قیمت خودرو
از
تا

قیمت اوتلندر 2017

میتسوبیشی اوتلندر 2017

دلایل زیادی وجود دارد که میتسوبیشی اوتلندر یکی از بهترین و پر طرفدار ترین شاسی بلندهای دنیا محسوب می شود و در چند سال گذشته توانسته جوایز بسیار زیادی در زمینه های مختلف کسب کند. کیفیت بالای تولید و استهلاک بسیار پایین در کنار توانایی‌های بالای این خودرو، یک شاسی بلند تمام عیار و همه چیز تمام را ساخته اند. میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۷ از مدل های نسل سوم این خودرو در بازارهای جهانی به حساب می آید که در سال ۲۰۱۵ از لحاظ ظاهری فیس لیفت شده است. در مدل های قدیمی تر طراحی ظاهری چندان جذاب نبود و تمام ویژگی های مثبت و فوق العاده ی این خودرو به دلیل طراحی نامناسب در برابر رقبا، نادیده گرفته می شد. اما مدل های جدید از لحاظ طراحی نیز کاملا در سطح رقبا ظاهر شده اند و با وجود ویژگی های بسیار زیادی که دارند، یکی از بهترین انتخاب ها در بازه قیمتی خودشان محسوب می‌شود. به خصوص مدل‌ پلاگین هیبرید که در بازار ایران جزء معدود ماشین های پلاگین هیبرید محسوب می‌شود.


جهت آگاهی از قیمت سایر مدل های اوتلندر وارد لینک زیر شوید:

قیمت اوتلندر (همه مدل های Outlander)

قیمت اوتلندر 2014

قیمت اوتلندر 2015

قیمت اوتلندر 2016

قیمت اوتلندر 2018


معرفی اوتلندر 2017

میتسوبیشی اوتلندر برای اولین بار در سال ۲۰۰۱ روی خط تولید این کمپانی ژاپنی قرار گرفت. کیفیت بالای تولید و ویژگیهای فنی مناسب باعث شد اوتلندر در کشورهای زیادی فروش بالایی کسب کند و تا حدودی کمپانی میتسوبیشی را از خطر ورشکستگی نجات دهد. در سال ۲۰۰۶ میتسوبیشی نسل دوم اوتلندر را وارد بازار کرد که از لحاظ ابعادی نسبت به نسل اول بزرگ تر شده و ظاهر آن نیز به مقدار قابل توجهی بهتر از نسل قبلی بود. اما همچنان رقبا از نظر طراحی بهتر از این شاسی بلند ژاپنی بودند و اوتلندر صرفا روی ویژگی های دیگری همچون کیفیت تولید و استهلاک پایین تمرکز کرده بود.

مشخصات میتسوبیشی اوتلندر 2017

بعد از عرضه نسل دوم کمپانی میتسوبیشی تصمیم گرفت مدل های کوچکتر و اسپرت تری از این شاسی بلند را عرضه کند و نتیجه آن میتسوبیشی اوتلندر اسپرت بود که در بعضی بازارها از جمله ایران با نام میتسوبیشی asx عرضه شد. در سال 2012 نسل سوم میتسوبیشی اوتلندر رونمایی شد و تصمیم انقلابی کمپانی میتسوبیشی در رابطه با تولید ماشین پلاگین هیبرید روی نسل سوم انجام شد. در سال 2015 یک تغییر بسیار مثبت در طراحی اوتلندر اعمال شد و توانست از لحاظ ظاهر تا حدودی با رقبا همرده شود. مدل های پلاگین هیبرید اوتلندر به سرعت در سراسر دنیا مورد توجه قرار گرفته و به یکی از بهترین شاسی بلند های دنیا تبدیل شدند. نسل چهارم اوتلندر در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شد که در ایران شاهد حضور آن نیستیم.

