کشور سازنده :

کره جنوبی

شرکت وارد کننده :

اطلس خودرو

نام کمپانی :

کیا موتورز

سال تاسیس :

1957

فروش اقساطی کیا

کمپانی کیا قدیمی ترین کمپانی خودروسازی در کره جنوبی به حساب  که در حال حاضر دارای ۸ کارخانه بسیار بزرگ در کشور های مختلف از جمله آمریکا و چین می باشد. کمپانی کیا در سال ۱۹۴۴ به عنوان یک شرکت که در زمینه ساخت دوچرخه فعالیت داشت شروع به کار نمود اما در سال ۱۹۵۲ با تغییر رویه دادن شروع به ساخت موتورسیکلت و کامیون نمود. این کمپانی در سال ۱۹۸۶ با همکاری شرکت فورد و مزدا شروع به تولید خودروهایی همچون مزدا ۱۲۱ و مزدا فامیلا نمود.

تاریخچه پراید

پراید که در حال حاضر معروف ترین و شناخته شده ترین خودروی بازار ایران به شمار می رود از جمله اولین تولیدات این کمپانی بود که به طور کامل از فورد فستیوا به عاریت گرفته شده بود. کمپانی کیا موتورز در سال ۱۹۸۶ یعنی سال اول تولید خودرو بسیار ضعیف عمل نمود و تنها توانست ۲۶ دستگاه خودرو تولید کند اما با تغییر رویه های کوچک توانست در سال ۱۹۸۷ یعنی یک سال بعد تولیدش را به ۹۵ هزار دستگاه برساند. این اولین موفقیت این کمپانی کره‌ای در ساخت خودرو به حساب می آمد.

رابطه ی کیا و هیوندای

با ورود کیا موتورز به آمریکا و شراکت کمپانی فورد با کیا موتورز درب های تازه ای به روی فروش خودروهای کمپانی کیا آغاز شد. اما سرانجام در سال ۱۹۹۸ به دلیل مشکلات بحرانی مالی کمپانی فورد سهام خود را به کمپانی هیوندای سپرد و در حال حاضر هیوندای با ۳۳ درصد سهام بزرگترین سهامدار کمپانی کیا موتورز به حساب می آید. با دخالت کمپانی هیوندای تغییرات بزرگی در طراحی و ساخت خودرو های کمپانی کیا به وجود آمد و این کمپانی در حال حاضر یکی از از محبوب ترین و شناخته شده ترین کمپانی های خودروسازی دنیا قلمداد می شود. در سال ۲۰۰۵ تولیدات این کمپانی از مرز یک میلیون دستگاه در سال گذشت که موفقیت بی نظیری برای این کمپانی به حساب می آمد.

خودروهای کمپانی کیا

 کمپانی کیا در سال ۲۰۱۶ توانست عنوان ارزشمند قابل اعتماد ترین خودرو در کشور آمریکا را از آن خود نماید و همچنین با فاصله‌ای کوتاه در سال‌های متوالی عناوین ارزشمندی از جمله زیبا ترین خودروی سال و بیشترین رشد بازار سهام در ایالات متحده را از آن خود نماید که موجب رشد روز افزون و افسار گسیخته این کمپانی شد. که در نهایت موجب شدند این خودرو در سال گذشته نزدیک به سه میلیون دستگاه خودرو وارد بازارهای جهانی کند. که عدد فوق العاده بالا و قابل توجهی به حساب می آید یعنی به طور میانگین حدود هر ۱۱ ثانیه یک خودرو از درب های این کارخانه بیرون می آید که رقمی عجیب و غیر قابل باور است اما کاملا واقعیت دارد. تنوع بسیار بالای خودروهای تولیدی توسط این کمپانی آنقدر زیاد است که اگر بخواهیم اسم همه آنها را ببریم لیستی بلند بالا تهیه می شود. از جمله معروف ترین خودروهایی که توسط این کمپانی تولید شده‌اند می‌توان به کیا اپتیما، کیا کادنزا، کیا اسپورتیج، کیا سورنتو، کیا موهاوی، کیا سید، کیا سراتو و کیا ریو اشاره نمود.

 کمپانی کیا بر اساس قراردادهایی که با خودروسازهای داخلی داشته تا به حال سه نوع از خودروهایش را در بازار ایران مونتاژ و تولید نموده است که از آن جمله می‌توان به کیا پراید، کیا ریو و کیا سراتو اشاره نمود. خودروهای زیادی از کمپانی کیا در بازار ایران حضور دارند که از محبوبیت بسیار بالایی نیز برخوردارند و از آن جمله می ‌توان به کیا پیکانتو، کیا سراتو، کیا اپتیما، کیا کادنزا، کیا اسپورتیج، کیا سورنتو، کیا  موهاوی و کیا اپتیما هیبرید اشاره نمود که هر کدام در دسته و کلاس خود جزء بهترین و محبوب ترین نمونه های بازار به حساب می آیند.

کیا پیکانتو

شرایط خرید اقساطی و قیمت کیا پیکانتو

کیا پیکانتو کوچکترین ماشین کمپانی کیا محسوب می شود. این خودروی کره‌ای ۸۵۰ کیلوگرم وزن دارد. کیا پیکانتو در بازارهای جهانی به‌ خصوص نزد خانم ها به دلیل حجم کم و مناسب برای رانندگی و همچنین قیمت ارزان محبوبیت بالایی دارد.جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد کیا پیکانتو و همچنین مشاهده شرایط فروش کیا پیکانتو کارکرده، با ما تماس بگیرید.

.

کیا سراتو

شرایط خرید اقساطی و قیمت کیا سراتو

کیا سراتو یک خودروی سدان کوچک سایز بسیار جذاب است. این یک نکته بسیار مثبت محسوب میشود که با وجود اینکه تغییری در سراتو ایجاد نشده اما هر ساله کیا یک فیس لیفت جدید از این خودرو را رونمایی میکند.جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد کیا سراتو و همچنین مشاهده شرایط فروش کیا سراتو کارکرده، با ما تماس بگیرید.

کیا اسپورتیج

شرایط خرید اقساطی و قیمت کیا اسپورتیج

کیا اسپورتیج را می توان یکی از قویترین شاسی بلندهای موجود در بازار ایران از لحاظ بازار فروش دانست. جذابیت ظاهری در کنار هزینه های به نسبت کم و کیفیت مناسب ساخت از دلایل این موفقیت هستند.جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نق کیا اسپورتیج و همچنین مشاهده شرایط فروش کیا اسپورتیج کارکرده، با ما تماس بگیرید.

کیا اپتیما

شرایط خرید اقساطی و قیمت کیا اپتیما

کیا اپتیما یکی از محبوب ترین خودروهای موجود در بازار ایران محسوب می شود و طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب نموده. این نسل از اپتیما در نسخه های استاندارد ، هیبرید و همچنین GT line در بازار ایران موجود است. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد کیا اپتیما و همچنین مشاهده شرایط فروش کیا اپتیما کارکرده، با ما تماس بگیرید.

کیا سورنتو

شرایط خرید اقساطی و قیمت کیا سورنتو

سورنتو پس از تصمیم کمپانی کیا برای حذف کیا موهاوی، بزرگترین خودروی این کمپانی کره ای است. نسل سوم از این خودرو، خودروی بسیار حجیم و جذاب می باشد و ظاهری شبیه به خودروهای لوکس سطح بالا مانند لینکلن دارد.جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد کیا سورنتو و همچنین مشاهده شرایط فروش کیا سورنتو کارکرده، با ما تماس بگیرید.