قیمت اپتیما

معرفی کیا

کمپانی کیا در سال ۲۰۰۰ برای اولین بار از اپتیما رونمایی کرد و تا به حال پنج نسل متفاوت از این ماشین را روانه ی بازار کرده است. اپتیما در بعضی از بازارها با نام K5 نیز شناخته می‌شود. کیا اپتیما ۲۰۱۵ سومین نسل از این ماشین است و با نام اختصاری اپتیما TF شناخته می‌شود. لیست بلند بالایی از امکانات و توانایی ها در اپتیما موجب شده این ماشین تا این اندازه محبوب و پر فروش باشد و در بیشتر کشورهای دنیا در لیست پرفروش ترین خودروها خودنمایی کند.

مدت زمان زیادی از رونمایی از اولین مدل اپتیما در بازار جهانی نمی گذرد و این ماشین فقط 20 سال سن دارد. اپتیما تا حدود زیادی با سوناتا هم بستگی دارد و حتی در اکثر مدل ها پلتفرم این دو خودرو با یکدیگر یکسان است که نشان از همکاری نزدیک کیا و هیوندای دارد. بعضی افراد برند هیوندای و طراحی های مدرن و لوکس آن را بیشتر می پسندند و بعضی دیگر ترجیح می دهند ماشین های اسپرت و خشن کیا را انتخاب کنند. کیا اپتیما برای اولین بار در سال ۲۰۰۰ روی خط تولید قرار گرفت و هر ۵ سال یکبار تغییر نسل بهترین ماشین انجام شد.

قیمت اپتیما ( Optima)

آگهی های درج شده در اتوخسروانی مورد تائید ماست. در صورتی که به هر دلیلی اپتیمای مورد نظر خود را در بین آگهی ها مشاهده نکردید و یا قیمت در آگهی درج نشده بود،  از طریق شماره 48421-021 با کارشناسان اتوخسروانی تماس حاصل نمائید و یا از طریق فرم قرار گرفته در صفحه ” تماس با ما “ درخواست خود را ثبت نمائید.

قیمت اپتیما صفر و کارکرده

در اتوخسروانی امکان خرید همه مدل های برند کیا( Kia ) به صورت نقدی و اقساط وجود دارد.


لینک های بخش های مهم مرتبط به اپتیما

قیمت اپتیما جی تی لاین 2015

قیمت اپتیما جی تی لاین 2016

قیمت اپتیما جی تی لاین 2017


خرید اقساطی قیمت صفر قیمت کارکرده چه خودرویی؟ مشاوره رایگان