طراحی ظاهری میتسوبیشی اوتلندر 2017

بعد از انجام فیس لیفت روی میتسوبیشی اوتلندر و پیشرفت قابل توجه این ماشین در بخش طراحی ظاهری، می توان آن را با رقبای هم رده قیمتی خودش همسطح خطاب کرد. البته هنوز هم ماشین هایی مثل سانتافه در بین افراد محبوبیت بیشتری دارند. هرچند تغییرات میتسوبیشی اوتلندر در سال ۲۰۱۵ صرفاً یک فیس‌لیفت بود و پلتفرم و ساختار کلی ماشین تغییری نکرد، اما به لطف این فیس لیفت، میتسوبیشی اوتلندر به طور کلی از ظاهر کسل کننده قبلی فاصله گرفت. این ظاهر جدید و جذاب در کنار ویژگی های مثبتی که همیشه در مورد اوتلندر وجود داشتند، آن را به یک گزینه بسیار مناسب برای خرید تبدیل کردند.

در نمای روبرو شاهد زبان طراحی جدید کمپانی میتسوبیشی هستیم که تازگی ها به امضا ماشین های میتسوبیشی تبدیل شده است. این بخش با نوارهای کرومی از سپر ماشین جدا می‌شود و حس لوکس بودن به ماشین داده است. چراغ های جلو نسبت به مدل های قبل از فیس لیفت تغییر کرده و چراغ های باریکتر و کشیده جایگزین مدل‌های قبلی شده است.

در نمای عقب چراغ های بزرگ جایگزین مدل‌های قبلی شده که هماهنگی بیشتری با ابعاد بزرگ خودرو دارند و به شدت ظاهر عقب خودرو را دلنشین تر کرده اند. این چراغ ها با یک نوار کرومی به یکدیگر متصل شده اند تا حس لوکس بودن ماشین حفظ شود. مدل های بعد از فیس لیفت آن قدر نسبت به قبل تغییر کرده اند که عده زیادی آن را تغییر نسل خطاب می کنند و بسیار بیشتر از یک فیس لیفت می دانند.

در مورد نمای کناری ماشین هم تمام موارد گفته شده صادق است و با تغییر های مثبت زیادی روبرو هستیم. نوار کرومی در نمای جانبی و اطراف شیشه های خودرو هم خودنمایی می کند تا حس لوکس بودن را ایجاد کند. به لطف استفاده از خطوط حجم دهنده ظاهر خودرو کمی عضلانی تر و پرقدرت تر دیده می شود.

مشخصات فنی OutLander 2017

با وجود اینکه در سال ۲۰۱۶ فیس لیفت بزرگی متوجه میتسوبیشی اوتلندر شده است اما از نظر مشخصات فنی تغییر خاصی در این خودرو انجام نشده و صرفاً کمی از لحاظ سیستم گیربکس و انتقال قدرت بهبود داشته است. کمپانی میتسوبیشی یکی از بهترین شرکت های دنیا در زمینه تولید پیشرانه خودرو است. این شرکت تصمیم گرفته برای جلب توجه بیشتر مشتریان میتسوبیشی اوتلندر را با ۷ مدل موتور متفاوت به بازار عرضه کند. ۴ مدل از این موتورها بنزینی، دو مدل پلاگین هیبرید و یک مدل دیزل هستند. در ضعیف ترین مدل شاهد یک موتور ۲ لیتری و در قدرتمندترین مدل یک موتور ۳ لیتری هستیم. البته در بین تمام مدل ها، نمونه های پلاگین هیبرید محبوب ترین و شناخته شده ترین مدل های بازار به حساب می آیند و در این سالها توانسته اند جوایز بیشماری در زمینه تولید خودروی پاک و کم مصرف کسب کنند. شرکت واردکننده تصمیم گرفته از بین مدل های موجود، فقط دو مدل ۲۴۰۰ سی سی بنزینی و ۲۰۰۰ سی سی پلاگین هیبرید را وارد بازار ایران کند. مدلهای هیبرید این خودرو جزء کم مصرف ترین شاسی بلند های جهان هستند و در بازار ایران هیچ شاسی بلندی حتی امکان نزدیک شدن به این مصرف را هم ندارد. میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر فقط ۲ لیتر بنزین مصرف میکند.

