بورگوارد BX7 قهوه ای مدل 2018 کارکرده

کارکرد 81000
  • وضعیت بدنه بدون رنگ
  • گیربکس اتوماتیک
  • سوخت بنزین
  • رنگ بدنه قهوه ای
  • رنگ داخلی شتری

خرید بورگوارد BX7 قهوه ای مدل 2018 کارکرده در اتوخسروانی با آپشن های:

ماساژور صندلی ، گرمکن همه صندلی ها ، دوربین 360درجه ، 7 نفره ، درب صندوق برقی ، صندلی ها برقی با مموری ، مانیتور بزرگ ، اپل کارپلی ، اتواندروید ، سقف پاناروما ، تهویه 3 کاناله مجزا برای هر ردیف ، دوربین ثبت وقایع ، ترمزپارک برقی و اتوهلد ، کیلس استارتر ، موتور پرقدرت 2000توربو GDI

 

شرایط خرید اقساطی بورگوارد BX7 قهوه ای مدل 2018 کارکرده :

با پرداخت حداقل 50% مبلغ خودرو و اقساط 12 الی 30 ماه میتوانید بورگوارد BX7 قهوه ای مدل 2018 کارکرده را به صورت اقساطی از شعب اتوخسروانی خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02148421 تماس بگیرید.

گارانتی مغایرت گارانتی موتور و گیربکس
تماس درخواست مشاوره

وضعیت کارشناسی این خودرو

خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.

شاید از این خودرو ها خوشتان بیاید

×
منو