شرایط خرید و فروش اقساطی هیوندای اکسنت

جهت اطلاع از قیمت خرید اقساطی هیوندای اکسنت  با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت هیوندای اکسنت

جهت اطلاع از قیمت هیوندای اکسنت و طرح فروش هیوندای اکسنت با کارشناسان ما تماس بگیرید

هیوندای اکسنت

هدف هیوندای از تولید اکسنت، تولید سدانی اقتصادی بوده که بتواند به راحتی در دسترس قشر متوسط جامعه قرار گیرد و در نتیجه این کمپانی بتواند بخشی از بازار این قشر را به خود اختصاص دهد . اما با توجه به وضعیت ارز و بازار خودرو در ایران چنین چیزی محقق نمیشود و نمیتوان اکسنت را خودرویی مناسب برای قشر متوسط جامعه دانست.

هیوندای اکسنت یکی از محصولات قدیمی این کمپانی است که میتوان گفت آنرا به جای مدل اِکسل روانه ی بازار کردند ، نسخه ی فعلی این خودرو که محبوبیت زیادی در کشورمان دارد در سال ۲۰۱۰ طراحی شده است البته نسل بعدی این خودرو که تولید ۲۰۱۸ است هنوز روانه ی بازار ایران نشده ولی به زودی شاهد آن در خیابان های کشورمان خواهیم بود. جالب است این خودرو علاوه بر نسخه ی سدان دارای نسخه ی هاچیک نیز هست ، گرچه این اکسنت هاچبک مثل نسخه ی سدان محبوب نیست و در کشور ما هم تولید نخواهد شد.

هیوندا اکسنت
موتور هیوندا اکسنت

مشخصات فنی هیوندای اکسنت

اکسنت با مشخصات و موتور های متفاوتی وارد بازار میشود اما آنچه در بازار ایران وجود دارد موتور ۱۶۰۰ سی سی این خودرو است که در دو مدل متفاوت با گیربکس ۶ سرعته و ۴ سرعته اتوماتیک همراه است . این موتور قادر به تولید ۱۲۲ اسب بخار نیرو و ۱۵۵ نیوتن متر گشتاور است.

۰ تا ۱۰۰ اکسنت در نسخه ی اتوماتیک ۱۱ ثانیه است و به صورت میانگین در هر ۱۰۰ کیلومتر ۶.۵ لیتر بنزین سوخت میکند که این عدد در شهر به کمکی کمتر از ۸ لیتر و در بزرگراه و با سرعت ثابت به حدود ۵ لیتر می رسد.

بد نیست در این قسمت نگاهی کوتاه به مشخصات فنی کیا سراتو که آنرا میتوان یکی از رقبای اکسنت در ایران دانست هم داشته باشیم

مدل اتوماتیک سراتو که مد نظر ماست دارای موتور ۲۰۰۰ سی سی است که توانایی تولید ۱۵۶ اسب بخار نیرو و ۱۹۴ نیوتون متر گشتاور را دارد که باعث شتابگیری بهتر سراتو به نسبت اکسنت میشود البته این نکته هم باید در نظر بگیریم که سراتو مصرف سوخت بالاتری هم دارد.

مشخصات ظاهری هیوندای اکسنت

در ارتباط با طراحی اکسنت ما با ظاهری چشم نواز و خاص رو به رو نیستیم اما با توجه به گذشت هشت سال از طراحی این خودرو و همچنین کلاس قیمتی آن میتوان به اکسنت نمره ی قبولی داد.

در ظاهر جلوی اکسنت شاهد چراغ های اسپرتی هستیم که در کناره های جلو پنجره ای قرار گرفتند که بسیار ساده و کوچک طراحی شده و میتوان آنرا از نقاط ضعف ظاهر این خودرو دانست.اما پایین تر شاهد مه شکن هایی هستیم که به زیبایی طراحی شده اند. نکته ی جالب در نمای جلویی اکسنت خط های حجم دهنده روی سپر و کاپوت هستند که همه در کنار هم و در نهایت نگاه ما را به سمت لوگوی هیوندا میکشانند.

در نمای کناری شاهد خط حجم دهنده ی دیگری هستیم که بین چراغ عقب و مه شکن در جلوی خودرو قرار دارد و به زیبایی از روی گلگیر و دو دست گیره در ها گذشته است.

نمای عقب هم طراحی ای ساده تر از نمای جلوی اکسنت دارد اما در مجموع آنرا هم میتوان قابل قبول دانست.

داخل هیوندای اکسنت

در هنگام ورود به کابین ظاهر داخلی اکسنت در عین سادگی ما را راضی خواهد کرد ، ال سی دی هفت اینچی ، دنده و کمی آن طرف تر فرمان ماشین هم از ظاهری رضایت بخش برخودار است و بیشتر شبیه به خودرو های رده بالاتر است تا یک خودروی اقتصادی اما در پشت آن پنلی بسیار ساده مشاهده خواهیم کرد گرچه آن را هم میتوان قابل قبول دانست.

بر خلاف انتظار اکسنت از فضای مناسبی درون کابین برخودار است و سرنشنان خود را راضی خواهد کرد گرچه بین طراحی صندلی های جلو و صندلی های عقب تفاوت های قابل توجهی وجود دارد و صندلی های عقبی کاملا صاف و تا حدودی ضعیف طراحی شده اند البته در عقب جای پای بسیار مناسبی تعبیه شده تا افراد با هر قدی مشکلی برای نشستن نداشته باشند.

در مورد صندوق عقب این خودرو هم باید گفت که جوابگوی سفر های خانوادگی هست و حجم آنرا میتوان راضی کننده و خوب دانست.

امکانات رفاهی اکسنت

به طور فهرست وارد برخی از امکانات رفاهی اکسنت عبارتند از :

 • سانروف
 • کروز کنترل
 • رینگ های اسپرت ۱۶ اینچی
 • تهویه مطبوع به صورت اتوماتیک
 • استارت دکمه ای
 • اتوماتیک بودن روشنایی چراغ ها
 • دوربین پارک
 • ۶ کیسه هوا در جلو و کنار
 • سیستم کنترل پایداری الکترونیکی
 • هشدار دهنده ی فشار باد لاستیک ها
 • و…
هیوندا اکسنت
حجم موتور
۱۵۹۵

سی سی

شتاب
۱۱

ثانیه

گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک
محور متحرکدیفرانسیل جلو
تعداد و آرایش سیلندر/سوپاپ ۴خطی/۱۶
طول/عرض/ارتفاع
۱۴۵۷/۱۷۰۰/۴۳۷۰ 
حجم مخزن سوخت
۴۳ لیتر
وزن خالص ۱۰۶۰ کیلوگرم
 مصرف ترکیبی۶.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر
حد اکثر قدرت
حداکثر گشتاور
۱۵۵ نیوتن متر

در ۴۰۰۰ دور در دقیقه

۰۲۱-۴۸۴۲۱
تماس با ما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *