۱

اطلاعات کلی

آزرا تجربه ای فراتر از باور چرا که در طراحی این خودرو

ارتفاع پایین سقف، همراه با کشیدگی بدنه باعث می‌شود تا حالت اسپرت و آیرودینامیک خودرو تقویت شود، رینگ‌ ۱۹ با طرح‌های متنوع- در کنار فریم فلزی و براق پنجره‌ها، ظاهری لوکس برای گرانجور فراهم می کند، ضمن اینکه در آینه بغل‌ها هم، از پایه‌ی ارزشمند فلزی استفاده شده است، فرم بدنه پیرامون چراغ‌های اصلی عقب- بیضی شکل طراحی شده است تا باعث پیوستگی درپوش صندوق و سپر باشد.از نکات جالب در طراحی عقب این خودرو- می‌توان به سپر بزرگ آن اشاره کرد که علاوه بر پهنای زیاد از زیر چراغ اصلی تا خروجی اگزوز، دارای مکان مناسب برای قرار گرفتن پلاک است.

۲

طراحی

انعکاسی از یک زیبایی مدرن و بی انتها

آزرا همچون یک آهنربا چشم هر بیننده را به خود جذب می کند،آزرا خودرویی برای پیشگامان، نمادی از قدرت و اعتماد به نفس .ساختار اسپرت آزرا هماهنگی کاملی از عملکرد و طراحی می باشد، آزرا با ساختاری محکم و منحصر به فرد تجربه ای لذت بخش از رانندگی برای شما فراهم می کند.

طراحی نمای خارجی

چرخ ها:دارای رینگ ۱۹ اینچ آلومینومی با طراحی جدید

چراغ ترمز سوم:این چراغ در راستای دید رانندگان پشت شما قرار گرفته تا در زمان ترمز برای رعایت فاصله مناسب هشدار دهد.

چراغ عقب:طراحی چراغ های LED به هم پیوسته عقب نشانگر اصالت طراحی آزرا

ویژگی های دیگری نظیر: شیشه های سولار
روف لاین ،تزئینات کرومی منحصر بفرد
طراحی منحصر به فرد جلو پنجره

امکانات : سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک :سیستم تهویه مطبوع دوگانه برای سرنشینان جلو به همراه ورودی یونیزه هوای ورودی به همراه تهویه صندلیهای جلو و گرمکن کلیه صندلیها و فرمان
سیستم سوتی: مجهز به سیستم صوتی Infinity با صفحه نمایش شناور(هدآپ) ۸ اینچی بهمراه سیستم رهیابی گویا ،Apple play ،Android auto و نیز تجهیزات آمپلی فایر و ساب وفر بوده و کنترل از روی فرمان
کامپیوتر سفری : میزان مصرف سوخت، وضعیت فشار باد لاستیک ها در این صفحه نمایش رنگی ۴.۲ اینچی به راننده نمایش داده می شود.
صندلی ها : صندلی ها با روکش چرمی و حافظه یکپارچه بوده و صندلی های جلو مجهز یه تنظیم برقی افزایش طول نشیمنگاه با قابلیت تنظیم گودی کمر میباشد.
کروز کنترل : کروز کنترل پیشرفته هوشمند (ASCC) سرعت تنظیم شده را با یک فاصله ایمن از خودروی جلو حفظ می کند.
دوربین ۳۶۰: امکان دید ۳۶۰ درجه را فراهم می کند که به شما احساس ایمنی بیشتر و اعتماد به نفس خواهد داد.
صندوق عقب هوشمند
سانروف پانورامیک

۳

مشخصات فنی

سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (ESC) : سیستم کنترل پایداری الکترونیکی وضعیت خودرو را در هنگام چرخش فرمان به منظور اعمال نیروی ترمز به هریک از چرخ ها جهت حفظ پایداری خودرو بررسی می نماید.
سیستم مدیریت پایداری (VSM) : کنترل پایداری خودرو در سطوح لغزنده به همراه سفت شدن فرمان که موجب افزایش پایداری خودرو می گردد.
سنسور پارک عقب و جلو : سنسورهای موجود روی سپرهای جلو و عقب با ایجاد آلارم در هنگام نزدیک شدن به موانع از برخورد با آنها جلوگیری کرده و با ایمنی بیشتری می توان پارک نمود.
کنترل فشار باد چرخ ها (TPMS) : به منظور افزایش ایمنی خودرو، پایش فشار باد لاستیک ها که بر روی صفحه کامپیوتر سفری نمایش داده می شود.
۹ ایریگ : ایربگ راننده، ایربگ سرنشین جلو،ایربگ جانبی سرنشینان جلو وعقب ،ایربگ پرده ای و ایربگ زانویی راننده که در زمان حادثه از سرنشینان محافظت می کند.
GDI موتور ۲.۴ لیتری : این موتور با حداکثر قدرت ۱۸۷.۶ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه و حداکثر گشتاور ۲۴۱ نیوتن در ۴۰۰۰ دور در دقیقه عملکردی مناسب دارد.
گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک : این گیربکس تعویض دنده های نرم و روان را به شما ارائه می دهد که باعث عملکرد مناسب در هنگام شتاب گیری می گردد.
استارت دکمه ای : با داشتن کلید هوشمند کارتی در جیب خود، با فشردن یک دکمه خودرو خود را روشن و خاموش کنید.

حداکثر توان
استاندارد آلایندگی
حداکثر سرعت
۲۱۳

Km/h

حجم موتور۲۳۵۹ سی سی
نوع موتورانژکتوری با سیستم پاشش سوخت مستقیم
حجم باک بنزین ( لیتر )۷۰ لیتر
حداکثر قدرت ( HP/rpm )۱۸۷،۶/۶۰۰۰
حداکثر گشتاور ( Nm/rpm )۲۴۱/۴۰۰۰
سیستم انتقال قدرتاتوماتیک ۶ سرعته
حداکثر سرعت۲۱۳ کیلومتر بر ساعت
طول۴.۹۳۰
عرض۱.۶۱۰
ارتفاع۱.۴۷۰
اتوماتیک ۶ سرعته

مشاوره جهت خرید خودرو

شعبه نیاوران : ۲۲۲۹۹۰۱۵
شعبه کاشانی : ۴۴۰۰۴۳۵۵
شعبه بام لند : ۴۴۹۶۵۴۱۸
شعبه هنگام : ۷۷۲۴۱۵۶۱
شعبه پاسداران : ۲۶۱۵۴۵۰۱

©Copyright 2018 Car Dealer Developed by Potenzaglobalsolutions