کشور سازنده :

آلمان ، چین

شرکت وارد کننده :

کیان موتور وارنا

لوگوی بورگوارد

نام کمپانی :

بورگوارد

سال تاسیس :

1919

فروش اقساطی بورگوارد

بورگوارد یک کمپانی خودروسازی آلمانی است که در سال ۱۹۱۹ در آلمان تاسیس شد. این کمپانی جزء برترین رقبای بنز و بی ام و پورشه در آلمان به حساب می‌آمد و ۳۲ هزار پرسنل در این کمپانی بزرگ تا سال ۱۹۶۱ مشغول به کار بودند اما به دلایل متفاوتی این کمپانی دچار مشکلات مالی شد و مجبور به بستن کمپانی در سال ۱۹۶۱ شد.

مدل ایزابلا یکی از ویژه ترین و خارق العاده ترین خودروهای این کمپانی به حساب می آید. این خودرو در سال ۱۹۵۴ به بازار عرضه شد و آن قدر طرفدار داشت که نمونه های استیشن و کروک نیز از این خودرو ساخته شدند. بورگوارد توانست بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه ایزابلا در سراسر جهان به فروش برساند که در زمان خودش یک رکوردشکنی به حساب می آمد. این کمپانی همچنین در سال ۱۹۶۱ توانست یک میلیون اُمین خودروی خود را بفروش برساند که از بنز و بی ام و سریع تر به این فروش فوق العاده دست یافت و می توان به جرات در آن سالها این برند را سلطان خودرو های لوکس آلمانی دانست.

رشد بورگوارد

 این برند آنقدر طرفدار پیدا کرد که به عنوان بزرگترین صادر کننده اتومبیل آلمان شناخته می‌شد و به تنهایی ۶۳ درصد از صادرات خودرو آلمان را به دوش می کشید. بورگوارد همچنین در مسابقات اتومبیل رانی نتایج فوق‌العاده‌ای در مسابقات گوناگون کسب کرد و آن قدر در همه ی کشورهای جهان اسم و رسم کسب کرد. تقریباً تمام خودروهای تولیدی این کمپانی قبل از تولید فروخته شده بودند .

بسته شدن این کمپانی پرقدرت آلمانی راه را برای رقبایی مانند بنز و بی ام و باز نمود. در سال ۲۰۰۸ نوه ی بنیانگذار کمپانی بورگوارد تصمیم گرفت که کمپانی پدربزرگ خود را دوباره احیا کند وکمپانی چینی فوتون موتور ۶۷ درصد از سهام کمپانی بورگوارد را خریداری نمود و به عنوان سرمایه گذار در احیای این برند آلمانی پا در این عرصه  گذاشت.

شروع دوباره ی بورگوارد

این کمپانی افراد بزرگی مانند طراح مینی و مدیر بخش مهندسی  رولز رویس و مدیر ارشد فناوری بی ام و را در کنار هم جمع کرد تا بتواند خودرویی همه‌چیزتمام را برای احیای دوباره ی نام و آوازه بورگوارد رونمایی کند. نتیجه این تصمیمات و گردهمایی ها در سال ۲۰۱۵ به رونمایی از خودروی با نام بی ایکس ۷ منجر شد که یک شاسی بلند با طراحی بسیار زیبا و امکانات بالا با مهندسی بسیار پیشرفته به حساب می آید و کمپانی اعلام نموده به زودی شاهد معرفی خودرو های بسیار سطح بالاتر و پیشرفته تر از این کمپانی خواهیم بود.

خودروهای بورگوارد

 کیفیت بسیار بالا در ساخت و همچنین طراحی های بی نظیر طراحان زبردست، از جمله طراحان بی ام و مینی و رولز رویس موجب شده این کمپانی یکی از با کیفیت ترین کمپانی های خودروسازی حال حاضر چین به حساب بیاید و جزء اولین خودروهای چینی باشد که اجازه صادرات و فروش در اروپا را خواهد داشت. البته نمیتوان بورگوارد را یک خودروی چینی به حساب آورد به دلیل اینکه شاسی، موتور و جعبه دنده ی خودرو تماماً در آلمان ساخته می شوند. در واقع بورگوارد یک خودروی مونتاژ شده در چین است که از مهندسی فوق پیشرفته آلمانی بهره می برد.

 خودروی دیگری که در این نمایشگاه در کنار بی ایکس ۷ رونمایی شد خودروی بی ایکس ۵ بود که یک کراس آور کوچکتر از خودروی بی ایکس 7 به حساب می آید. چندی بعد این کمپانی دو مدل بی ایکس 6 که یک کراس آور کوپه با طراحی بسیار جذاب است و همچنین مدل برقی بی ایکس ۷ با نام بی ایکس آی 7 BXi7 را معرفی نمودند.همچنین یک خودروی مفهومی بسیار آینده نگرانه و جذاب نیز توسط این کمپانی رونمایی شد که به یاد موفقیت های بی نظیر خودروی ایزابلا این خودرو را نیز ایزابلا نام نهادند.

 خودروهای بی ایکس ۵ و بی ایکس ۷ از کمپانی بورگوارد در ایران حضور دارد که بلافاصله با دیدن آنها متوجه کیفیت فوق العاده و روح آلمانی این دو خودرو خواهید شد.

خرید اقساطی بورگوارد بی ایکس پنج

شرایط خرید اقساطی و قیمت بورگوارد BX5

کمپانی بورگوارد یکی از قدیمی ترین کمپانی های خودروسازی اروپا است که در برهه ای به دلیل مشکلات مالی تولید خودرو را کنار گذاشته بود اما حالا پس از ۵۷ سال با معرفی دو خودروی BX5 و BX7  به بازار رقابت ها بازگشته.  BX5 به نسبت BX7 سایز کوچک تری دارد و می‌توان آن را رقیبی برای هیوندای توسان و کیا اسپورتیج دانست. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد BX5 و همچنین مشاهده شرایط فروش بورگوارد BX5 کارکرده، با ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی بورگوارد BX7

شرایط خرید اقساطی و قیمت بورگوارد BX7

BX7 پرچمدار این کمپانی چینی آلمانی است که در عمل نیز به واقع ثابت کرده است که یک پرچمدار است. در طراحی ظاهری خودرو شاهد شباهت هایی به خودروهای شاسی بلند آئودی هستیم. همچنین در پشت و در نمای کناری شاهد شباهتی به محصولات شاسی بلند بی ام و هستیم. بدون شک در طراحی های این کمپانی روح آلمانی شده و این موضوع در کیفیت خودرو نیز کاملاً ملموس است و به محض نگاه عمیق به خودرو متوجه این کیفیت چشمگیر خواهید شد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد بورگوارد BX7 و همچنین مشاهده شرایط فروش BX7 کارکرده، با ما تماس بگیرید.