کشور سازنده :

کره جنوبی

شرکت وارد کننده :

آسان موتور

نام کمپانی :

هیوندای

سال تاسیس :

1967

فروش اقساطی هیوندای

کمپانی هیوندای یکی از معروف ترین کمپانی های تولید خودرو در جهان به شمار می رود. خودروهای این کمپانی و کمپانی زیرمجموعه آن یعنی کیا از محبوبیت بسیار بالایی در بازار خودرو ایران برخوردار هستند. این ماشین های کره ای برای افراد زیادی بهترین گزینه در هنگام خرید خودرو محسوب می شوند.

کمپانی هیوندای گروپ که صاحب برند جنسیس و کیا نیز می باشد در حال حاضر پس از تویوتا و فولکس واگن در جایگاه سومین تولید کننده بزرگ جهان شناخته می شود. کمپانی هیوندای حدود ۶ هزار مرکز فروش و نمایندگی رسمی در جهان دارد که از این لحاظ جزء بهترین کمپانی های جهان شناخته می شود.

تاریخچه

 این کمپانی در ابتدای تاسیس در سال ۱۹۴۶ فعالیت های مختلفی همچون ساخت و ساز،صنایع فولادسازی، کشتی سازی و ساخت تجهیزات الکترونیک انجام می‌داد. اما در سال ۱۹۶۷ ت به طور تخصصی اقدام به خودرو سازی نمود.

یکی از اولین تولیدات این کمپانی، هیوندای پونی می باشد که توانست عنوان پرفروش ترین خودروی کره ای را برای کمپانی هیوندای به ارمغان بیاورد. تا امروز هم این مقام مربوط به هیوندای پونی می‌باشد و شروعی درخشان برای کمپانی هیوندای به حساب می آمد.

شروع موفقیت هیوندای

تا سال ۱۹۹۰ تعداد مدل های تولیدی توسط این کمپانی چندان زیاد نبود و به تعداد انگشتان دست محدود می شد. اما با این حال با ورشکست شدن کمپانی کیا در سال ۱۹۹۷ این کمپانی موفق شد آن را بخرد و به بزرگترین کمپانی خودروسازی کره ای تبدیل شود. از سال ۲۰۰۰ با تمرکز این کمپانی در خودرو سازی و کنار گذاشتن دیگر تجارت هایی که انجام می داد، پیشرفت فوق‌العاده‌ای به ناگهان در این کمپانی اتفاق افتاد و مدلهای بسیار زیادی طی چند سال به تولیدات این کمپانی اضافه شدند. مدل جنسیس آنقدر محبوب شد که هیوندای جنسیس را به عنوان یک برند مستقل و لوکس ساز جدا کرد تا تحت نظارت هیوندای کار کند.

خودروهای کمپانی هیوندای

مجموعه تولیدات هیوندای کیا و جنسیس در سال حدود ۵ میلیون خودرو است که عدد فوق العاده عجیبی محسوب می شود.

در حال حاضر کمپانی هیوندای خودروهایی مانند i10, i20, i30,i40, اکسنت، الانترا، سوناتا، آزرا، ولاستر، سانتافه و توسان هستند که تقریبا تمام این خودروها در بازار ایران نیز موجود می باشند. از جمله خودروهای سواری این کمپانی که در ایران وجود دارند می توان به هیوندای اکسنت، هیوندای الانترا، هیوندای سوناتا، هیوندای آزرا، هیوندای جنسیس و هیوندای سنتنیال هستند. هاچ بک های این کمپانی عبارتند از هیوندای آی ۱۰، هیوندای آی ۲۰ هیوندای آی ۳۰ و هیوندای ولاستر و همچنین خودروهای شاسی بلند این کمپانی عبارتند از هیوندای توسان هیوندای سانتافه و هیوندای وراکروز.

فروش خودروهای هیوندای

تولیدات این کمپانی از جمله هیوندای سانتافه و هیوندای سوناتا در سال‌های حضورشان در ایران توانسته اند عناوین بسیار ارزشمندی از جمله پرفروش ترین خودروی شاسی بلند ایران و دومین خودروی پرفروش سواری ایران را از آن خود کنند. که نشان از علاقه و اعتماد مردم ایران به این برند خوش آوازه ی کره ای می باشد. همچنین خودروهای دیگری از جمله هیوندای i۲۰ ،هیوندای آزرا و هیوندایی توسان نیز در ایران جایگاه های ویژه ای از لحاظ فروش و علاقه مشتریان به خود کسب نموده اند.

