قیمت خودرو
از
تا

قیمت ساندرو 97

ساندرو 97

ساندرو 97 همچون نسخه های پیشین مدل های ساندرو بدون تغییر و دنبال کننده مدل های گذشته است این خودروی با دوام با قیمتی قابل قبول وارد میدان شده است.


آگاهی از قیمت همه مدل های ساندرو

قیمت ساندرو (همه مدلهای Sandero)

قیمت ساندرو 95

قیمت ساندرو 96


مشخصات فنی ساندرو 97

ساندرو 97 از لحاظ فاصله ی بین دو محور کمی از ال 90 کمتر است، بدنه ی این خودرو از نوع هاچبک سایز کوچک است و دارای وزنی معادل 1146 کیلوگرم میباشد و تا 5 نفر سرنشین را میتواند در خود جای دهد،این خودرو ارتفاعی به اندازه ی 1534 میلیمتر دارد و طول و عرض آن به ترتیب برابر با 4020 میلیمتر و 1746 میلیمتر میباشد و تمام این مشخصات به همراه رینگ های 15 اینچی آلومینیومی سبب شده است این خودرو خودرویی ریزجثه به نظر بیاید.

اینخودرو که از نظر فنی بسیار شبیه ال 90 است دارای موتروی 1.6 لیتری از نوع بنزینی است همچنین تنفس موتور این خودرو از نوع طبیعی است و گیر بکس این خودرو در دونوع به تولید رسیده است یکی پنج سرعته دستی و دیگری چهار سرعته اتوماتیک میباشد، همچنین این خودرو دارای 4سیلندر و 16 سوپاپ میباشد که عملکرد این خودرو را بهبود بخشیده است. موتور این خودرو قادر است که 105 اسب بخار قدرت تولید کنید و گشتاوری معادل 140 نیوتون بر متر را تولید کند، این فرزند کوچک شرکت رنو بیشترین سرعتی که تولید میکند برابر با 175 کیلومتر بر ساعت است و این خودرو قادر است در طول 11.5 ثانیه شتاب خود را از صفر به صد برساند. ساندرو 97 که از استاندارد آلایندگی یورو 4 پیروی میکند در هر صد کیلومتر 7.3 لیتر بنزین مصرف میکند و حجم مخزن بنزین آن برابر با 50 لیتر است.

امکانات رفاهی ساندرو 97

ساندرو 97 هم همچون سایر نسخه ها تغییری در امکانات خود نداده است و همچون نسخه های پیشین مهر کمبود امکانات را بر روی پیشانی دارد از جمله امکانات این خودرو میتوان به موراد زیر اشاره کرد:

  • خودرو رنو ساندرو 97 ا زسری خودروهایی است که علی رغم این که خودرویی مدرن به نظر میرسد اما دارای سیستم تهویه مطبوع با قابلیت کنترل دستی می باشد.
  • فرمان رنو ساندرو هیدرولیک بوده و قادر به تنظیم حالت در دو جهت میباشد. در رنو کیسه هوا فقط برای راننده و سرنشین جلو تعبیه شده است که دارای سوئیچ غیر فعال سازی می باشد.
  • رنو ساندرو 97 مجهز به سیستم های ترمزی، توزیع نیروی ترمز، ترمز ضد قفل و ترمز کمکی(ABS,EBD,ESP, BAS) است. در این خودرو ترمزی منحصر به فرد تعبیه شده است سبب شده است ایمنی این خودرو افزایش یابد، ساندرو استپ وی 97 مجهز به سیستم ترمز کاسه ای عقب نیز میباشد.
  • در بخش آینه ها این خودرو بسیار خوب عمل کرده است و سیستم آینه های جانبی رنو ساندرو برقی بوده و همچنین دارای گرمکن می باشد و آینه ها همرنگ بدنه خودرو طراحی شده است اما رنو ساندرو 97 از نظر سیستم روشنایی هم امکانات جالب توجهی نداشته و دارای سیستم روشنایی معمولی با مه شکن در چراغ های جلو و چراغ های عقب می باشد.
  • از لحاظ امنیتی و حفاظتی دارای سیستم ضد سرقت ایموبلایزر و همچنین دارای سیستم قفل مرکزی به همراه کنترل از راه دور می باشد همچنین دارای سیستم کمربند سه نقطه ای برای سرنشینان عقب خودرو نیز می باشد.
  • در رنو ساندرو صندلی ها دارای امکانات خاصی نیستند فقط صندلی های جلو دارای پشت سری بالشتی با قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد.
  • در رنو شیشه های جلو و عقب خودرو به صورت برقی بالا و پایین می شود و دارای برف پاکن برقی بوده و شیشه شور به همراه سیستم مه زدا می باشد.
  • ساندرو در بخش صوتی دارای 4 عدد بلندگو است که قابلیت در یافت رادیو را دارا است و همچنین دارای قابلیت پخش سی دی و دی وی دی بوده و دارای پورت یو اس بی می باشد. در ضمن مجهز به کامپیوتر اطلاعات سفر میباشد که اطلاعات مختلف را در اختیار راننده قرار میدهد.
×
منو