قیمت خودرو
از
تا

قیمت پریوس 2017

پریوس 2017

پریوس 2017 پر فروش ترین خودروی هیبریدی که در عین زیبایی رانندگی آسوده را برای شما به ارمغان می آورد.

معرفی پریوس 2017

پریوس که اولین خودروی هیبریدی است برای اولین بار در اواخر سال 1997 به تولید انبوه رسید برخلاف تصور عمومی، تویوتا مفهوم خودروی هیبریدی را ایجاد نکرد، در واقع  وسایل نقلیه با موتور احتراق داخلی و موتور الکتریکی از سال 1898 وجود داشته اند؛ اما تویوتا اولین سازنده ای بود که بر مشکلات فنی و مهندسی متعددی که برای تولید انبوه این پیشرانه ضروری بود غلبه کرد. نسل چهارم این خودرو یعنی پریوس 2017 به وفور در بازار ایران یافت میشود، این خودرو توسط شرکت ایرتویا که نماینده ی شرکت تویوتا در ایران است وارد شد و توانست به یکی از محبوب ترین خودروها  تبدیل شود.


جهت آگاهی از قیمت انواع تویوتا از لینک های زیر کمک بگیرید:

قیمت پریوس (همه مدل ها پرادو)

قیمت پریوس 2015

قیمت پریوس 2016


طراحی ظاهری پریوس 2017

طراحی ظاهری این خودرو به قدری عجیب است که گویی خودرویی ساخته شده برای موجودات  فضایی است. چراغ های جلویی به همراه چراغ های زنون زیبایی منحصر به فردی را در شب رقم میزنند از طرف دیگر کشیدگی این چراغ ها چهره ای شیطانی و مرمزو را برای این خودرو به ارمغان آورده است، طراحی مثلثی شکل چراغ های این خودرو سبب به وجود آمدن شکلی جسورانه در این خودرو شده است. در بخش عقبی خودرو کمی جمع تر از بخش جلویی است و شیب خودرو به سمت جلو است. اگر چه این خودرو ظاهری کوچک و جمع و جور دارد اما چهار در دارد.در قسمت عقبی این خودرو چراغ ها هم، همچون صندوق جمع شده به نظر می آید و از طرفی بالچه ای کوچک در قسمت صندوق طراحی شده است که ظاهر این خودرو را اسپرت ساخته است. چرخ های 17 اینچی پنج پر تصویری دل ربا از قسمت جانبی این خودرو را رقم میزند.خطوط عمدی در قسمت های جانبی این خودرو زیبایی و ابهت را برای پریوس 2017 به ارمغان آورده است.در دو طرف سپر چراغ های مه شکنی طراحی شده است که بیانگر ظرافت در طراحی این خودرو است. همچنین وجود شیشه بر روی صندوق عقب طراحی منحصر به فردی را برای این خودرو رقم زده است.

با ورود به کابین پریوس 2017 شما با فضایی عجیب و غریب همچون ظاهر بیرونی رو به رو خواهید شد  شکل هلالی داشبورد به گونه ای است که تا نزدیکی فضا ی بین صندلی ها با شیبی ملایم قرار گرفته است. علی رغم جثه ی ریز پریوس 2017 فضای داخلی این خودرو بزرگ و کافی است . استفاده از روکش چرمی برای صندلی ها و فرمان این خودرو بیانگر سبک فضایی و مدرن این خودرو است، از نکات قابل توجه در پریوس 2017 این است که شما صفحه ی کیلومتر شماری در پشت غربیلک فرمان مشاهده نمیکنید و آن ها در بخش بالایی داشبورد میانی قرار گرفته است. به دلیل وجود پنجره های کوچک در بخش عقبی دید محدود است اما این چیزی از زیبایی های این خودرو نمیکاهد. اگرچه بیشتر فضای داخلی این خودرو را پلاستیک سخت و زبر در برگرفته است اما این سبب کاهش کیفیت این خودرو نشده است و ورود به این خودرو شما را با فضایی با کیفیت رو به رو میسازد.

