قیمت خودرو
از
تا

قیمت نیوکوراندو 2017

نیوکوراندو 2017

نیوکوراندو یک خودروی سواری شاسی بلند سانگ یانگ است. این خودرو جزو قدیمی ترین محصول کره ای ها است که همچنان روی خط تولید است و به بازار کشور ما نیز وارد شده است.


آگاهی از قیمت سایر مدل های کوراندو

قیمت نیوکوراندو (همه مدل های Korando)

قیمت نیوکوراندو 2015

قیمت نیوکوراندو 2016

قیمت نیوکوراندو 2018


طراحی New Korando 2017

بعد از اطمینان از کیفیت و کارایی خودرو می توان گفت ویژگی دیگری که برای خریداران اهمیت زیادی دارد و به آن توجه و دقت می کنند ویژگی ظاهری و طراحی بخش خارجی و کابین خودرو است. به همان میزان که کیفیت و خدمات، امکانات و اپشن های یک خودرو اهمیت دارند طراحی و ظاهر زیبا، جذاب و منحصر به فرد نیز اهمیت دارند چه بسا حتی بیشتر نیز مورد اهمیت و توجه مخاطبان و خریداران قرار بگیرند. پس می توان نتیجه گرفت هرچه ظاهر یک خودرو زیباتر جذابتر و منحصر به فرد باشد مخاطبان بیشتری را جذب می کند و فروش بهتری نیز دارد. شاید کوراندو هم جزو خودروهایی باشد که به دلیل نقص هایی که در طراحی آن وجود داشته است  از فروش کمتری نسبت به رقیبان خود برخوردار بوده است اما در نسل جدید این خودرو تا حدودی نقص ها و ایرادات ان رفع شده است و ظاهر نسبتا مطلوبی پیدا کرده است. چهره تهاجمی نیوکوراندو در نگاه اول احساس قدرت را در بیننده به وجود می اورد. همچنین طراحی آن به گونه ای است که می توان گفت ظاهری اسپرت، پویا و جوان پسند دارد. خطوطی که بر روی بدنه آن به کار رفته است نسبت به مدل های قبلی ظاهری مناسب تر به خودرو بخشیده است. برای مثال ورودی هوای بزرگی که در بخش جلویی خودرو قرار گرفته است نقش پررنگی در اسپرت تر نشان دادن خودرو دارد. همچنین وجود خطوط برجسته روی بدنه خودرو به ویژه در ها بسیار چشم نواز است و ظاهری زیبا و جذاب به خودرو بخشیده است. اما طراحی بخش عقبی آن خیلی موفق عمل نکرده است و همواره مورد نقد و بررسی کارشناسان و خریداران بوده است.

مشخصات فنی نیوکوراندو 2017

در هنگام خرید خودرو به چه فاکتورها و ویژگی هایی اهمیت می دهید؟ کدام ویژگی خودرو برایتان از اهمیت بیشتری برخوردار است؟ و اولویت دارد؟ قطعا پاسخ افراد مختلف به این سوالات متفاوت است اما یک ویژگی مهم که در میان اکثر خریداران مشترک است و در اولویت اول قرار دارد مشخصات و عملکرد فنی خودرو است. اگر بخواهیم نیوکوراندو کره ای را از نظر فنی و مشخصات آن بررسی کنیم می دانید که این خودرو محصول کارخانه سانگ یانگ در کره جنوبی است که نمایندگی فروش آن در ایران رامک خودرو است. کلاس بدنه این خودرو شاسی بلند و کلاس اتومبیل J segment  است. فاصله دو محور آن 2650 میلیمتر است و دارای وزنی معادل 1680 کیلوگرم است. نیوکوراندو خودرویی شاسی بلند و بزرگ است که ظرفیت 5 نفر سرنشین را دارد. اگر بخواهیم به مشخصات فنی موتور آن بپردازیم باید دانید که موتور آن دارای حجم 1998 سی سی است، از نوع بنزین سوز است و در جلوی خودرو قرار گرفته است. 4 عدد سیلندر آن به صورت خطی مستقیم قرار گرفته اند و 16 عدد نیز سوپاپ دارد. ظرفیت باک آن 57 لیتر استاندارد الایندگی آن 5 یورو است. از نظر سیستم تعلیق و فرمان تعلیق جلو آن مک فرسون و تلیق عقب ان چند میله ای مولتی لینک است. و سیستم فرمان ان نیز از نوع برقی است. بررسی ها نشان می دهند که حداکثر توان خروجی نیوکوراندو 150 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور خروجی آن 197 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه است و شتاب آن نیز 14.6 ثانیه به دست امده است.

امکانات رفاهی نیوکوراندو 2017

می توان گفت که نیوکوراندو 2017 خدمات و امکانات رفاهی نسبتا خوبی را به خریداران عرضه کرده است و از این نظر نسبتا خوب عمل کرده است و می تواند مخاطبان خود را راضی کند. قبل از هرچیز یکی از مزیت های آن این است که جنس روکش صندلی ها از چرم است و صندلی های جلو قابلیت تنظیم برقی دارند صندلی راننده در 8 جهت و صندلی سرنشین جلو در 4 جهت. همچنین صندلی های جلو دارای گرمکن نیز هستند. اینه های جانبی نیوکوراندو دارای گرمکن و قابلیت تنظیم و تاشوندگی برقی دارند همچنین اینه وسط هوشمند و حساس به نور است. از نظر ایمنی ترمز آن   ABS, EBD, ESP, ARP, HSA است و ده عدد کیسه هوا دارد که از نوع پرده ای و برای سرنشینان جلو و عقب است. دارای 6 عدد بلندگو است و سیستم صوتی و تصویری نسبتا مجهزی دارد. از دیگر امکانات و خدمات رفاهی آن می توان به داشتن سانروف، سنسور باران، سنسور نور، سنسور دنده عقب و کروز کنترل اشاره کرد.

جمع بندی نیوکوراندو 2017

یکی از محصولات شرکت کره ای سانگ یانگ است که امده است تا با برندهای کره ای معروف مانند کیا و هیوندای به رقابت بپردازد. خودرویی سواری شاسی بلند که حس قدرتمند بودن را در راننده به وجود می اورد و از مزایا و امکانات رفاهی و خدمات جانبی بسیاری برخوردار است.

×
منو