میتسوبیشی اوتلندر با استفاده از یک موتور ۲۴۰۰ سی سی می تواند ۱۷۰ اسب بخار قدرت و ۲۳۲ نیوتن متر گشتاور ایجاد کند. چنین پیشرانه ای در کنار جعبه دنده پیوسته یا CVT توانایی دارد که این ماشین ۱۵۰۰ کیلوگرمی را در عرض ۱۰.۵ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند. مصرف سوخت میتسوبیشی اوتلندر می تواند از ۸ تا 12 لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر تغییر کند اما در استفاده های معمولی و در حالت ترکیبی حدود ۹.3 لیتر بنزین برای پیمودن ۱۰۰ کیلومتر مسافت نیاز دارد. یکی از ویژگی‌های بسیار ارزشمند میتسوبیشی اوتلندر، دوام فنی پیشرانه آن است که تا حدود زیادی خیال خریداران را از از مراجعه به تعمیرگاه راحت میکند. همچنین سه حالت رانندگی متفاوت شامل اکو، نرمال و قفل دیفرانسیل برای میتسوبیشی اوتلندر در نظر گرفته شده تا در هر مسیری متناسب با شرایط، بهینه ترین رفتار را داشته باشد.

آپشن و امکانات اوتلندر 2017

نمونه های فیس لیفت شده اوتلندر در بازار ایران در سه تیپ مختلف وارد شدند که شامل تیپ ۳ و ۴ و ۵ است. تا قبل از فیس لیفت اکثریت قریب به اتفاق اوتلندر های موجود در ایران از تیپ ۴ بودند اما بعد از فیس لیفت بیشتر مدل های موجود در دو مدل کم آپشن یا همان تیپ ۳ و پر آپشن یا همان تیپ ۵ عرضه شده اند. بعد از فیس لیفت، سه تا از آپشن های جذاب میتسوبیشی اوتلندر از این ماشین حذف شد که عبارتند از صندلی ردیف سوم که از سال ۲۰۱۵ به ماشین اضافه شده بود، سیستم صوتی بسیار با کیفیت با برند راکفورد و سردکن صندلی های جلو که در نمونه های ۲۰۱۵ موجود بود. در ادامه به آپشن ها و امکانات فول ترین نسخه ماشین یعنی تیپ ۵ اشاره می کنیم:

کروز کنترل، سیستم کنترل ایستایی در سربالایی، سیستم کنترل کشش و کنترل پایداری، سنسور پارک جلو و عقب، سنسور باران برای روشن کردن اتوماتیک برف پاک کن ها، سیستم نمایشگر فشار باد تایر، سیستم بسیار مهم و ویژه کنترل شتاب ناگهانی که کمک می کند اگر مانعی جلو و عقب خودرو باشد و راننده به ناگاه پای خود را روی پدال گاز فشار دهد خودرو از حرکت ایستاده و بوق ممتد میزند تا راننده را متوجه خطر احتمالی بکند، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز بین چرخ ها و ترمز کمکی، ترمز پارک برقی و اتو هلد، چراغ های روز، سنسور نور برای روشن شدن اتوماتیک چراغ ها در محیط های تاریک، چراغ مه شکن جلو و عقب، سیستم چراغ شور و چراغهای جلو زنون، قابلیت چرخش چراغ های مه شکن در سر پیچ ها، فرمان برقی حساس به سرعت دارای قابلیت تنظیم دو حالته، دکمه های کنترل سیستم صوتی و کروز کنترل روی فرمان، پدال تعویض دنده پشت فرمان، گرمکن فرمان و صندلی های جلو، نمایشگر ۶.۴ اینچی دارای قابلیت نمایش دوربین عقب و دوربین های جانبی و ۳۶۰ درجه، ۷ عدد ایربگ شامل راننده- سرنشین جلو- زانویی راننده- جانبی جلو و پرده ای، پشت سری های فعال هنگام تصادف، سیستم ورود و استارت بدون کلید، سیستم تهویه اتوماتیک دوگانه، صندلی راننده چهار حالته برقی، صندلی ها و فرمان چرمی، تریم چوب کابین خودرو، خروجی برق ۱۲ ولت، صندوق برقی دارای جک، آینه های جانبی برقی دارای قابلیت تاشوندگی برقی، سانروف

اوتلندر پلاگین هیبرید

در سال ۲۰۱۷ برای اولین بار، پای میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید به شکل گسترده به بازار ایران باز شد. تا قبل از این نمونه های پلاگین هیبرید در بازار ایران حضور داشتند اما تعداد آنها بسیار کم بود و بیشتر به شکل شخصی وارد شده بودند. اوتلندر پلاگین هیبرید یکی از بهترین و خاص ترین شاسی بلند های ایران و حتی جهان محسوب می‌شود که به دلیل قابلیت ها و ویژگی های فنی فوق العاده، چندین جایزه ی بین المللی در زمینه بهترین شاسی بلند جهان کسب کرده است.

