمیم گرفت بخش Mpower یا خودروهایی با قدرت بیشتر رانیز عرضه کند که با استقبال بسیار زیادی روبرو شد.

 این کمپانی دارای سری خودرو های زیر است:

 سری ۱ هاچ بک ، سری ۲ یا خودروهای کوچک کوپه ، بی ام و سری ۳ یا کوچکترین نسل سدان، بی ام و سری ۴ نسخه ی لوکس از خودروهای سری ۳ ، بی ام و سری ۵ یا سدان های متوسط، بی ام و سری ۶ یا خودروهای اسپرت با تولید خاص، بی ام و سری ۷ یا سدان‌های لوکس، بی ام و سری ۸ یا خودروهای کوپه و فوق لوکس این کمپانی

بهترین خودروهای بی ام و

همچنین این کمپانی برای شاسی بلند های خود نام ایکس را برگزیده که ادر مدل های ایکس ۱ الی ایکس ۷ وجود دارد. این کمپانی در نامگذاری خودروهای خود از برخی حروف استفاده می کنند که هر کدام نشان از یک خاصیت درخودرو هستند. برای مثال i نشان از بنزینی بودن موتور، d نشان از دیزل بودن موتور، L نشان از بلند بودن فاصله بین محور ها، x نشان از چهار چرخ بودن موتور و C نشان از کروک بودن خودرو دارند همچنین M به معنای خودروهای قوی تر و اسپرت در این کمپانی هستند.

 یکی از خاص ترین خودروهای تولیدی بی ام و که در ایران نیز حضور دارد بی ام و آی ۸ است که خودرویی پلاگین هیبرید با امکانات فوق العاده خاص و طراحی متفاوت موجب شده یکی از گرانترین خودروهای موجود در بازار ایران باشد و همچنین یکی از خاص ترین و متمایز ترین ماشین های دنیا به حساب بیاید. همچنین خودروهای بی ام و سری ۷ موجود در ایران جزء لوکس ترین خودروهای بازار ایران و در لیست گران ترین خودروهای موجود در بازار ایران است.

فروش اقساطی بی ام و سری 5

شرایط خرید اقساطی و قیمت بی ام و 730li

بی ام و سری ۷  لوکس ترین خودروی سدان کمپانی بی ام و است که با ظاهری بسیار خاص و دوست داشتنی در کنار امکانات فوق العاده سطح بالا حرفی باقی نمیگذارد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نق بی ام و سری ۷ و همچنین مشاهده شرایط فروش بی ام و 730 کارکرده، با ما تماس بگیرید.

شرایط طرح فروش ویژه بی ام و

فروش ویژه بی ام و 320i و 330i

330i&320i- sedan – 2018

طرح فروش ویژه بی ام و سری 2 کانورتیبل

220i-230i-convertible 

فروش ویژه بی ام و 218i

218i – ACTIVE TOURER 2018