کشور سازنده :

فرانسه

شرکت وارد کننده :

آرین موتور تابان

نام کمپانی :

دی اس

سال تاسیس :

2009

فروش اقساطی دی اس

دی اس یک کمپانی فرانسوی و زیر مجموعه ی برند سیتروئن به حساب می آید. در اصل کمپانی دی اس وظیفه تولید خودروهای لوکس شرکت سیتروئن را به عهده دارد. کمپانی دی اس از سال ۲۰۰۹ شروع به کار نموده و به عنوان یک برند مستقل از سیتروئن به حساب می آید. البته همچنان شرکت تابعه  سیتروئن است.

کلمه دی اس از ابتدای دو کلمه دیفرنت اسپریت Different spirit به معنای روح متفاوت گرفته شده است همچنین در زبان فرانسوی به معنای الهه می باشد. خودروهای دی اس از پلتفرم های مشترکی با خودروهای سیتروئن استفاده می کنند اما استفاده از طراحی های مختلف و همچنین استانداردهای تولیدی و مهندسی متفاوت، سیتروئن را از دی اس متمایز می‌کند. سیتروئن در سالهای ۱۹۵۵ تا سال ۱۹۷۵ یک مدل خودرو به نام سیتروئن دی اس را تولید می نمود که با توجه به موفقیت این خودرو، کمپانی تصمیم گرفت این نام را برای برند لوکس خود برگزیند.

شروع به کار دی اس

اولین خودروی تولیدی کمپانی دی اس مدل 3 است که در سال ۲۰۱۰ توانست از سوی مجله تخت گاز به عنوان خودروی سال انتخاب شود. همچنین ۴ بار پیاپی به عنوان بهترین خودروی کوچک در رضایتمندی مشتریان انتخاب شد. همین شروع فوق العاده موجب شد شروع کمپانی دی اس به بهترین شکل ممکن انجام شود و نام این کمپانی بر سر زبان ها بیفتد.

 خودروهای این کمپانی از طراحی خاصی برای چراغ ها و جلو پنجره استفاده می کنند و استفاده بسیار زیاد از قطعات کروم رنگ در همه مدل های این کمپانی از جمله مشخصه های شناخت خودروهای دی اس به حساب می آیند.

نام گذاری خودروها

 این کمپانی برای نامگذاری مدل های خود از اعداد استفاده می کنند به این صورت که از مدل 3 اولین خودروی این کمپانی بود اعداد شروع می‌شود و در حال حاضر تا دی اس ۷ پیش رفته است. همچنین کلمه کراس بک برای خودروهای شاسی بلند و کراس آور این کمپانی به کار می‌رود. برای مثال هر دو خودروی دی اس 3 کراس بک  و دی اس ۷ کراس بک خودروهای شاسی بلند محسوب می شود.

خودروهایی که کمپانی دی اس تا به امروز معرفی نموده عبارتند از: دی اس 3،دی اس 3   کراس بک، دی اس 4، دی اس 4 اس، دی اس 5، دی اس 5 ال اس، دی اس6، دی اس7 کراس بک

خودروهای دی اس در ایران

که از میان این خودروها به جز دی اس 3 کراس بک و دی اس 4 مابقی در ایران وجود دارند. دی اس ۷ موجود در ایران یکی از لوکس ترین شاسی بلند های موجود در بازار ایران به حساب می‌آید و از طراحی فوق العاده زیبا و خاصی برخوردار است. همچنین مدل دی اس ۳ خاص ترین و ویژه ترین خودروهای هاچ بک کوچک در بازار ایران به حساب می‌آید.

 خودروهای این کمپانی بارها جوایز متعددی مانند بهترین خودروی سال، کم مصرف ترین خودروی شهری، بهترین طراحی دنیا، زیباترین خودروی لوکس جهان، زیباترین شاسی بلند اروپا و برخی جوایز این چنینی را دریافت کرده اند. همچنین کیفیت رنگ خودروهای دی اس جزء برترین نمونه‌های موجود در دنیا است.

تمامی خودروهای کمپانی دی اس با توجه به تولید های خاص و همچنین کیفیت فوق العاده بالا و امکانات ویژه از قیمت‌جهانی بالایی برخوردار هستند. پس بدون شک با ورود به بازار ایران و قیمت بالای دلار نیز نباید انتظار قیمت پایین از نمونه های خودروهای دی اس را داشت .اما با توجه به اینکه خودروهای با کیفیت بسیار بالا و همچنین طراحی های خاص خواص و امکانات بسیار ویژه هستند در برابر بسیاری از خودرو های هم رده قیمتی از ارزش خرید بالایی برخوردارند.

فروش اقساطی دی اس 5

شرایط خرید اقساطی و قیمت دی اس 5

 DS5 یکی از مدل های ارزان قیمت کمپانی دی اس است که با قیمت حدود ۲۰ هزار یورو وارد بازار می شود اما با وجود قیمت کم، کمپانی دی اس این خودرو را کم ارزش ندانسته و خودرویی کاملا با کیفیت و عالی در بازه ی قیمتی خودش وارد بازار نموده. DS5 به دلیل ظاهر بسیار خاصی که دارد یک خودروی همه پسند نیست و مخاطبان خاص خودش را دارد.

این مدل یک شوتینگ بریک است و از فضای بسیار زیادی در مقایسه با هاچبک های بازار برخوردار است. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد دی اس 5 و همچنین مشاهده شرایط فروش DS5  کارکرده، با ما تماس بگیرید.

دی اس 6

شرایط خرید اقساطی و قیمت دی اس 6

کمپانی دی اس زیر مجموعه لوکس ساز سیتروئن است که خودروهایی بسیار سطح بالا تولید و عرضه می کند. تا جایی که مقامات دولتی کشور فرانسه از خودروهای دی اس به عنوان خودرو تشریفاتی خود استفاده می کند.

 دی اس ۶ یکی از لوکس ترین و زیبا ترین خودروهای این کمپانی به حساب می آید که از کیفیت بسیار بالا و طراحی بسیار جذابی بی بهره می برد. این خودرو  را میتوانید یکی از زیباترین کراس آور های موجود در بازار ایران در کلاس خودش دانست که از لحاظ طراحی و کیفیت در سطح بسیار بالایی قرار دارد.