مزایای OutLander 2017

میتسوبیشی اوتلندر به عنوان یک ماشین همه چیز تمام، مزایای بسیار بالایی در اختیار خریداران قرار می دهد. یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های این خودرو کیفیت تولید بالا و دوام فنی آن است که از این لحاظ یکی از بهترین موارد بازار محسوب می شود. موارد دیگری همچون آپشنهای مناسب و کابین بسیار جادار هم از مزایای میتسوبیشی اوتلندر به حساب می آیند. تغییر طراحی ظاهری در مدل های فیس لیفت شده یک ویژگی مثبت و بسیار مهم است که باعث جلب توجه خریداران زیادی شده است. در مجموع باید اوتلندر را یکی از بهترین و کم ایراد ترین شاسی بلند های بازار خطاب کرد که رقیب سرسختی برای تمام ماشین های هم رده محسوب می شود.

بازار خرید و فروش اوتلندر 2017

ماشین های شاسی بلند و کراس آور در چند سال اخیر جزء محبوبترین و پرطرفدارترین کلاس های خودرویی بوده اند. به همین دلیل شکی نیست که اوتلندر به عنوان یکی از بهترین شاسی بلند های ایران، از لحاظ بازار خرید و فروش شرایط بسیار خوب و پر رونقی داشته باشد. هرچند رقبای سرسختی مثل سانتافه به عنوان پرفروش ترین شاسی بلند ایران در برابر اوتلندر قد علم کرده اند، اما باز هم اوتلندر محبوبیت خودش را حفظ کرده. پس اگر از آن دسته افرادی هستید که به بازار خرید و فروش کارکرده خودرو اهمیت می دهید، اوتلندر یک گزینه بسیار خوب است.

هزینه های نگهداری اوتلندر 2017

در سال های اخیر به دلیل محدودیت های وارداتی و قیمت بالای ارز در ایران، هزینه نگهداری تمام ماشین ها حتی نمونه های تولید داخل به شدت افزایش داشته است. با این حساب قطعاً اوتلندر به عنوان یک خودروی وارداتی هزینه نگهداری پایینی نخواهد داشت. اما از آنجایی که ماشین های ژاپنی بسیار کم آزار و کم استهلاک هستند، میتوانید آسوده خاطر باشید که هزینه های عجیب و غریبی برای شما نخواهد داشت. در واقع بیشتر هزینه‌ای که برای این خودرو باید در نظر گرفته شود هزینه های معمولی نگهداری و تعویض قطعات مصرفی خودرو است.

قیمت اوتلندر 2017

اوتلندر نزدیک به شش سال و در مدل های متفاوتی در بازار ایران حضور داشته است و همین موضوع سبب شده بازه قیمتی آن بسیار گسترده باشد. در حال حاضر ارزانترین مدل های اوتلندر کمتر از یک میلیارد و گران ترین نمونه ها بیش از دو میلیارد قیمت دارند.

رقبای اصلی اوتلندر 2017

ماشین هایی از جمله هیوندای سانتافه و کیا سورنتو به عنوان پرفروش ترین شاسی بلندهای سایز متوسط بازار، مهمترین رقبای میتسوبیشی اوتلندر محسوب می‌شوند. ماشین های دیگری از جمله تویوتا راو4، رنو کولئوس و فولکس واگن تیگوان هم در برابر اوتلندر قرار گرفته اند که به اندازه ی دو رقیب اول سرسخت نیستند. در بین تمام گزینه ها شاید اوتلندر پر آپشن ترین و یا زیباترین گزینه نباشد اما قطعاً یکی از با کیفیت ترین انتخاب ها خواهد بود.

×
منو