فروش اقساطی کیا

کیا پیکانتو

شرایط خرید اقساطی و قیمت کیا پیکانتو

کیا پیکانتو کوچکترین ماشین کمپانی کیا محسوب می شود. این خودروی کره‌ای ۸۵۰ کیلوگرم وزن دارد. کیا پیکانتو در بازارهای جهانی به‌ خصوص نزد خانم ها به دلیل حجم کم و مناسب برای رانندگی و همچنین قیمت ارزان محبوبیت بالایی دارد.جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد کیا پیکانتو و همچنین مشاهده شرایط فروش کیا پیکانتو کارکرده، با ما تماس بگیرید.

.

کیا سراتو

شرایط خرید اقساطی و قیمت کیا سراتو

کیا سراتو یک خودروی سدان کوچک سایز بسیار جذاب است. این یک نکته بسیار مثبت محسوب میشود که با وجود اینکه تغییری در سراتو ایجاد نشده اما هر ساله کیا یک فیس لیفت جدید از این خودرو را رونمایی میکند.جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد کیا سراتو و همچنین مشاهده شرایط فروش کیا سراتو کارکرده، با ما تماس بگیرید.

کیا اسپورتیج

شرایط خرید اقساطی و قیمت کیا اسپورتیج

کیا اسپورتیج را می توان یکی از قویترین شاسی بلندهای موجود در بازار ایران از لحاظ بازار فروش دانست. جذابیت ظاهری در کنار هزینه های به نسبت کم و کیفیت مناسب ساخت از دلایل این موفقیت هستند.جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نق کیا اسپورتیج و همچنین مشاهده شرایط فروش کیا اسپورتیج کارکرده، با ما تماس بگیرید.

کیا اپتیما

شرایط خرید اقساطی و قیمت کیا اپتیما

کیا اپتیما یکی از محبوب ترین خودروهای موجود در بازار ایران محسوب می شود و طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب نموده. این نسل از اپتیما در نسخه های استاندارد ، هیبرید و همچنین GT line در بازار ایران موجود است. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد کیا اپتیما و همچنین مشاهده شرایط فروش کیا اپتیما کارکرده، با ما تماس بگیرید.

کیا سورنتو

شرایط خرید اقساطی و قیمت کیا سورنتو

سورنتو پس از تصمیم کمپانی کیا برای حذف کیا موهاوی، بزرگترین خودروی این کمپانی کره ای است. نسل سوم از این خودرو، خودروی بسیار حجیم و جذاب می باشد و ظاهری شبیه به خودروهای لوکس سطح بالا مانند لینکلن دارد.جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد کیا سورنتو و همچنین مشاهده شرایط فروش کیا سورنتو کارکرده، با ما تماس بگیرید.