۱

اطلاعات کلی

ایجاد لحظاتی منحصر به فرد

توسان، یکی از محبوب‌ترین شاسی‌بلندهای بازار ایران است. تلفظ درست نام این خودرو، توکسان است که شهری در صحرای آریزونای آمریکا است که با هدف جلب مشتری در این کشور، روی محصولات این برند کره‌ای گذاشته شده‌اند و البته باید به این نکته نیز توجه داشت که طراحان آمریکایی زیادی تاکنون با این شرکت همکاری داشته‌اند.

۲

طراحی

هر لحظه درخشان

نسل سوم این خودرو با طراحی فوق‌العاده جذاب خود توانست سال گذشته در لیست ۱۰ خودرویی قرار بگیرد که بیشترین جست‌وجوی اینترنتی را به‌‌خود اختصاص داده‌اند. خطوط زیبا و خوش‌فرم، چراغ‌های برجسته و کشیده و جلوپنجره‌ی شش‌ضلعی به زیبایی‌های این شاسی‌بلند جدید هیوندای افزوده‌اند. جالب است بدانید یکی از طراحان این خودرو، مجسمه‌سازی حرفه‌ای بود.

خودروی هیوندای توسان ۲۰۱۶ موفق به دریافت بالاترین سطح ستاره‌ی ایمنی، یعنی پنج‌ستاره از سازمان‌ EURO NCAP ‌(سازمان ارزیابی ایمنی خودروهای اروپا) شد که این خودرو را در ایمن‌ترین سطح تصادفات قرار می‌دهد.

طراحی نمای خارجی

خروجی اگزوز دوگانه: خروجی اگزوز دوگانه و ذوزنقه ای علاوه بر نمایش کیفیت خودرو تصویری از یک SUV پویا را ارایه می دهند.
باله عقب با چراغ ترمز سوم: باله ایرودینامیک عقب علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا بر قابلیت های رانندگی خودرو نیز می افزاید. چراغ ترمز سوم نیز در زمان توقف با عث می گردد خودروهای پشت با فاصله ای مطمئن از خودروی شما توقف نمایند.
چراغ های LED ترکیبی عقب: چراغ های LED عقب علاوه بر زیبا کردن طراحی خودرو باعث افزایش وضوح خودرو شده و امنیت آن را بهبود می بخشد.

کنسول بالای سری :چراغ های مطالعه، محفظه نگهدارنده عینک آفتابی و دکمه سانروف در کنسول بالای سر تعبیه شده اند.
صندلی های عقب تاشو
سرد کن و گرمکن صندلی
گرمکن فرمان
سقف پانوراما
سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه
دکمه روشن و خاموش کردن موتور

۳

مشخصات فنی

سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (ESC) : بررسی سیستم کنترل پایداری الکترونیکی وضعیت خودرو را در هنگام چرخش فرمان به منظور اعمال نیروی ترمز به هریک از چرخ ها جهت حفظ پایداری خودرو
شناسایی نقاط کور (BSD) : جلوگیری از تصادف با فرستادن آلارم در زمان شناسایی خودرو در نقاط کور یا نزدیک شدن وسیله نقلیه ای با سرعت زیاد
سیستم کنترل سرعت در سر پایینی (DBC) و سیستم کنترل ایستایی در سر بالایی (HAC) : با استفاده از سیستم کنترل سرعت خودرو می تواند در سر پایینی از سراشیبی ها عبور کرده و سیستم کنترل ایستایی در سر بالایی نیز از عقب گرد خودرو هنگام شروع به حرکت در سربالایی ها جلوگیری می کند.
سنسور پارک جلو و عقب: سنسورهای موجود روی سپرهای عقب و جلو با ایجاد آلارم در هنگام نزدیک شدن به موانع از برخورد با آنها جلوگیری کرده و با ایمنی بیشتری می توان پارک نمود.
۶ ایریگ
فولاد پیشرفته مقاوم (AHSS) : با استفاده از این فولاد پیشرفته در ۵۱% از بدنه و بهره گیری از پرس حرارتی در اتاق خودرو ایمنی و استحکام توسان بیش از پیش افزایش یافته است.
گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک: این گیربکس تعویض دنده های نرم و روان را به ارمغان می آورد که مصرف سوخت و تولید آلاینده ها را کاهش می دهد.

حداکثر گشتاور
استاندارد آلایندگی
حداکثر سرعت
۱۸۰

Km/h

نوع موتورانژکتوری با پاشش چند نقطه ای /۴سیلندر -سوپاپ
حجم موتور۱۹۹۹CC
سیستم ترمزجلو و عقب دیسکی
سیستم تعلیقجلو:مک فرسون                    عقب:مولتی لینک
سیستم فرمانفرمان تلسکوپی برقی با قابلیت تنظیم دستی
حجم باک بنزین۶۲ لیتر
حداکثر قدرتPs/rpm۱۵۵/۶۲۰۰
۴.۴۷۵*۱.۸۵۰*۱.۶۵۵
اتوماتیک ۶ سرعته

مشاوره جهت خرید خودرو

شعبه نیاوران : ۲۲۲۹۹۰۱۵
شعبه کاشانی : ۴۴۰۰۴۳۵۵
شعبه بام لند : ۴۴۹۶۵۴۱۸
شعبه هنگام : ۷۷۲۴۱۵۶۱
شعبه پاسداران : ۲۶۱۵۴۵۰۱