قیمت خودرو
از
تا

قیمت اکسنت 2018

هیوندا اکسنت 2018

هیوندا اکسنت 2018 که یکی از قافله‌ سالار کوچک کمپانی هیوندا است این بار با نسخه‌ای جدید روانه‌ی بازار شده است که علاوه بر طراحی زیبا مجهز به امکانات استاندارد شده است.

معرفی Accent 2018

نسخه‌ی اولیه‌ی این سری از خودروهای هیوندا در سال ۱۹۹۴ میلادی به بازارهای جهانی راه پیدا کرد و از همان ابتدا به دلیل قیمت مقطوع آن و کیفیت مناسبش توجهات را به‌طرف خویش جلب نمود. نسخه‌ی ۲۰۱۸ در مقایسه با مدل‌های پیشین این خودرو بهینه‌تر شده است هیوندا در این نسخه طراحی بروزتر و متفاوت‌تر از نسل‌های پیشین اجرا نموده است.می‌توان گفت تغییرات چشمگیری در این نسخه به وجود آمده است و این نسخه را از نسخه‌های پیشین متمایز کرده است.


لینک های مهم مرتبط با هیوندای اکسنت

قیمت اکسنت (همه مدل های وارداتی و مونتاژ)

قیمت اکسنت 2014

قیمت اکسنت 2015

قیمت اکسنت 2016

قیمت اکسنت 2017

قیمت اکسنت مونتاژ 97

قیمت اکسنت مونتاژ 98


طراحی خارجی اکسنت 2018

اولین تغییری که در نمای بیرونی این خودرو به چشم میاید تغییر طراحی پنجره به‌طورکلی است که به‌صورت واضحی بهتر از قبل شده است و همچون نسخه‌های پیشین از نوارهای LED استفاده‌ شده است که جلوه‌ی بهتری به نمای خارجی هیوندا اکسنت 2018 بخشیده است.

در قسمت عقبی خودرو چراغ‌های LED که بزرگ‌تر شده است این خودرو را از عقب هم‌شکل هیوندا سوناتا کرده است.

تغییر سایز رینگ این خودرو از دیگر تغییرات محسوس است سایز رینگ این خودرو به 17 اینچ افزایش‌یافته است . از طرف دیگر ارتفاع این خودرو 10 میلی‌متر و عرض آن 30 میلی‌متر و طول اکسنت 2018، 15 میلی‌متر از مدل‌های پیشین بیشتر است از طرف دیگر افزایش فاصله‌ی بین دو محور اکسنت 2018 سبب شده است که فضای اتاقک بیشتر شود.

طراحی داخلی Accnet 2018

محیط داخلی این نسخه نسبت به نسخه‌های پیشین بیشتر شده است و ازاین‌رو این خودرو برخلاف نسخه‌های پیشین در دسته‌ی خودروهای کوچک و نه خیلی کوچک قرار می‌گیرد. محیط داخلی این خودرو حجمی برابر با 2942 لیتر داراست که نسبت به رقبای دیگر همچون فورد فیستا که حجمی برابر با 2772 دارد بسیار بیشتر است و این سبب شده که این خودرو در درزمره‌ی خودروهای جادار و بزرگ قرار بگیرد.

به‌طورکلی محیط داخلی این خودرو طراحی دارد که چه رانندگان نسل‌های گذشته و چه رانندگان مدرن امروزی می‌توانند با فضای داخلی اکسنت 2018 ارتباط برقرار کنند.

در قسمت پشتی غربیلک خودرو 4 آمپر آنالوگ به‌صورت مدل‌های قدیمی در آن قرار دارند که علی رقم اینکه سنتی هستند اما خوانایی آن‌ها مشکل نیست.

از دیگر امکانات موجود در فضای داخلی این خودرو می‌توان به صفحه‌ی نمایشگر 5 اینچی، سیستم کنترل سرعت یا کروز کنترل، وجود دوربین دید عقب که دنده‌عقب رفتن و پارک را برای رانندگان آسان‌تر می‌کند.

شاخص‌های فنی Accent 2018

اکسنت 2018 دارنده موتوری 4 سیلندری است که قدرتی برابر با 132 اسب بخار تولید می‌کند و حداکثر گشتاور آن برابر با 161 نیوتون بر متر است.افزایش میزان قدرت و گشتاور این خودرو سبب افزایش چشمگیر شتاب اکسنت 2018 شده است. از طرف دیگر اصطکاک پایین رینگ پیستون‌ها، ارتقاء ECU و اعمال مدول تغییر کننده سوخت، سبب شده است که میزان مصرف سوخت این خودرو تا هفت درصد کاهش یابد.

