شرایط خرید اقساطی و قیمت پژو 207

۲۰۷ هرچند از نظر فنی تفاوتی با ۲۰۶ ندارد اما از نظر طراحی ظاهری و داخلی و آپشن ها تفاوت های عمده ای دارد. این خودرو در دو نسخه ی دستی و اتوماتیک عرضه میشود. نسل جدید 207 شامل تغییراتی این همچون چراغ های جدید جلو وعقب، آینه و رینگ های جدید و همچنین اضافه شدن آپشن های جدید مانند مانیتور لمسی، غربیلک فرمان جدید با دکمه های کنترل سیستم صوتی و کروز کنترل، چراغ روز، دوربینو سنسور عقب می باشد.

شرایط خرید اقساطی و قیمت دانگ فنگ H30 کراس

دانگ فنگ H30 کراس از محصولات جوان و مونتاژی ایران خودرو است که در سال ۱۳۹۴ معرفی شد. نام کراس به دلیل تعدادی فلاپ بدنه و باربند به این خودرو داده شده است در حالی که ابعاد و اندازه های آن بیشتر به خودروی هاچبک نزدیک است تا یک کراس آور شهری. این کراس آور کوچک نتیجه ی همکاری شرکت دانگ فنگ چین و pca فرانسه است و در دو تیپ دستی و اتوماتیک وعرضه شده است اما در ایران فقط مدل دنده اتوماتیک آن موجود است.

شرایط خرید اقساطی و قیمت هایما S5

هایما S5 یکی از شاسی بلندهای چینی خوب بازار ایران است که توسط ایران خودرو در ایران مونتاژ می شود. این کراس آور شهری  در سال ۲۰۱۵ در نمایشگاه گرانژو برنده ی جایزه ی بهترین suv شد و پنج ستاره ی ایمنی از euroncap دریافت کرد. ایران خودرو بعد از تولید s7 که بسیار موفق بود و با استقبال زیادی روبرو شد، به فکر تولید s5 افتاد. این خودرو با طراحی بدنه و کابین زیبا و موتور قوی و امکانات بسیار زیاد ارزش خرید بالایی دارد.