قیمت خودرو
از
تا

قیمت اوتلندر 2018

میتسوبیشی اوتلندر 2018

چند سالی است بازار ماشین های شاسی بلند و کراس‌اور به شدت پر رونق و پر طرفدار شده و تمام کمپانی ها تصمیم گرفته‌اند به سمت تولید ماشین های شاسی بلند گام بردارند. کمپانی ژاپنی میتسوبیشی از جمله خودروساز هایی است که سال های بسیاری در زمینه تولید ماشین شاسی بلند فعالیت داشته و تجربه خوبی در این زمینه کسب کرده است. اما در سال ۲۰۰۱ میتسوبیشی تصمیم گرفت یک کراس آور بزرگ شهری تولید کند که با ماشین هایی مثل سانتافه و سورنتو رقابت کند. میتسوبیشی اوتلندر نتیجه چنین تصمیمی بود که به دلیل ویژگی های مثبت بسیار زیاد، خیلی سریع توانست به فروش قابل قبولی دست یابد و حتی در بعضی از کشورها در لیست محبوب ترین شاسی بلندها قرار بگیرد. هرچند اوتلندر از لحاظ ظاهری در برابر رقبا چندان جذابیت بالایی نداشت اما ویژگی های مثبت باعث شد طراحی ظاهری آن چندان دیده نشود. میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۸ در بازار ایران از نمونه های نسل سوم این خودرو بعد از فیس لیفت محسوب می شود که از لحاظ ظاهری به شدت نسبت به مدلهای قدیمی پیشرفت داشته و قطعاً زیباترین مدل اوتلندر در بازار ایران محسوب می‌شود.


جهت آگاهی از قیمت سایر مدل های اوتلندر وارد لینک زیر شوید:

قیمت اوتلندر (همه مدل های Outlander)

قیمت اوتلندر 2014

قیمت اوتلندر 2015

قیمت اوتلندر 2016

قیمت اوتلندر 2017


معرفی کامل OutLander 2018

نسل اول میتسوبیشی اوتلندر در سال 2001 وارد بازار شد و خیلی سریع توانست در کشورهای زیادی فروش بسیار خوبی کسب کند. با وجود ویژگی‌های مثبت بسیار زیاد، طراحی ظاهری نه چندان مناسب موجب شد این خودرو آنطور که باید دیده نشود و در بعضی کشورها مثل ایران فروش بالایی نداشت. بعد از ۵ سال یعنی در سال ۲۰۰۶ نسل دوم این خودرو وارد بازارهای جهانی شد و کمپانی میتسوبیشی تصمیم گرفت مدل کوچکتر و اسپرت این خودرو را عرضه کند که با نام اوتلندر اسپرت شناخته می شود اما در بعضی از کشورها از جمله ایران به نام میتسوبیشی ASX عرضه شده است.

مشخصات اوتلندر 2018 

در سال ۲۰۱۲ نسل سوم میتسوبیشی اوتلندر وارد بازارهای جهانی شد که همچنان طراحی ظاهری بزرگترین ایراد آن به حساب می آمد. تنها یک سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۳ میتسوبیشی یک تصمیم انقلابی گرفت و مدل‌های پلاگین هیبرید اوتلندر را تولید کرد که به سرعت در لیست بهترین شاسی بلند های دنیا قرار گرفت. با انجام یک فیس لیفت در سال ۲۰۱۵ میتسوبیشی اوتلندر به یک شاسی بلند زیبا و همه چیز تمام تبدیل شد که به سادگی می‌تواند در برابر تمام رقبا یکی از بهترین گزینه ها باشد.

طراحی ظاهری اوتلندر 2018 

میتسوبیشی اوتلندر بعد از انجام فیس لیفت در سال ۲۰۱۵ به یک شاسی بلند جذاب تبدیل شد که نسبت به خیلی از رقبای هم رده قیمتی گزینه بهتری برای انتخاب بود. در واقع قبل از انجام این فیس لیفت بزرگترین ایراد میتسوبیشی اوتلندر طراحی ظاهری نه چندان جذاب آن بود که بعد از انجام تغییر، این مشکل هم برطرف شده و اوتلندر به یک ماشین بسیار خوب برای خرید تبدیل شد. میتسوبیشی اوتلندر بعد از این فیس لیفت آنقدر تغییر کرد که به عقیده بعضی افراد این تغییر صرفاً یک فیس‌لیفت نبود و حتی می تواند در حد یک تغییر نسل مهم باشد. در بخش های مختلف بدنه ماشین از نمای روبرو تا قسمت عقب خودرو همه چیز تغییر کرده و حتی این تغییرات به داخل کابین هم هم رسیده است.

