رنو تلیسمان E3 نوک مدادی 2018

کارکرد 30,000 کیلومتر

رنو تلیسمان E3 نوک مدادی 2018

اتوپارک 4 حالته _سنسور 360 _ رادار نقطه کور فول ایربگ _ کیلس _ کول باکس _ کولر دوال _ گرمکن/سردکن صندلی قرمان برقی 4حالته _سیستم صوتی BOSE _ هدآپ _نویگیشن صندلی برقی 8حالته _ ماساژور صندلی _ آیینه تاشو برقی _ گرمکن آیینه سقف پانوراما _کروز کنترل _ کنترل ایستایی در سربالایی ترمز دستی برقی _ سیستم تعلیق الکترونیک _ دی لایت _ اتولایت نوربالا اتومات _ چراغ خوش امدگویی

امکان فروش بصورت نقدی و اقساطی


لینک های مهم برای دسترسی سریع تر

قیمت تالیسمان

قیمت تالیسمان 2015

قیمت تالیسمان 2016

قیمت تالیسمان 2017

قیمت تالیسمان 2018

تماس درخواست مشاوره
خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.

شاید از این خودرو ها خوشتان بیاید

×
منو