۱

اطلاعات کلی

ترکیبی کامل از تکنولوژی و ارگونومی

یکی از پرفروش ترین مدل های هیوندای در بازار ایران مدل SUV سانتافه است که در سال ۲۰۱۷ با انجام تغییراتی در چهره روانه بازار رسمی ایران شده است. سانتافه سه سال قبل لقب پرفروش ترین خودرو وارداتی ایران را به خود اختصاص داد یک محصول هوشمندانه از کمپانی کره ای است .

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

۲

طراحی

شیک و زیبا

این ماشین در حالت عادی دیفرانسیل جلوست اما به حالت دو دیفرانسیل نیز تبدیل می شود. سیستم کمکی پارک ماشین نسبت به مدلهای قدیمی تر بهبود یافته و با دوربین ۳۶۰ درجه کنترل می شود. چراغ های جلو به لامپ های LED مجهز شده و شکل مه شکن ها نیز تغییر یافته و چراغ های عقب نیز تغییرات گرافیکی داشته اند. صندلی های جلو و عقب قابلیت حرکت بیشتری پیدا کرده و حالت های بسیار متنوعی می گیرند. سقف پانورامیک، سیستم هشدار ترافیکی در هنگام دنده عقب، گرم کن و سردکن صندلی، گرم کن آینه های جانبی، رادار شناسایی عابر پیاده، آینه های مجهز به چراغ هشدار جانبی، سیستم هشداردهنده در حین تغییر ناگهانی لاین حرکت، در صندوق عقب هوشمند و بسیاری دیگر از امکانات در این خودرو تعبیه شده است که قطعا برای مشتریان در سراسر جهان اغواکننده خواهد بود.

طراحی نمای خارجی

رینگ های ۱۹ اینچ آلومینیومی : سانتافه مجهز به چراغ های روشنایی روز (LED) است که ایمنی را افزایش می دهد و چراغ های مه شکن که در هوای بد دید راننده را بهبود می بخشد.
رینگ های ۱۹ اینچ آلومینیومی:اسپرت، زیبا، با افزایش قابلیت پایداری و دینامیکی خودرو.
خروجی اگزوز دوگانه: طراحی ذوزنقه ای اگزوزهای دوگانه نمایانگر عملکرد قوی و ظاهر شیک خودرو است.

کلید هوشمند: به وسیله این کلید به آسانی می توان درب های خودرو را باز و بسته نمود، همچنین با در اختیار داشتن این کلید با قرار گرفتن در فاصله معین از خودرو با فشردن یک دکمه می توان خودرو را روشن کرد.
سیستم تنظیم صندلی راننده : صندلی راننده قابلیت تنظیم در ۱۲ حالت مختلف را دارد که راحتی و آسایش بیشتری را برای راننده فراهم می کند.
سیستم های گرمایشی و سرمایشی صندلی ها
سیستم هوشمند درب صندوق : به مدت ۳ ثانیه همراه با کلید هوشمند در نزدیکی درب صندوق عقب بایستید و به صورت خودکار باز خواهد شد.

۳

مشخصات فنی

چراغ روشنایی روزی LED و چراغ های مه شکن جلو: مجهز به چراغ های روشنایی روز (LED) است که ایمنی را افزایش می دهد و چراغ های مه شکن که در هوای مه آلود یا برفی دید راننده را بهبود می بخشد.
آینه های جانبی: دارای گرمکن که در هوای بارانی دید را افزایش می دهد
چراغ های ترمز سوم LED: چراغ LED ترمز سوم که در بالای درب صندوق عقب قرار دارد با نور شفافی که دارد به خوبی برای راننده های پشت سر قابل دیدن می باشد.
رینگ های ۱۹ اینچ آلومینیومی: با افزایش قابلیت پایداری و دینامیکی خودرو
خروجی اگزوز دوگانه
چراغ های تنظیم شونده اتوماتیک (DBL): چراغ های جلو، حرکت فرمان را تعقیب کرده و خود را با سرعت خودرو هماهنگ می نماید که این امر حداکثر دید را هنگام شب در اختیار راننده قرار می دهد.
سیستم پایداری الکترونیکی (ESC) به همراه سیستم کمکی چهار چرخ محرک: این دو سیستم احتمال خروج از مسیر در پیج ها را زمانی که سرعت خودروی شما زیاد است کاهش می دهد. سیستم کمکی چهار چرخ محرک باعث توزیع کشش به چرخ های عقب می شود در حالی که سیستم پایداری الکترونیکی، نیروی ترمز را به داخل چرخ های عقب انتقال می دهد و این امر باعث کنترل خودرو خواهد شد.
۷ ایربگ
سیستم کنترل سرعت خودرو در سرپایینی (DBC) و سیستم کنترل ایستایی در سر بالایی (HAC): این خودرو می تواند به راحتی با استفاده از سیستم کنترل سرعت خودرو در سرپایینی از سراشیبی ها عبور کرده و سیستم کنترل ایستایی در سربالایی نیز از عقب گرد خودرو هنگام شروع به حرکت در سربالایی ها جلوگیری می کند.
ترمزپارک برقی (EPB): ترمز پارک در زمان توقف به صورت خودکار فعال شده و از حرکت به عقب خودرو در سربالایی هنگام شروع به حرکت نیز جلوگیری می کند.

نوع موتور
استاندارد آلایندگی
حداکثر سرعت
۱۹۵

Km/h

حجم موتور۲۳۵۹CC
حجم باک بنزین ( لیتر )۶۴ لیتر
حداکثر قدرت Ps/rpm۱۹۲/۶۳۰۰
حداکثر گشتاور Kg.m/rpm۲۴.۷/۴۲۵۰
سیستم انتقال قدرتاتوماتیک ۶ سرعته
مشخصات رینگ ها۱۹ اینچ آلومینیومی
مشخصات تایرهاR19 235/55
۲.۷۰۰*۱.۶۲۸*۱.۶۸۰
فرمان برقی MDPS با قابلیت تنظیم دستی فرمان تلسکوپی در ۴ جهت

مشاوره جهت خرید خودرو
شعبه نیاوران : ۲۲۲۹۹۰۱۵
شعبه کاشانک:۲۶۱۱۱۱۹۷
شعبه کاشانی : ۴۴۰۰۴۳۵۵
شعبه بام لند : ۴۰۴۴۷۸۴۱
شعبه هنگام : ۷۷۲۴۱۵۶۱
شعبه پاسداران : ۲۶۱۵۴۵۰۱
شعبه عباس آباد : ۸۸۷۰۰۲۸۹