هیوندای سوناتا هیبرید‏ تیپ 3 GLS Plus سفید صدفی 2018

کارکرد صفر
  • نوع سوخت هایبرید
  • رنگ داخل موکا

هیوندای سوناتا هیبرید‏ تیپ 3 GLS Plus سفید صدفی 2018

سیستم اینفینیتی و ساب جلو و عقب پنج گرم کن دو سرد ، سقف پانوراما ، مانیتور بزرگ دوربین عقب ، سنسور پارک عقب و جلو رادار جانبی ، شارژر وایرلس ، صندلی دو طرف برقی مموری صندلی ، کیلس و استارتر ، درایومد ، دیلایت ترمزدستی برقی ، کولر دوال ، اتولایت آئینه تاشوبرقی گرمکن آئینه های جانبی ، پرده جانبی ، امکان فروش بصورت نقدی و اقساطی 


از راهنمای زیر برای ورود به سایر صفحات مهم اتوخسروانی کمک بگیرید:

قیمت هیوندای (قیمت همه مدل های هیوندای)

قیمت سوناتا (سایر مدل‌های سوناتا موجود در اتوخسروانی)

قیمت سوناتا هیبرید 2015

قیمت سوناتا هیبرید 2016

قیمت سوناتا هیبرید 2017

قیمت سوناتا هیبرید 2018

خرید اقساطی سوناتا هیبرید


 

تماس درخواست مشاوره
خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.

شاید از این خودرو ها خوشتان بیاید

×
منو