بی ام و سری ۲ کوپه

قیمت بی ام و ۲۲۰i کوپه

جهت اطلاع از قیمت بی ام و ۲۲۰i کوپه و طرح فروش بی ام و ۲۲۰i کوپه با کارشناسان ما تماس بگیرید

شرایط خرید و فروش اقساطی بی ام و ۲۲۰i کوپه

جهت اطلاع از قیمت خرید اقساطی بی ام و ۳۲۰   با کارشناسان ما تماس بگیرید

بی ام و ۲۲۰i کوپه

شاید بهتر باشد نخست از نسل قدیمی این خودرو یادی کنیم که زمانی خودروی محبوب خیابان های کشورمان بود ، بی ام و ۲۰۰۲ خودرویی نوستالژیک و فوق العاده ، حال پس از سال ها شاهد حضور خودرویی امروزی و قدرتمند به جای آن خودرو در خیابان ها خواهیم بود .

بی ام و سری ۲ نسخه های متفاوتی دارد که شامل : اکتیو تورر ، گرن تورر ، کانورتیبل و کوپه میباشد که در اینجا ما به بررسی نسخه کوپه خواهیم پرداخت.

 

بی ام و 220i کوپه
بی ام و 220i کوپه

مشخصات فنی بی ام و ۲۲۰i کوپه

۲۲۰i کوپه که خودرویی دیفرانسیل عقب است  از یک موتور ۱۹۹۷ سی سی توربو ۴ سیلندر بهره میبرد که قادر است ۱۸۴ اسب بخار قدرت و ۲۷۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند و وظیفه ای انتقال این نیرو  بر عهده ی جعبه دنده ی ۸ سرعته ی اتوماتیک این خودرو میباشد.

توسط این نیرو ، این خودروی حدودا ۱۵۰۰ کیلویی میتواند سرعت خود را در ۷.۱ ثانیه از ۰ به ۱۰۰ برساند و در ادامه به حداکثر سرعت ۲۳۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد.

همچنین این خودرو مصرف سوخت آنچنانی نیز نداشته و در شهر ۷.۷ ، در جاده ۴.۴ و به طور میانگین و ترکیبی ۵.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف میکند.

مشخصات ظاهری BMW سری ۲ کوپه

در این خودرو باز هم شاهد طراحی جذاب دیگری از بی ام و هستیم ، طراحی ای که آنرا هم میتوان به سری ۵ شبیه دانست و هم به z4 . در نمای رو به رویی شاهد همان جلو پنجره ی دو قسمتی هستیم و همچنین چراغ های خشن ، پر قدرت و اسپرت و در زیر آنها بر روی سپر بزرگ این خودرو شاهد مه شکن ها هستیم . بر روی کاپوت خطوط حجم دهنده چشم ما را به سمت لوگوی کمپانی آلمانی هدایت کرده و بر جذابیت های این خودرو می افزاید.

در نمای جانبی هم این ظاهر جذاب ادامه دارد و شاهد رینگ های ۱۸ اینجی و خطوط حجم دهنده ی زیبا ظاهری کاملا جسور را به نمایش میگذارند

در نمای پشتی که شاهد همان چراغ های اِل مانند بی ام و هستیم و در زیر آنها مشه شکن ها بر روی سپر قرار گرفته اند.

در مجموع میتوان ظاهر این ۲۲۰i کوپه را بسیار جسور و پر انرژِی و آماده ی رقابت دانست.

داخل بی ام و ۲۲۰i کوپه

در نگاه اول شاید کابین این خودرو کمی شلوغ به نظر برسد اما واقعا دلچسب است . مانیتور بالای کنسول میانی قرار گرفته و داشبور هم با خطوط حجم دهنده آراسته شده است

در مورد صندلی ها باید گفت هم با چرم با کیفیتی رو به رو هستیم هم راحت و مناسب هستند ، با توجه به کوپه بودن این خودرو آنچه انتظار میرود این است که سرنشنان عقب آنچنان راحت نباشند اما میتوان گفت سرنشنانی که قد آنچنان بلندی نداشته باشند با مشکلی رو به رو نخواهند شد.

از صندوق عقب هم با توچه به کوپه بودن خودرو باز هم انتظار فضای زیادی نمیرود اما در ۲۲۰ کوپه آنچنان هم اوضاع بد نیست و با فضای بسیار کمی رو به رو نیستیم.

 

امکانات رفاهی بی ام و سری ۲ کوپه

در زیر به برخی از آپشن های این خودروی جسور بی ام و میپردازیم:

  • کروز کنترل
  • شیفتر تعویض دنده
  • دوربین عقب
  • سنسور باران
  • سیستم iDrive
  • تهویه دوگانه اتوماتیک
  • استارت بدون کلید
  • چراغ جلو زنون تطبیقی
  • و…
بی ام و سری 2 کوپه
حجم موتور
۱۹۹۷

سی سی

شتاب
۷.۱

ثانیه

موتور۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه
حجم موتور۱۹۹۷ سی سی
جعبه دنده۸ دنده خودکار
مصرف بنزین ترکیبی۵.۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر
وزن خالص۱۴۲۵ کیلوگرم
طول/عرض/ارتفاع۴۴۳۲/ ۱۷۷۳/ ۱۴۱۷ 
حد اکثر قدرت
حداکثر گشتاور
۰۲۱-۴۸۴۲۱
تماس با ما
۰/۵ ( ۰ نظر )