قیمت خودرو
از
تا

قیمت پرادو

پرادو (Prado)
تویوتا پرادو و آگهی های مربوط به آن را در انواع نسخه ها با کارکردها و رنگ های مختلف در این صفحه درج شده است.
تویوتا پرادو صفر و کارکرده
تویوتا پرادو یکی از  پرفروش ترین خودرو های شرکت پرادو میباشد. واگنی بزرگ از نوع SUV با کابین هفت نفره و خدمات پشتیبانی بی نظیر، این خودرو را به یکی از قابل اعتماد ترین خودروهای تبدیل کرده است. برای یک وسیله نقلیه بزرگ 4WD به عنوان یک خودروی خانوادگی روزمره بسیار راحت است، اما همچنین بسیار محکم ساخته شده است و یکی از بهترین انتخاب ها برای سفرهای طولانی است.

پرادو برای اولین بار در سال 1984 با طرح اولیه ساده ای  معرفی شد و در سال 1990 با طراحی متفاوت پا به عرصه نهاد. در سال 2008 تغییراتی در این خودرو ایجاد شد و در نهایت توانست جایزه ی بهترین عملکرد را در آمریکا و استرالیا دریافت کند و خود را به عنوان خودرویی مناسب با فضایی بزرگ در دل افراد جا کند. جدیدترین لندکروز پرادو یک غول است که از پیشرفت های فنی و مهندسی بهره می برد که عملکرد نسبتاً نرمی را در جاده ها ارائه می دهد و توانایی قابل قبولی در خارج از جاده را ارائه می دهد.
در صورتی که خودروی مطلوب شما در بین آگهی‌ها نبود، از طریق فرم قرار گرفته در صفحه “تماس با ما” درخواست خود را ثبت نمائید تا کارشناسان اتوخسروانی در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا از طریق شماره 48421-021 با ما تماس بگیرید.

لینک های مهم برای دسترسی سریع تر
قیمت پرادو 2007
قیمت پرادو 2008
قیمت پرادو 2009
قیمت پرادو 2010
قیمت پرادو 2011
قیمت پرادو 2012
 

×
منو