کشور سازنده :

چین

شرکت وارد کننده :

گروه بهمن

نام کمپانی :

هاوال

سال تاسیس :

2013

فروش اقساطی هاوال

هاوال نام یک کمپانی خودروسازی چینی است که زیر مجموعه شرکت گریت وال به حساب می آید. گریت وال از جمله قدیمی ‌ترین خودروسازان چین محسوب می‌شود و در لیست بزرگترین خودروسازان چین رتبه دهم را از آن خود کرده. در گذشته خودروهای تولیدی توسط گریت وال از جذابیت طراحی چندان مناسبی برخوردار نبودند. اما با استخدام طراحان به نام مانند طراح ارشد بی ام و برای زیر مجموعه هاوال توانستند این مشکل را به بهترین شکل ممکن رفت کرده و به یکی از جذاب ترین کراس‌ آور سازان دنیا تبدیل شود. کمپانی هاوال در سال ۲۰۱۳ توسط گریت وال عرضه شد و از همان ابتدا با معرفی خودروهای کراس آور زیبا و جذاب توانست بسیار در چین سر و صدا کند.

پر فروش ترین کراس آور چین

تا جایی که در سال گذشته هاوال h۶ رتبه اول پرفروش ترین کراس اوور چین را از آن خود نمود و از خودروهای نام آوری مانند فولکس واگن تیگوان و تویوتا راوفور جایگاه بالاتری را کسب کرد. به دلیل موفقیت های بسیار زیاد در طراحی و ایمنی بالای محصولات کمپانی هاوال توانسته خودرو  به بازارهای استرالیا و اروپا صادر کند که موفقیت بالایی برای یک برند چینی محسوب می شود. در حال حاضر هاوال در بیش از ۴۰ کشور دنیا به فروش می رسد. همچنین هاوال در سال گذشته عنوان ارزشمند دهمین کراس آور ساز برتر دنیا را از آن خود نمود و بیش از یک میلیون خودرو کراس‌اور به بازار عرضه کرد.

مدل های هاوال

هاوال همکاری نزدیکی با کمپانی های بسیار مطرح خودروسازی از اول بی ام و، بنز و میتسوبیشی و همچنین یکی از بزرگترین شرکت های دنیا یعنی بوش برای سیستم های الکتریکی و ترمز همکاری دارد. کمپانی هاوال دارای یکی از بزرگترین مراکز تحقیق و توسعه در بین تمام خودروسازان چین می باشد تا بتواند روز به روز خودروی سطح بالاتر و مناسب تر را تولید و عرضه کند.  تا به حال خودروهایی که توسط این کمپانی عرضه شده به بیش از ۱۰ مدل می‌رسند. که عبارتند از H1,H2,H5,H6,H8,H9 و چند مدل مختلف ازH2  و H6 که شامل نمونه کوپه و نمونه اسپرت می شود.

هاوال h۶ پرطرفدارترین خودروی تولیدی توسط این کمپانی محسوب می شود و رکوردهای متفاوتی را ثبت کرده است. هاوال اچ ۹ قدرتمندترین و بهترین خودروی هاوال محسوب می شود که از طراحی و پلتفرمی شبیه به تویوتا پرادو بهره می برد و در مسیرهای آفرودی توانست فوق العاده عمل کند و رکوردهای خوبی در زمینه آفرود ثبت نماید. در ایران خودروهای هاوال توسط گروه بهمن عرضه می شود.

بهترین خودروهای هاوال

با توجه به افزایش روز افزون میل به خرید خودروهای الکتریکی این کمپانی نیز از قافله عقب نمانده و چند نمونه خودروی الکتریکی به صورت کانسپت رونمایی کرده و گفته به زودی به تولیدکنندگان خودروهای الکتریکی خواهد پیوست. در ایران خودروهای هاوال به سه مدل H2,H6,H9  محدود می شود و شاهد حضور نمونه های دیگر تولیدی توسط این کمپانی در بازار ایران نیستیم. اما باید گفت که خوشبختانه این سه خودرو جزء بهترین خودروهای تولید شده توسط هاوال به حساب می آیند و آمار فروش این سه به نسبت تمامی تولیدات هاوال شرایط بسیار بهتری دارد و باید گفت که گروه بهمن بدون شک بهترینهای هاوال را انتخاب کرده تا در بازار ایران عرضه کند. فروش بسیار خوب محصولات هاوال در ایران نشان از این دارد که مدل های انتخابی توسط گروه بهمن بسیار خوب انتخاب شده اند.

شرایط خرید اقساطی و قیمت هاوال H2

هاوال یک کمپانی خودروسازی زیر مجموعه گریت وال به حساب می آید. که محصولاتش کیفیت بسیار بالا تری به نسبت محصولات کمپانی مادر یعنی گریت وال دارند. h۲ به عنوان کوچکترین خودروی  کراس آور این برند در ایران شناخته می شود و بسیار در بازارهای جهانی و ایران پرطرفدار است. h۲ با یک پیشرانه ۱۵۰۰ سی سی توربو شارژ با ۱۴۱ اسب بخار قدرت ارائه می‌شود.

شرایط خرید اقساطی و قیمت هاوال H6

هاوال یکی از کمپانی های خودروسازی چینی است که تمرکز ویژه‌ای بر ساخت خودروهای کراس آور و پیکاپ دارد. H6 محبوبترین و پرفروشترین خودروی هاوال شناخته می شود که در سال گذشته در چین به عنوان پرفروش‌ترین خودروی کراس آور معرفی شد و طراحی آن توسط یکی از طراحان سرشناس بی ام و انجام گرفته است.