شرایط خرید اقساطی و قیمت سمند

سمند اولین خودروی ملی ایران محسوب می شود که از زمان تود تا به حال چندین بار دچار تغییرات ظاهری جزیی شده است و از لحاظ موتوری هم چند نسل تغییر را شاهد بوده اما با این حال هنوز هم پر فروش است و طرفداران زیادی دارد که این خودرو را به دیگر تولیدات ایرانخودرو ترجیح می دهند. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد سمند با کارشناسان متخصص اتوخسروانی تماس بگیرید.

شرایط خرید اقساطی و قیمت پژو پارس

پژو پارس یا پژو پرشیا خودرویی جذاب و دوست داشتنی است که سالهاست با وجود تغییرات در ظاهر و طراحی داخلی و موتوری شکل کلی خود را حفظ نموده و همچنان طرفداران زیادی دارد. همچن قبل در بسیاری از مؤسسات نیز برای تشریفات این خودرو را به دیگر تولیدات ایرانخودرو ارجح می دانند. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد پژو پارس با کارشناسان متخصص اتوخسروانی تماس بگیرید.

شرایط خرید اقساطی و قیمت پژو ۲۰۶

پژو ۲۰۶ از محبوب ترین خودروهای ایرانخودرو به خصوص نزد جوانان است و با توجه به ظاهر جذابش در کنار مزایایی همچون مصرف پایین بنزین بسیار توانسته در بین خانواده ها در ایران مورد توجه قرار گیرد. ۲۰۶ در تیپ های مختلف با امکانات متفاوتی در بازار موجود است که همگی آنها پر طرفدار هستند. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد ۲۰۶ با کارشناسان متخصص اتوخسروانی تماس بگیرید.

شرایط فروش ویژه ایرانخودرو