قیمت خودرو
از
تا

قیمت ساندرو 96

ساندرو 96

ساندرو مدل 96 درحالی به عرصه ی رقابت خودروها پاگذاشت که ظاهری شبیه ال 90 داشت و این درحالی است که در مقایسه با ال 90 از دوام و کیفیت مناسبتری برخورددار است.


آگاهی از قیمت همه مدل های ساندرو

قیمت ساندرو (همه مدلهای Sandero)

قیمت ساندرو 95

قیمت ساندرو 97


معرفی رنو Sandero 96

پس از ورود خودرو های ال 90 و نسخه های هاچبک آن حالا نوبت به ساندرو خودرویی به صرفه و شیک رسیده است که توسط کمپانی داچیا که زیر مجموعه شرکت معتبر رنو است به تولید رسیده است، ساندرو بر روی پلتفرم ال 90 ساخته شده است و نسخه های هاچبک از نسخه های صندوق دار پرطرفدار بودند. حضور خودروی ال 90 . استقبال بی نظیر باعث شد شرکت رنو متوجه شود که مشتریان علاوه بر ظاهر خودرو ها به دوام و استهلاک مناسب خودروها نیز توجه میکنند ساندرو یک خودروی کوچک، ایمن و با دوام است که می‌توان آن را در ظاهر Stepway (کراس اوور) نیز داشت. با داشتن ویژگی‌های ایمنی مانند کنترل کشش، قابل مقایسه با موتورهای اقتصادی و بدون سر و صدا است.

مشخصات فنی ساندرو 96

ساندرو 96 که پا در جای پای ال 90 گذاشته است از لحاظ فاصله ی بین دو محور کمی از ال 90 کمتر است، بدنه ی این خودرو از نوع هاچبک سایز کوچک است و دارای وزنی معادل 1146 کیلوگرم میباشد و تا 5 نفر سرنشین را میتواند در خود جای دهد،این خودرو ارتفاعی به اندازه ی 1534 میلیمتر دارد و طول و عرض آن به ترتیب برابر با 4020 میلیمتر و 1746 میلیمتر میباشد و تمام این مشخصات به همراه رینگ های 15 اینچی آلومینیومی سبب شده است این خودرو خودرویی ریزجثه به نظر بیاید.

امکانات رفاهی ساندرو 96

ساندرو 96 نیز که راه برادران پیشین خود را ادامه داداه است همچون ال 90 از امکانات زیادی برخورددار نیست وو یکی از دلایل عدم ناراضایتی از این خودرو کمبود امکانات است با این حال باتوجه به قیمت آن از امکانات قابل قبولی بهره میبرد از جمله این امکانات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

یکی از امکانات ویژه ی این خودرو کنترل از راه دور سیستم قفل مرکزی است که امنیت این خودرو را بالا برده است.

سیستم آینه های جانبی رنو ساندرو برقی بوده و همچنین دارای گرمکن می باشد و آینه ها همرنگ بدنه خودرو طراحی شده است.رنو ساندرو از نظر سیستم روشنایی هم امکانات جالب توجهی نداشته و دارای سیستم روشنایی معمولی با مه شکن در چراغ های جلو و چراغ های عقب می باشد.

فرمان رنو ساندرو هیدرولیک بوده و قادر به تنظیم حالت در دو جهت میباشد. در رنو کیسه هوا فقط برای راننده و سرنشین جلو تعبیه شده است که دارای سوئیچ غیر فعال سازی می باشد.

از لحاظ امنیتی و حفاظتی دارای سیستم ضد سرقت ایموبلایزر و همچنین دارای سیستم قفل مرکزی به همراه کنترل از راه دور می باشد همچنین دارای سیستم کمربند سه نقطه ای برای سرنشینان عقب خودرو نیز می باشد. خودرو رنو ساندرو 96 ا زسری خودروهایی است که دارای سیستم تهویه مطبوع با قابلیت کنترل دستی می باشد.ساندرو دارای سیستم صوتی دارای رادیو و قابلیت پخش سی دی و دی وی دی بوده و دارای پورت یو اس بی می باشد همچنین سیستم صوتی دارای چهار عدد بلندگو می باشد. در ضمن دارای کامپیوتر اطلاعات سفر نیز می باشد.رنو ساندرو 96 مجهز به سیستم های ترمزی، توزیع نیروی ترمز، ترمز ضد قفل و ترمز کمکی(ABS,EBD,ESP, BAS) است. در این خودرو ترمزی منحصر به فرد تعبیه شده است سبب شده است ایمنی این خودرو افزایش یابد، ساندرو استپ وی 96 مجهز به سیستم ترمز کاسه ای عقب نیز میباشد.در رنو ساندرو صندلی ها دارای امکانات خاصی نیستند فقط صندلی های جلو دارای پشت سری بالشتی با قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد.در رنو شیشه های جلو و عقب خودرو به صورت برقی بالا و پایین می شود و دارای برف پاکن برقی بوده و شیشه شور به همراه سیستم مه زدا می باشد.

جمع بندی ساندرو 96

از سری خودروهایی است که در عین حال که امکانات کمی دارد و در میان رقبا از عملکرد ضعیف تری برخورددار است اما توانسته است با مزایایی که داشته است در میان رقبا جایگاه خوبی داشته باشد از جمله مزایای این خودرو میتوان گفت که این خودرو در میان رقبا از کیفیت ساخت بسیار خوبی برخورد دار است که سبب شده است این خودر دوام بسیار بالایی داشته باشد و از طرف دیگر فضای جادار کابین علی رغم جثه ی کوچک آن از دیگر مواردی است که سبب شده است مشتریان بسیار به آن علاقمند باشند. ساندرو 96 فقط یک ایراد بزرگ دارد که سبب شده است خوبی های آن به چشم نیاید و آن عدم امکانات کافی در مقایسه با قیمت آن است اگرچه که بسیاری معتقدند امکانات ساندرو 96 قابل قبول است اما اکثر مشتریان پس از خریداری این خودرو به کمبود امکانات این خودرو معترض میشوند . یکی از رقبای این خودرو در کشور ایران 206 میباشد که باید گفت ساندرو 96 درمقایسه با 206 از تعلیق نرم‌تری برخورددار است و رانندگی نرم و سبکی را برای شما به همراه خواهد داشت، یکی از ویژگی های منحصر به فرد ساندرو 96 گیربکس دستی JHQ میباشد که این خودرو را در میان رقبا متمایز کرده است ، همچنین از دیگر گیربکس های این خودرو میتوان به گیربکس اتومات مشترک با 206 و مگان اشاره کرد. رنو ساندرو 96 دست دوم در بازار خرید و فروش خودروهای دست دوم به قیمت 370.000.000 تا 433.000.000 یافت میشود.

×
منو