بی ام و سری 2 اکتیو تورر

بی ام و 218i اکتیو تورر

جهت اطلاع از قیمت بی ام و 218i اکتیو تورر و طرح فروش بی ام و 218i اکتیو تورر با کارشناسان ما تماس بگیرید

شرایط خرید و فروش اقساطی بی ام و 218i اکتیو تورر

جهت اطلاع از قیمت خرید اقساطی بی ام و 320   با کارشناسان ما تماس بگیرید

بی ام و 218i اکتیو تورر

به طور قطع بی ام و یکی از محبوب ترین کمپانی های خودرو سازی در کشورمن و حتی در جهان است که در این اینجا قصد بررسی خودروی 218i اکتیو تور از این کمپانی آلمانی را داریم، خودرویی که بیشتر ، خانواده ها را هدف خود قرار داده است .

این خودرو بار نخست در سال 95 توسط پرشیا خودرو وارد کشور شد و در دو نسخه ی 225i اکتیو تورر و 218i اکتیو تور برای خرید عموم در دسترس قرار گرفت.

بی ام و 218i اکتو تورر سفید
بی ام و 218i اکتو تورر آبی

مشخصات فنی بی ام و 218i اکتیو تورر

بی ام و اکتیو تور با دو نسخه 225i  و 218i به ایران وارد شد اما در اینجا ما به بررسی مدل 218i اکتیو تور خواهیم پرداخت.

این خودرو از یک پیشرانه 1500 سی سی 3 سیلندر توربو بهره میبرد که توانایی تولید 136 اسب بخار قدرت و 220 نیوتن متر گشتاور را دارد که وظیفه ی انتقال این نیرو بر عهده ی یک جعبه دنده ی 6 سرعته ی اتوماتیک میباشد .

این خودروی 1320 کیلویی در 9.6 ثانیه ای سرعت خود را از 0 به 100 میرساند و پس از آن در نهایت به حداکثر سرعت 200 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید ، همچنین از نکات جذاب این خودرو میتوان به مصرف سوخت پایین آن اشاره کرد که در جاده 4.5 لیتر ، در شهر 6.2 لیتر و به طور ترکیبی 5.1 لیتر در هر 100 کیلومتر است.

مشخصات ظاهری BMW 218i اکتیو تورر

218i اکتیو تور که در کلاس MPV قرار میگیرد از همان پلتفرم مینی کوپی استفاده میکند.

این خودرو شاید آنچنان در همان استایل و شناسنامه ی همیشگی بی ام و نباید اما باز هم خوردویی زیباست که به خصوص میتواند جذابیت های زیادی برای بانوان داشته باشد.

در نمای رو به رویی خودرو این بار شاهد ظاهر آنچنان اسپرتی نیستیم اما با وجود همان جلو پنجره ی دو قسمتی زیبا ، چراغ هایی که چشم ها را به دنبال خود میکشد و کاپوتی با خطوط حجم دهنده ای که چشم ها را به سمت لوگوی بی ام و میکشند شاهد زیبایی در طراحی این خودرو خواهیم بود.

در نمای پشتی هم به مانند جلو شاهد ظاهر آنچنان اسپرتی نیستیم و چراغ های بزرگ و ن چندان باریکی رو میبینیم که با فاصله ی بسیار کمی از آنها در پایینشان مه شکن ها قرار گرفته اند.

این خوردو همان گونه که خودش بیشتر برای خانواده ها تولید شده است طراحیش هم به همان سمت رفته

کابین بی ام و 218i اکتیو تورر

شاهد اولین چیزی که در کابین این خودرو جلب توجه میکند آن محفظه ای باشد که در وسط کنسول میانی قرار گرفته و در دیگر مدل های بی ام و شاهد آن نبودیم علاوه بر این در نقاط بسیاری از این خودرو شاهد فضا هایی برای قرار دادن اجسام هستیم.

به مانند دیگر خودرو های این کمپانی آلمانی متریال استفاده شده در کابین این خودرو هم از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند همچنین این کیفیت در صندلی های این خودرو هم احساس میشود و احساس راحتی خوبی به سرنشینان منتقل میکند به خصوص که برای سرنشینان عقب امکان خواباندن صندلی ها فراهم شده است . از نظر فضا هم 218i نمره بسیار خوبی میگیرد و حتی برای افراد بلند قد هم کبود فضایی حس نخواهد شد.

از آنجا که این خوردو بیشتر خودرویی مخصوص خانواده است انتظار میورد از فضای صندوق خوبی هم بهره ببرد که خوش بختانه همین گونه هم هست و خریداران این خوردو در این ضمینه احساس رضایت خواهند داشت.

امکانات رفاهی بی ام و سری 2 اکتیو تورر

خودرویی که در موردش صحبت کردیم رو میتوان خودرویی خاص از بی ام و دونست که بیشتر مورد توجه خانواده ها قرار خواهد گرفت به همین علت هم آپشن های مناسبی در این خودرو تعبیه شده که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

  • باز شدن در ها بدون سوییچ
  • سقف پاناروما
  • سنسور نور و باران
  • کروز کنترل
  • تهویه هوا خودکار
  • سیستم صوتی hifi
  • دوربین دید عقب
  • و…
بی ام و سری 2 اکتو تورر نمای خارجی
حجم موتور
1499

سی سی

شتاب
9.6

ثانیه

موتور 3 سیلندر 12 سوپاپه
حجم موتور 1499 سی سی
جعبه دنده 6 دنده خودکار
مصرف بنزین ترکیبی 5.1 لیتر در 100 کیلومتر
وزن خالص 1320 کیلوگرم
طول/عرض/ارتفاع 4341/ 1801/ 1554 
حد اکثر قدرت
حداکثر گشتاور
021-48421
تماس با ما