قیمت خودرو
از
تا

قیمت نیوکوراندو 2016

نیوکوراندو 2016

نیوکوراندو خودرویی قدرتمند و اصیل محصول کره جنوبی است. این خودروی سواری سانگ یانگ با کیفیت خوب و خدمات و امکانات رفاهی عالی توانسته است امتیاز خوبی کسب کند و به خودرویی محبوب و پرطرفدار تبدیل شود.


آگاهی از قیمت سایر مدل های کوراندو

قیمت نیوکوراندو (همه مدل های Korando)

قیمت نیوکوراندو 2015

قیمت نیوکوراندو 2017

قیمت نیوکوراندو 2018


طراحی New Korando 2016

شما در هنگام خرید یک خودرو به چه چیزی بیشترین اهمیت را می دهید؟ آیا کیفیت و کارایی محصول به تنهایی کافی و رضایت بخش است؟ و یا به ظاهر زیبا و جذاب نیز اهمیت می دهید؟ قطعا بدون شک جواب شما خیر است و کیفیت و خدمات و امکانات یک خودرو به تنهایی کافی نیست و ویژگی بعدی که همواره خریداران به آن توجه و دقت می کنند ویژگی های ظاهری و طراحی خودرو است. همه خریداران دوست دارند نسبت به هزینه ای که برای خریداری خودرو پرداخت می کنند یک خودروی زیبا، شیک، جذاب و منحصر به فرد داشته باشند. پس بر خلاف نظر عموم مردم که فکر می کنند ظاهر خودرو اهمیت زیادی ندارد به شما می گویم که یک ظاهر خوب و زیبا، یک طراحی منحصر به فرد و ایده ال در جذب مشتری و فروش خودرو نقش حائز اهمیتی دارد. شاید به همین دلیل است که نیوکوراندو نسبت به رقیبان خود نتوانسته است از فروش خوبی در بازار برخوردار باشد. البته می توان گفت خطوط و انحنای بدنه چهره ای عضلانی و نیرومند به این خودروی شاسی بلند بخشیده است و باعث شده است چهره ای جوان پسند و پویا داشته باشد. و نسبت به مدل های قدیمی تر، نیوکوراندو طراحی ظاهری مناسب تر و هماهنگی بصری قابل توجه تری دارد. از نظر طراحی بخش خارجی خودرو اگر به بررسی آن بپردازیم می توان گفت که جلو شبکه مشبک، چراغ های LED جدید که در بخش جلو قرار گرفته اند و سپر جدید همگی چهره ای پویاتر و با نشاط تر برای کوراندوی جدید به ارمغان اورده اند. همچنین این خودرو از ظاهری اسپرت و قدرتمند برخوردار است. و در کل می توان نتیجه گرفت اگرچه از نظر ظاهری و طراحی نتوانسته است بسیار خوب عمل کند و انتقادهای زیادی داشته است اما خودرویی زشت نیز به حساب نمی اید.

مشخصات فنی نیوکوندرا 2016

در هنگام خرید خودرو خریداران فاکتورهای مختلفی را انتخاب می کنند و براساس اولویت و خواست خودشان خودرو را مورد نقد و بررسی قرار می دهند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند و خودرویی مناسب با توجه به شرایط خود را تهیه کنند یکی از این فاکتورها که تقریبا در میان همه خریداران مشترک است و به آن اهمیت می دهند مشخصات فنی و عملکرد فنی خودرو است. می توان گفت که مشخصات و عملکرد فنی یک خودرو در رتبه و مقام اول قرار دارد و از طراحی و ظاهر زیبا نیز برای بسیاری از خریداران مهم تر است. نیوکوراندو 2016 از نظر مشخصات فنی دارای 4 عدد سیلندر و 16 عدد سوپاپ است که ارایش قرارگیری سیلندر ها به صورت خطی مستقیم است. موتور نیوکوراندو که در جلو قرار دارد از نوع بنزین سوز است و 1998 سی سی ظرفیت دارد. سیستم سوخت رسانی آن از نوع انژکتوری پاشش چند نقطه ای است و باک آن 57 لیتر ظرفیت دارد که استاندارد الایندگی آن 5 یورو است و میزان مصرف سوخت شهری آن 10.9 لیتر، مصرف سوخت جاده ای آن 7.2 لیتر و سیکل ترکیبی مصرف سوخت ان 8.5 لیتر در هر صد کیلومتر است. از نظر وزن و سایز نیز می دانید که نیوکوراندو یک خودروی شاسی بلند است پس طبیعتا جزو خودروهای عظیم الجثه به حساب می اید. وزن آن 1680 کیلوگرم است و ابعاد لاستیک و چرخ های جلو و عقب ان نیز R18 225/55 به دست آمده است.

امکانات رفاهی نیوکوراندو 2016

از نظر خدمات، امکانات و اپشن های جانبی اگر بخواهیم به بررسی این خودروی شاسی بلند کره ای بپردازیم می توان گفت که از نظر ایمنی تا حدود زیادی خوب عمل کرده و جوانب را رعایت کرده است. ترمز آن ABS, EBD,ESP,ARP, HSA است و در مجموع دارای ده عدد کیسه هوا از نوع پرده ای برای سرنشینان جلو و عقب است که می توان گفت یکی از مهم ترین اپشن های ان است زیرا در کاهش تلفات و اسیب در تصادفات جاده ای نقش بسیار مهمی دارد. یکی دیگر از امکانات جالب آن این است که درب ها قابلیت قفل شدن خودکار در سرعت بالای 40 کیلومتر در ساعت را دارند و همچنین دارای سیستم ضد سرقت و پشت سری های فعال شونده صندلی ها در هنگام تصادفات است. سیستم صوتی و تصویری آن دارای قابلیت پخش CD , MP3 است، دارای بلوتوث است و 6 عدد بلندگو و آمپلی فایر دارد. از دیگر امکانات و خدمات آن نیز می توان به داشتن سنسور باران و سنسور نور اشاره کرد.

جمع بندی نیوکوراندو 2016

محصول سانگ یانگ کره خودرویی اصیل و قدرتمند است که با داشتن خدمات و امکانات رفاهی عالی و همچنین کیفیت خوب توانسته است در دل خریداران جای باز کند و به رقابت با هیوندای و کیا بپردازد. اگرچه شاید ممکن است در این رقابت پیروز نشود و نتواند به خوبی عمل کند اما در جایگاه و نوبه خود خودرویی قدرتمند، پر طرفدار و نسبتا محبوب است.

×
منو