بی ام و ۵۳۰

قیمت بی ام و سری ۵

جهت اطلاع از قیمت بی ام و ۵۳۰ و طرح فروش بی ام و سری ۵ با کارشناسان ما تماس بگیرید

شرایط خرید و فروش اقساطی بی ام و سری ۵

جهت اطلاع از قیمت خرید اقساطی بی ام و ۵۳۰   با کارشناسان ما تماس بگیرید

بی ام و سری ۵

بی ام و سری ۵ یکی از محبوب ترین و لوکس ترین خودرو های بی ام و است ، خودرویی که تلفیقی است از قدرت ، کیفیت و لوکس بودن که البته با تووجه به این مشخصه ها از گران قیمت ترین مدل های کمپانی آلمانی هم هست .

نخستین نسل BMW سری ۵ سال ۱۹۷۲ روانه ی خیابان ها شد و پس از آن و فروش موفق ۵ نسل بعدی در سال ۲۰۱۷ کمپانی آلمانی نسل هفتم این خودروی محبوب که دومین خودروی پر فروش کمپانی است را روانه ی بازار کرد

بی ام و سری 5
بی ام و 530

مشخصات فنی بی ام و سری ۵

این خودرو با مشخصات فنی مختلفی توسط بی ام و تولید میشود اما در اینجا ما به بررسی مدل ۵۳۰ میپردازیم.

۵۳۰ از یک موتور دو لیتری ۴ سیلندر بهره میبرد که توانایی تولید ۲۵۲ اسب بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتن متر قدرت را دارد که وظیفه ی انتقال این نیرو بر عهده ی یک گیربکس ۸ سرعته zf است .

۵۳۰ در ۶.۲ ثانیه سرعت خود از ۰ به ۱۰۰ میرساند و در نهایت به سرعتی معادل ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت میرسد همچنین مصرف سوخت ترکیبی این خودرو ۵.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر به صورت میانگین است.

مشخصات ظاهری BMW سری ۵

در نمای جلو چراغ های زیبا و اسپرتی که در کنار جلو پنرجه ی دو قسمتی بی ام و قرار گرفته اند و چشم ها را به خود خیره میکنند. و کمی پایین تر از چراغ ها هم شاهد مه شکن های این خودرو هستیم

بر روی کاپوت دو خط حجم دهنده که از از گوشه های شیشه ی جلو شروع شده و به جلو پنرجه ی خودرو ختم میشوند.

در نمای کناری هم شاهد یک ختم حجم دهنده هستیم که از بالای چرخ جلو شروع شده و از زیر دستگیره ها رد شده و به چراغ عقب میرسد همچنین یک خط حجم دهنده ی دیگر هم در پایین در ها حضور دارد.

در نمای پشتی شاهد چراغ های زیبایی هستیم که توسط در صندوق به دو قسمت تقسیم شده و در زیر آنها مه شکن ها بالای دو اگزوز که در دو طرف خودرو قرار گرفته اند دیده میشوند.

داخل بی ام و سری ۵

همان طور که انتظار دارید متریال استفاده شده در کابین بی ام و سری ۵ بسیار مرغوب بوده و به خوبی حس لوکس بودن را به شما القا میکند .

در مورد صندلی ها هم بی ام و ۵۳۰ انتظارات را بر آورده میکند و سرنشینان بدون شک بر روی این صندلی های مرغوب احساس راحتی خواهند کرد ، و در مورد فضا هم باید گفت حتی افراد بلند قد در این خودرو به مشکلی بر نخواهند خورد همچنین در صندلی عقب امکاناتی برای اتصال صندلی کودک فراهم شده است.

از نکات جالب در کابین خودرو میتوان به قابلیتی در مانیتور این خودرو اشاره کرد که قادر به تشخیص اشارات دست هست و میتوانید با استفاده از آن برخی از آپشن ها را فعال یا غیر فعال کنید برای مثال با حرکت دایره ای دست میتوانید صدا را کم و زیاد کنید.

امکانات رفاهی بی ام و سری ۳

بی ام و سری ۵ خودروی لوکس و بی نظیر است که وارد کردن هر ایرادی به آن بسیار سخت خواهد بود ، این موضوع در امکانات رفاهی هم صدق میکند که در زیر به برخی از این آپشن ها اشاره میکنیم:

  • ماساژور ، سرد کن و گرم کن و حافظه تمام صندلی ها
  • پرده برقی
  • چرخش نور در پیچ ها
  • کیروز کنترل تظبیقی
  • سنسور باران
  • پارک یاب هوشمند
  • شارژر وایرلس برای تلفن همراه
  • و…
بی ام و سری 5
حجم موتور
۱۹۹۸

سی سی

شتاب
۶.۲

ثانیه

موتور۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه
حجم موتور۲۰۰۰ سی سی
جعبه دنده۸ سرعته ZF
مصرف بنزین ترکیبی۵.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر
وزن خالص۱۶۱۵ کیلوگرم
طول/عرض/ارتفاع۴۹۳۶/ ۱۸۶۸/ ۱۴۷۹ 
حد اکثر قدرت
حداکثر گشتاور
۰۲۱-۴۸۴۲۱
تماس با ما
۰/۵ ( ۰ نظر )