در نمای روبرو هنوز هم جلو پنجره کروم رنگ را می‌بینیم که لوگوی بزرگ میتسوبیشی در مرکز آن خودنمایی می کند. اما از آنجایی که قسمتهای دیگر جلوی خودرو از جمله چراغ ها و قسمت ورودی هوا و سپر تغییر کرده‌اند، حس و حال بی روح بودن مدل قبلی دیده نمی شود و تا حدود زیادی به یک ماشین تهاجمی و زیبا تبدیل شده است. طراحی خاص قسمت ورودی هوا که برای اوتلندر در نظر گرفته شده حالا به یک امضا برای محصولات میتسوبیشی تبدیل شده است و تقریبا تمام محصولات این کمپانی از همین سیاست طراحی استفاده می کنند.

در نمای عقب خودرو چراغ ها به طور کلی تغییر کرده اند و ابعاد آنها متناسب با ابعاد خودرو شده است. اضافه شدن رنگ قرمز به چراغ های عقب باعث شده نسبت به مدل های قبل از فیس لیفت، حس و حال و هیجان بیشتری داشته باشد. چراغ های عقب با یک نوار کروم رنگ به یکدیگر متصل شده اند که حس لوکس بودن به نمای عقب خودرو بخشیده است. در مجموع باید گفت میتسوبیشی اوتلندر بعد از فیس لیفت یکی از شاسی بلند های جذاب بازار محسوب می شود و حرفهای زیادی در برابر رقبا دارد.

طراحی داخلی اوتلندر 2018 

میتسوبیشی اوتلندر بعد از فیس لیفت در قسمت طراحی داخلی نیز همچون طراحی بدنه پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشت و نسبت به نسخه های قبلی به شدت تغییر کرد. البته هنوز هم به عقیده بسیاری از منتقدین نسبت به رقبای هم قیمت، ضعیف تر ظاهر شده است. کیفیت کابین و مواد استفاده شده در داخل خودرو بسیار بالاست و قطعاً یکی از بهترین گزینه ها در بین شاسی بلندهای هم رده قیمتی خودش به حساب می آید. همچنین از ویژگی های بسیار مهم دیگر کابین این خودرو می شود به فضای جادار سرنشینان و ایمنی بسیار بالای خودرو اشاره کرد. آپشن های سطح بالاتر و مرفه تری برای نسخه های فیس لیفت شده میتسوبیشی اوتلندر در نظر گرفته شده که موجب می شود کابین ماشین به روز و جذاب تر به نظر برسد. مانیتور و دکمه های قرار گرفته در قسمت داشبورد ظاهر غیر متقارن داشته و کمی به سمت راننده زاویه دارد که این موضوع سبب شده ارگونومی خودرو بهتر باشد و راننده دسترسی بیشتری به دکمه ها پیدا کند. به طور خلاصه می توان گفت طراحی داخلی و کابین میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۸ به مقدار قابل توجهی نسبت به مدل های قدیمی تر بهبود داشته اما باز هم نسبت به رقبا کمی ضعیف تر است.

آپشن و امکانات اوتلندر 2018 

نمونه های فیس لیفت شده اوتلندر در بازار ایران در سه تیپ مختلف وارد شدند که شامل تیپ ۳ و ۴ و ۵ است. تا قبل از فیس لیفت اکثریت قریب به اتفاق اوتلندر های موجود در ایران از تیپ ۴ بودند اما بعد از فیس لیفت بیشتر مدل های موجود در دو مدل کم آپشن یا همان تیپ ۳ و پر آپشن یا همان تیپ ۵ عرضه شده اند. بعد از فیس لیفت، سه تا از آپشن های جذاب میتسوبیشی اوتلندر از این ماشین حذف شد که عبارتند از صندلی ردیف سوم که از سال ۲۰۱۵ به ماشین اضافه شده بود، سیستم صوتی بسیار با کیفیت با برند راکفورد و سردکن صندلی های جلو که در نمونه های ۲۰۱۵ موجود بود. در ادامه به آپشن ها و امکانات فول ترین نسخه ماشین یعنی تیپ ۵ اشاره می کنیم:

