میتسوبیشی لنسر 2018

کارکرد 139.000 کیلومتر
  • گیربکس CVT – INVECS-III
  • شتاب 11.5 ثانیه
  • پیشرانه 4 سیلندر MIVEC
  • حجم موتور 1.8 لیتر
  • مصرف ترکیبی 6.6 لیتر در صد کیلومتر
  • حجم مخزن 59 لیتر
  • استاندارد آلایندگی یورو 5

میتسوبیشی لنسر 2018

میتسوبیشی لنسر اتوماتیک 2018 با رنگ سفید با کارکرده 139٬000 هزار کیلومتر – اعتبار بیمه تا خرداد 1401، تخفیف بیمه 4 سال می باشد،سلامت لاستیک‌ 75٪. درب موتور و گل‌گیر راننده جلو به علت افتادگی جسم بر‌روی خودرو تعویض شده است.


آگاهی از قیمت سایر مدل‌های Lancer: قیمت لنسر (همه مدل‌های Lancer)

تماس درخواست مشاوره
خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.

شاید از این خودرو ها خوشتان بیاید

×
منو