کشور سازنده :

ژاپن

شرکت وارد کننده :

ایرتویا

نام کمپانی :

لکسوس

سال تاسیس :

1989

فروش اقساطی لکسوس

کمپانی لکسوس یک کمپانی تا حد زیادی نوپا به نسبت دیگر کمپانی های خودروسازی ژاپن به حساب می آید. زیرا این این کمپانی به عنوان زیر مجموعه تولید کننده خودروهای لوکس از شرکت تویوتا در سال ۱۹۹۰ راه اندازی شده است.

هدف از  ساخت این کمپانی فقط تولید خودروهای لوکس بوده است و در حال حاضر نیز همچنان همین سیاست مسیر کمپانی لکسوس را مشخص می کند. تمام خودروهای این کمپانی نمونه‌هایی لوکستر و سطح بالاتر از خودروهای تویوتا به حساب می‌آیند. اکثر خودروهای کمپانی لکسوس از پلتفرمی مشترک با یکی از خودروهای کمپانی تویوتا استفاده می کنند.

این کمپانی با وجود این که چندان قدیمی نیست اما نام و آوازه ی فوق ‌العاده ‌ای در همه جای دنیا کسب کرده و جزء کم خرابی ترین خودروهای دنیا محسوب می شود. لکسوس همچنین یکی از کمپانی های پیشرو در عرصه خودروهای هیبرید و پلاگین هیبرید محسوب می شود و توجه بسیار زیادی به پاک بودن خودروها و آسیب کمتر به محیط زیست دارد.

محبوب ترین خودروهای لکسوس

همانطور که پیشتر نیز گفتیم خودروهای این کمپانی عموما از پلتفرمی مشترک با خودروهای تویوتا بهره می‌برند. برای مثال لکسوس ال ایکس از پلتفرم تویوتا لندکروز و لکسوس جی ایکس از پلتفرم و تویوتا پرادو استفاده می کنند. اما با تغییرات سطح بالا و بالا بردن کیفیت و مهندسی بهتر خودرویی بسیار لوکس تر و ویژه تر را عرضه کنند.

از جمله خودروهای لکسوس که در بازار ایران موجود هستند می توان به لکسوس nx ، لکسوس es ، لکسوس nx  لکسوس ls و لکسوس is اشاره نمود که در این بین هیچکدام به اندازه ی لکسوس ال ایکس رویایی و فوق العاده نیست اما از این خودرو تعداد زیادی در بازار موجود  نیست. از جمله محبوب ترین خودروهای لکسوس در بازار ایران خودروهای سری Nx هستند که با طراحی خاص و کیفیت بسیار بالا همچنین استفاده از موتورهای بسیار کم استهلاک توانسته اند به این فروش و محبوبیت خوب دست یابند.

نام گذاری خودروهای لکسوس

لکسوس بهترین و ویژه ترین خودروهای خود را با نام f یا فلک شیپ به معنای پرچمدار به بازار عرضه می کند. نمونه های خودروهای فلک شیپ این کمپانی گرانترین و لوکس ترین و قدرتمندترین نمونه های آن به حساب می آیند.

 نام گذاری خودروهای این کمپانی به صورت 2 حرف و ۳ عدد می باشد که حرف اول بیانگر کلاس خودرو به حرف دوم مدل بدنه خودرو است و سه عدد پس از آن نشانگر حجم موتور خودرو میباشند. برای مثال ال اس ۳۵۰ یعنی خودروی لوکس سدان با موتور ۳۵۰۰ سی سی و یا ال ایکس ۵۷۰ یعنی خودروی لوکس شاسی بلند با موتور ۵۷۰۰ سی سی. همچنین اگر بعد از نام حرف اچ آورده شود نشان دهنده هیبرید بودن خودرو و اگر حرف اف آورده شود نشان از تولید محدود بودن و پرچمدار بودن آن خودرو می باشند.

 خودروهای لکسوس یکی از پیشرفته ترین و ویژه ترین خودروهای موجود در بازار ایران و حتی بازار جهانی به حساب می آید و درون آنها از هیچ آپشن و امکاناتی دریغ نشده است. یکی از معروف ترین آپشن های این خودروها می‌توان موس هدایت کننده فرمان های صوتی و تصویری خودرو است که در کمتر خودرویی در دنیا شاهد این آپشن هستیم.

فروش اقساطی nx300

شرایط خرید اقساطی و قیمت لکسوس NX300

کمتر کسی در ایران و دیگر کشورهای جهان وجود دارد که نام لکسوس را نشنیده باشد و در مورد خوب بودن خودرو های این کمپانی حرفی به گوشش نرسیده باشد. کمپانی لکسوس زیرمجموعه ی لوکس ساز کمپانی تویوتا است و خودروهای با سطح کیفی بالاتر و طراحی های لوکس تر و جذاب تری به نسبت کمپانی تویوتا ارائه می دهد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد لکسوس NX300 و همچنین مشاهده شرایط فروش لکسوس Nx300 کارکرده، با ما تماس بگیرید.