کروز کنترل، سیستم کنترل ایستایی در سربالایی، سیستم کنترل کشش و کنترل پایداری، سنسور پارک جلو و عقب، سنسور باران برای روشن کردن اتوماتیک برف پاک کن ها، سیستم نمایشگر فشار باد تایر، سیستم بسیار مهم و ویژه کنترل شتاب ناگهانی که کمک می کند اگر مانعی جلو و عقب خودرو باشد و راننده به ناگاه پای خود را روی پدال گاز فشار دهد خودرو از حرکت ایستاده و بوق ممتد میزند تا راننده را متوجه خطر احتمالی بکند، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز بین چرخ ها و ترمز کمکی، ترمز پارک برقی و اتو هلد، چراغ های روز، سنسور نور برای روشن شدن اتوماتیک چراغ ها در محیط های تاریک، چراغ مه شکن جلو و عقب، سیستم چراغ شور و چراغهای جلو زنون، قابلیت چرخش چراغ های مه شکن در سر پیچ ها، فرمان برقی حساس به سرعت دارای قابلیت تنظیم دو حالته، دکمه های کنترل سیستم صوتی و کروز کنترل روی فرمان، پدال تعویض دنده پشت فرمان، گرمکن فرمان و صندلی های جلو، نمایشگر ۶.۴ اینچی دارای قابلیت نمایش دوربین عقب و دوربین های جانبی و ۳۶۰ درجه، ۷ عدد ایربگ شامل راننده- سرنشین جلو- زانویی راننده- جانبی جلو و پرده ای، پشت سری های فعال هنگام تصادف، سیستم ورود و استارت بدون کلید، سیستم تهویه اتوماتیک دوگانه، صندلی راننده چهار حالته برقی، صندلی ها و فرمان چرمی، تریم چوب کابین خودرو، خروجی برق ۱۲ ولت، صندوق برقی دارای جک، آینه های جانبی برقی دارای قابلیت تاشوندگی برقی، سانروف

اوتلندر پلاگین هیبرید

با توجه به محبوبیت و معروفیت میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید در بازارهای جهانی، آرین موتور به عنوان وارد کننده محصولات میتسوبیشی تصمیم گرفت این مدل را هم در بازار ایران عرضه کند. میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید از زمان عرضه به بازار جهانی در سال ۲۰۱۳ هر ساله در لیست بهترین خودروهای شاسی بلند دنیا قرار می گیرد و بارها مورد توجه و تعریف منتقدین قرار گرفته است.اوتلندر پلاگین هیبرید مدت زمان زیادی در بازار ایران حضور نداشت ولی در همین مدت زمان کم بسیار مورد توجه قرار گرفت و فروش خوبی کسب کرد.

مزایا OutLander 2018

اوتلندر در حال حاضر یکی از بهترین شاسی بلندهای سایز متوسط بازار ایران است که کیفیت بسیار بالا و ویژگی های مثبت دیگر در کنار هم آن را به یک یک شاسی بلند همه چیز تمام تبدیل کرده اند. از دیگر مزایای قابل توجه این خودرو می توان به دوام فنی بسیار بالا و کابین با کیفیت و خوش ساخت اشاره کرد. همچنین مواردی مثل کابینت جادار و امکانات مناسب از قابلیت های دیگر اوتلندر محسوب می شوند. در مدل های قدیمی تر طراحی ظاهری به عنوان یک ایراد و نقطه ضعف شناخته می شد اما بعد از فیس لیفت سال ۲۰۱۶ و تغییرات مثبت انجام شده روی این خودرو، به عنوان یک مزیت در نظر گرفته می شود.

بازار خرید و فروش اوتلندر 2018

اوتلندر در حال حاضر محبوب ترین و پرفروش ترین ماشین کمپانی میتسوبیشی در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر محسوب می شود. با این وجود به احتمال زیاد مشکلی با بازار خرید و فروش خود را نخواهید داشت. البته به هیچ عنوان بازار خرید و فروش این شاسی بلند با رقبایی مثل هیوندای سانتافه قابل مقایسه نیست اما با این حال قطعا فروش آن مشکل ساز نخواهد بود.

هزینه های نگهداری اوتلندر 2018 

ماشین های ژاپنی همیشه به‌عنوان خودروهایی کم آزار، کم استهلاک و با کیفیت شناخته می شده اند. به همین دلیل می توان با اطمینان روی میتسوبیشی اوتلندر به عنوان یک ماشین با دوام فنی بسیار بالا حساب کنید. برای همین هزینه تعمیرات این مدل ماشین ها چندان قابل توجه نیست زیرا تعداد خرابی های آنها بسیار کم است. اما با این وجود با توجه به افزایش شدید قیمت قطعات در داخل بازار ایران، حتی همین ماشین های کم استهلاک و اقتصادی هم هزینه های نگهداری چندان پایینی ندارند و نمی توان آنها را با ماشین های داخلی مقایسه کرد.

قیمت و رقبا اوتلندر 2018 

میتسوبیشی اوتلندر 2018 نسبت به مدل های دیگر این خودرو، بسیار کمیاب تر است و همین تعداد کم موجب شده قیمت قابل توجهی داشته باشد. از لحاظ قیمت و کلاس طراحی، خودروهایی از جمله کیا سورنتو، هیوندای سانتافه، فولکس واگن تیگوان و رنو کولئوس مهم ترین رقبای این قد بلند ژاپنی محسوب می شوند. اگر از آن دسته افرادی هستید که طراحی ظاهری و آپشن برای شما در اولویت قرار دارد، احتمالاً انتخاب هایی بهتر از اوتلندر را پیدا میکنید اما اگر کیفیت تولید و استهلاک کم خودرو اولویت شماست، اوتلندر یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود.

×
منو