مشخصات فنی Prius 2017

مشخصات فنی پریوس 2017 با نسخه های پیشین فرقی ندارد و.پریوس 2017 که از مدل خودروهای سدان لیفت بک جمع و جور است ارتفاعی برابر با 1490 میلیمتر دارد. موتور این خودرو حجمی معادل 1800 سی سی دارد و همچنین موتوری برقی دوتایی با یک باطری با ظرفیت 1.2 کیلووات بر ساعت را دارا میباشد و میتواند 121 اسب بخار قدرت را تولید کند و از طرفی حداکثر گشتاور تولیدی این خودرو برابر با 142 نیوتون بر متر است. محور حرکت این خودرو جلو است و بیشترین میزان سرعت این خودرو 180 کیلومتر بر ساعت است تعداد سیلندر های این خودرو 4 تا میباشد و دارای 16 سوپاپ است که بهبود عملکرد این خودرو کمک میکند، سیلندر ها در این نسخه به صورت خطی مستقیم کنار هم قرار دارنداین خودرو که تولید کشور ژاپن است وزنی معادل 1394 کیلوگرم دارد و مجهز به جعبه دنده ای اتومات (E-CVT) میباشد. حجم مخزن بنزین پریوس 2017 برابر با 43 لیتر است و در هرصدکیلومتر 3.3 لیتر بنزین مصرف میکند که سبب شده است این خودرو در زمره ی خودروهای کم مصرف قرار بگیرد. سیستم تعلیق استفاده شده در بخش جلویی مک فرسون است و در بخش عقبی نیمه مستقل و بازویی میباشد.پریوس 2017 قادر است در مدت زمان 9.6 ثانیه شتاب خود را از صفر به صد برساند.

امکانات و تجهیزات رفاهی پریوس 2017

 • پریوس 2017 با 7 ایربگ از جمله ایربگ های، زانویی، پرده ای، سرنشینان، جانبی و راننده وارد بازار شد که سبب شد این خودرو در زمره ی خودروهای ایمن قرار بگیرد.
 • پریوس 2017 دارای سیستم های ترمز مشابه نسخه های پیشین است  که شامل سیستم های ترمز ضد قفل و ترمز کمکی است؛
 • پریوس 2017 مجهز به سیستم توزیع نیروی ترمز نیز میباشد.
 • پریوس 2017 از خودروهایی است که دارای سیستم های هشداردهنده بسیاری میباشد از جمله سیستم های هشدار دهنده ی این خودرو میتوان به حسگر های جلو و عقب، حسگر رطوبت و باران، سیستم کنترل رطوبت و همچنین حسگر فشار باد تایر اشاره کرد.از جمله سیستم هشدار دهنده ای که در این نسخه تعبیه شده است حسگر نقطه ی کور میباشد.
 • فرمان استفاده شده در این خودرو از نوع برقی است و قابلیت تنظیم در چهار حالت را دارا است.
 • سیستم تهویه این خودرو از نوع اتومات است و دریچه ای جداگانه در بخش عقبی برای سرنشینان عقب تعبیه شده است.
 • در بخش صوتی و مولتی مدیا مانیتوری 7 اینچی وجود دارد که اطلاعات مختلف را در دسترس راننده قرار میدهد از طرف دیگر سیستم صوتی این خودرو مجهز به 10 بلندگو میباشد.
 • وجود سیستم های کروز کنترل، سیستم کنترل سرعت هوشمند، کنترل سرعت در سرازیری و کنترل ایستایی در سربالایی و سیستم کنترل کشش و پایداری رانندگی آسوده را برای شما ارمغان می آورد.
 • پریوس 2017 همچون نسخه های پیشین دارای 4 حالت رانندگی (نرمال،اسپرت، برقی و اکو ) می باشد.
 • در قسمت روشنایی این خودرو دارای چراغ های اتولایت، دی لایت، چراغ های مه شکن جلو و عقب و سیستم چرخش نور در مسیر میباشد.
 • آینه ی عقب از نوع الکتروکرومیک است و آینه های بخش جانبی برقی و مجهز به گرم کن و تنظیم برقی میباشد.
 • از امکانات ویژه ی این خودرو میتوان به دوربین دید عقب و صفحه کیلومتر های دیجیتال اشاره کرد.
 • صندلی های پریوس 2017 با روکش چرم تعبیه شده اند و دارای تنظیم به 6 حالت به صورت دستی میباشد.

جمع بندی

پریوس 2017 از جمله خودروهای هیبریدی است که علی رغم ظاهری عجیب غریب خودرویی مناسب برای سفر های خانوادگی میباشد و فضایی کافی برای حداقل 4 فرد بزرگسال را دارا میباشد، قیمت پریوس 2017 دست دوم از 1.050.000.000 تا 1.450.000.000 تومان متغیر است.

×
منو