هیوندای i20

شرایط خرید اقساطی و قیمت هیوندای i20

آمار فروش خیره‌کننده‌ی خودروهای کره‌ای و خصوصا برند هیوندای، غیر قابل انکار است. این گروه خودروسازی، هر روز بر انواع محصولات خود و تیراژ تولید آن‌ها می افزاید. همچنین کیفیت ساخت خودروهای هیوندای نیز به سرعت، رو به افزایش است.

از بین هاچبک های هیوندای هیچ کدام به اندازه ی هیوندای i20 در بازار موفق ظاهر نشده اند. این موفقیت موجب شده این کمپانی بین تمام هاچبک ها به i20 اهمیت ویژه دهد. طراحی زیبا و امکانات مناسب در کنار مصرف سوخت کم و شتاب مناسب دلایل موفقیت هیوندای آی 20 هستند.

هیوندا اکسنت

شرایط خرید اقساطی و قیمت هیوندای اکسنت

اکسنت ارزان ترین نسخه ی سدان کمپانی هیوندا است که محبوبیت بالایی هم دارد. اکسنت به عنوان یک خودروی ارزان قیمت کره ای جزء بهترین گزینه های بازار محسوب می شود. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد هیوندا اکسنت و همچنین مشاهده شرایط فروش هیوندای اکسنت کارکرده، با ما تماس بگیرید.

هیوندای النترا

شرایط خرید اقساطی و قیمت هیوندای النترا

به محض دیدن النترا و استفاده از آن میتوانید متوجه دلیل فروش بسیار بالای هیوندا النترا در بازار های جهانی بشوید. امکانات مناسب  و ظاهر جذاب در کنار قیمت مناسب و هزینه های بهینه دلیل این موفقیت اند. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد هیوندای النترا و همچنین مشاهده شرایط فروش هیوندای النترا کارکرده، با ما تماس بگیرید.

هیوندای سوناتا 2018

شرایط خرید اقساطی و قیمت سوناتا هیبرید

کاربرد انواع مختلف خودرو های برقی روز به روز افزایش می یابد. هیوندا از سال ۲۰۰۶  در کنار هیوندای سوناتا ی معمولی، نسخه ی هیبرید و پس از آن نسخه ی پلاگین هیبرید سوناتا را نیز عرضه نمود. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد هیوندای سوناتا هیبرید و همچنین مشاهده شرایط فروش هیوندا سوناتا کارکرده، با ما تماس بگیرید.

هیوندای توسان

شرایط خرید اقساطی و قیمت هیوندای توسان

توسان شاسی بلند کوچک سایز کمپانی هیوندا است که هرچند به اندازه ی برادر بزرگترش یعنی سانتافه موفق نیست اما بسیار پر طرفدار و جذاب است. آخرین نسل از توسان به لحاظ امکانات بسیار کامل و با کیفیت ساخته شده است. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد هیوندا توسان و همچنین مشاهده شرایط فروش هیوندای توسان کارکرده، با ما تماس بگیرید.

هیوندای سانتافه

شرایط خرید اقساطی و قیمت هیوندای سانتافه

سانتافه توانسته عنوان با ارزش “پرفروش‌ترین خودروی وارداتی کشور” را از آن خود نماید. امکانات بسیار زیاد، کیفیت ساخت بالا، ایمنی زیاد و ظاهر جذاب و دوست داشتنی از دلایل این موفقیت اند. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد هیوندای سانتافه و همچنین مشاهده شرایط فروش هیوندا سانتافه کارکرده، با ما تماس بگیرید.

هیوندای آزرا

شرایط خرید اقساطی و قیمت هیوندای آزرا

آزرا را میتوان جزء مهمترین تلاش های کمپانی هیوندا برای ورود به بازار تولید خودرو های لوکس دانست. آزرا همچون یک آهنربا در خیابان ها چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد هیوندای آزرا و همچنین مشاهده شرایط فروش هیوندای آزرا کارکرده، با ما تماس بگیرید.