کارکرد گیربکس دستی اکسنت 2018 نیز بسیار راحت و سبک است. اما استفاده از مدل گیربکس خودکار تجربه‌ی دلپذیر تری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مصرف سوخت آن در آزمون‌های شهری 8.4 لیتر است که به‌نوبه‌ی خود نسبت به مدل‌های پیشین بیشتر است و یکی از معایب این خودرو محسوب می‌شود.

برخلاف مدل‌های پیشین موتور اکسنت 2018 در هنگام شتاب شدید صدای آن‌ چنانی از خود تولید نمی‌کند که این می‌تواند یکی از مهم‌ترین نقاط قوت این خودرو باشد.

ایمنی هیوندا اکسنت 2018

در پی افزایش فضای داخلی این خودرو و افزایش سایز، این خودرو ایمن‌تر و مطمئن‌تر از نسخه‌های پیشین شده است .وجود شش کیسه‌ی هوا و اجرای سامانه‌ی جلوگیری از تصادف و سیستم هشداردهنده موانع موجود در مسیر وجود ترمز خودکار در مواقع اضطراری و دوربین دید در عقب سبب شده است که این خودرو از نسخه‌های پیشین متمایز باشد و خریداران به ایمنی آن اطمینان کنند. مورد دیگری که در این خودرو افزوده‌شده است سازوکار Blue link است که این سازوکار باعث می‌شود که اگر شما 3 ثانیه کنار در باک بایستید درب باک به‌صورت خودکار باز می‌شود.از دیگر مزایای این سیستم این است که با نصب اپلیکیشنی در تلفن همراه خود می‌توانید از راه دور خودروی خود را روشن یا خاموش‌کنید همچنین می‌توانید قفل درب‌های اکسنت 2018 را باز یا بسته کنید، حتی با استفاده از این سیستم شما می‌توانید دمای اتاقک خودروی خود را از راه دور کنترل کنید.

تجهیزات رفاهی Accnet 2018

هیوندا اکسنت 2018 همان‌طور که پیشتر گفتیم در زمره‌ی خودروهای ریز جثه با قیمتی مناسب قرار دارد از این‌رو نمی‌توان امکانات زیاد و متنوع از آن انتظار داشت اما برخلاف جثه‌ی کوچکش شما شاهد عملکردی مناسب و طراحی قابل‌ قبول از این خودرو خواهید شد.

  • ازجمله مهم‌ترین قابلیت‌های این خودرو همان‌طور که پیشتر گفته شد وجود سیستم کنترل سرعت و کروز کنترل است.
  • از دیگر امکانات این خودرو صفحه‌نمایش لمسی 5 اینچی و دوربین دید در عقب است.
  • وجود کلیدهای کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان از دیگر امکانات این خودرو است.
  • از طرف دیگر اجرای فنّاوری Blue link سبب شده این خودرو نسبت به سایر رقیبان برتری داشته باشد. این فنّاوری سبب می‌شود شما تجربه‌ی جدیدی از کنترل از راه دور را کسب کنید.
  • از دیگر تجهیزات این خودرو صفحه‌ی نمایشگر هفت اینچی است که ارتباط با اپل کارپلی و اندروید اتو را آسان‌تر می‌کند.
  • وجود دو درگاه USB از دیگر امکانات این خودروی پیشرفته است.
  • استفاده از چراغ‌های خودکار و اجرای ترمز های دیسکی در بخش‌های عقبی از دیگر امکانات دل‌نشین این خودرو هست.
  • این خودرو همچون مدل‌های پیشین دارای ترمز ضد قفل ABS است. همچنین دارای ترمز های پایداری – EBA – EBD – VSC – TCS هست.

جمع‌بندی

هیوندا اکسنت 2018 که با تفاوت‌های چشمگیری روانه‌ی بازار شد خیلی زود جایگزین نسخه‌های قدیمی‌تر شده آوازه کیفیت و زیبایی آن در جهان پیچید این در حالی است که این خودرو یک نقص بزرگ دارد آن‌هم مصرف سوختش است که نسبت به مدل‌های پیشین بیشتر است. با تمام این مسائل سایت کارکانکشن نمره ی هشت را که نسبتاً نمره ی قابل قبول و خوبی است را به این خودرو داده است.

با تمام مزایا و معایب قیمت این خودرو در بازار خودروهای دسته دوم و کارکرده از 685.000.000 میلیون تومان تا 850.000.000 میلیون تومان متغیر است.

×
منو