بی ام و سری ۲ اکتیو تورر

بی ام و ۲۱۸i اکتیو تورر

جهت اطلاع از قیمت بی ام و ۲۱۸i اکتیو تورر و طرح فروش بی ام و ۲۱۸i اکتیو تورر با کارشناسان ما تماس بگیرید

شرایط خرید و فروش اقساطی بی ام و ۲۱۸i اکتیو تورر

جهت اطلاع از قیمت خرید اقساطی بی ام و ۳۲۰   با کارشناسان ما تماس بگیرید

بی ام و ۲۱۸i اکتیو تورر

به طور قطع بی ام و یکی از محبوب ترین کمپانی های خودرو سازی در کشورمن و حتی در جهان است که در این اینجا قصد بررسی خودروی ۲۱۸i اکتیو تور از این کمپانی آلمانی را داریم، خودرویی که بیشتر ، خانواده ها را هدف خود قرار داده است .

این خودرو بار نخست در سال ۹۵ توسط پرشیا خودرو وارد کشور شد و در دو نسخه ی ۲۲۵i اکتیو تورر و ۲۱۸i اکتیو تور برای خرید عموم در دسترس قرار گرفت.

بی ام و 218i اکتو تورر سفید
بی ام و 218i اکتو تورر آبی

مشخصات فنی بی ام و ۲۱۸i اکتیو تورر

بی ام و اکتیو تور با دو نسخه ۲۲۵i  و ۲۱۸i به ایران وارد شد اما در اینجا ما به بررسی مدل ۲۱۸i اکتیو تور خواهیم پرداخت.

این خودرو از یک پیشرانه ۱۵۰۰ سی سی ۳ سیلندر توربو بهره میبرد که توانایی تولید ۱۳۶ اسب بخار قدرت و ۲۲۰ نیوتن متر گشتاور را دارد که وظیفه ی انتقال این نیرو بر عهده ی یک جعبه دنده ی ۶ سرعته ی اتوماتیک میباشد .

این خودروی ۱۳۲۰ کیلویی در ۹.۶ ثانیه ای سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ میرساند و پس از آن در نهایت به حداکثر سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید ، همچنین از نکات جذاب این خودرو میتوان به مصرف سوخت پایین آن اشاره کرد که در جاده ۴.۵ لیتر ، در شهر ۶.۲ لیتر و به طور ترکیبی ۵.۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

مشخصات ظاهری BMW 218i اکتیو تورر

۲۱۸i اکتیو تور که در کلاس MPV قرار میگیرد از همان پلتفرم مینی کوپی استفاده میکند.

این خودرو شاید آنچنان در همان استایل و شناسنامه ی همیشگی بی ام و نباید اما باز هم خوردویی زیباست که به خصوص میتواند جذابیت های زیادی برای بانوان داشته باشد.

در نمای رو به رویی خودرو این بار شاهد ظاهر آنچنان اسپرتی نیستیم اما با وجود همان جلو پنجره ی دو قسمتی زیبا ، چراغ هایی که چشم ها را به دنبال خود میکشد و کاپوتی با خطوط حجم دهنده ای که چشم ها را به سمت لوگوی بی ام و میکشند شاهد زیبایی در طراحی این خودرو خواهیم بود.

در نمای پشتی هم به مانند جلو شاهد ظاهر آنچنان اسپرتی نیستیم و چراغ های بزرگ و ن چندان باریکی رو میبینیم که با فاصله ی بسیار کمی از آنها در پایینشان مه شکن ها قرار گرفته اند.

این خوردو همان گونه که خودش بیشتر برای خانواده ها تولید شده است طراحیش هم به همان سمت رفته

کابین بی ام و ۲۱۸i اکتیو تورر

شاهد اولین چیزی که در کابین این خودرو جلب توجه میکند آن محفظه ای باشد که در وسط کنسول میانی قرار گرفته و در دیگر مدل های بی ام و شاهد آن نبودیم علاوه بر این در نقاط بسیاری از این خودرو شاهد فضا هایی برای قرار دادن اجسام هستیم.

به مانند دیگر خودرو های این کمپانی آلمانی متریال استفاده شده در کابین این خودرو هم از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند همچنین این کیفیت در صندلی های این خودرو هم احساس میشود و احساس راحتی خوبی به سرنشینان منتقل میکند به خصوص که برای سرنشینان عقب امکان خواباندن صندلی ها فراهم شده است . از نظر فضا هم ۲۱۸i نمره بسیار خوبی میگیرد و حتی برای افراد بلند قد هم کبود فضایی حس نخواهد شد.

از آنجا که این خوردو بیشتر خودرویی مخصوص خانواده است انتظار میورد از فضای صندوق خوبی هم بهره ببرد که خوش بختانه همین گونه هم هست و خریداران این خوردو در این ضمینه احساس رضایت خواهند داشت.

امکانات رفاهی بی ام و سری ۲ اکتیو تورر

خودرویی که در موردش صحبت کردیم رو میتوان خودرویی خاص از بی ام و دونست که بیشتر مورد توجه خانواده ها قرار خواهد گرفت به همین علت هم آپشن های مناسبی در این خودرو تعبیه شده که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

  • باز شدن در ها بدون سوییچ
  • سقف پاناروما
  • سنسور نور و باران
  • کروز کنترل
  • تهویه هوا خودکار
  • سیستم صوتی hifi
  • دوربین دید عقب
  • و…
بی ام و سری 2 اکتو تورر نمای خارجی
حجم موتور
۱۴۹۹

سی سی

شتاب
۹.۶

ثانیه

موتور۳ سیلندر ۱۲ سوپاپه
حجم موتور۱۴۹۹ سی سی
جعبه دنده۶ دنده خودکار
مصرف بنزین ترکیبی۵.۱ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر
وزن خالص۱۳۲۰ کیلوگرم
طول/عرض/ارتفاع۴۳۴۱/ ۱۸۰۱/ ۱۵۵۴ 
حد اکثر قدرت
حداکثر گشتاور
۰۲۱-۴۸۴۲۱
تماس با ما
۰/۵ ( ۰ نظر )