کشور سازنده :

انگلستان – آلمان

شرکت وارد کننده :

پرشیا خودرو

نام کمپانی :

مینی

سال تاسیس :

1959

فروش اقساطی مینی

کمپانی مینی یک کمپانی خودروسازی انگلیسی می باشد که در حال حاضر مالکیت آن به طور کامل در دست کمپانی بی ام و قرار دارد. خودرو های این کمپانی همیشه خاص و متفاوت بوده اند. مینی معمولاً سعی می کند خودروهایی بسازد که هیچ کمپانی دیگری  شبیه به آنها نیست. از جمله معروف ترین خودروهای این کمپانی می توان به مینی ماینر اشاره نمود که خودروی بسیار کوچک و متفاوت است و در فیلم های معروف مستربین از آن استفاده شده است.

کمپانی بی ام و در سال ۱۹۹۴ به طور کامل کمپانی مینی را خریداری نموده و از سال ۲۰۰۱ خودروهای مینی توسط کمپانی بی ام و تولید می شوند. از جمله ویژه ترین خودروهای حال حاضر کمپانی می توان به مینی کانتریمن، مینی کلابمن، مینی کوپر و مینی هاچ اشاره نمود. مینی کوپر نیز شامل نمونه ی کوپه و کانورتیبل نیز می باشد که از محبوبیت بسیار زیادی نیز برخوردار است.

خودروهای مینی و طراحی خاص

از جمله ویژه ترین بخش های طراحی خودرو ها می توان به نمایشگر های دایره ای شکل خودرو که در هیچ خودروی دیگری نمونه آن نیست، اشاره نمود. که تا حد زیادی خودروهای مینی را خاص و متفاوت کرده اند.

کمپانی مینی بخشی را به عنوان زیرمجموعه نیز دارد. که تحت عنوان جان کوپر ورک شناخته می‌شود. این بخش وظیفه تولید خودروهایی اسپرت تر با موتورهای تقویت شده و طراحی‌های خاص تر را به عهده دارد و بسیار عالی این کار را انجام می‌دهد. تا حدی که خودروهای این کمپانی با کارهای جان کوپر ورک می توانند در مسابقات زیادی شرکت کنند.

مینی کوپر S

شرایط خرید اقساطی و قیمت مینی کوپر s

مینی کوپر s در اصل نسخه ی جوان پسندانه تر ، پر قدرت تر و تند و تیز تر ماشین محبوب کمپانی مینی یعنی مینی کوپر است که در دو نسخه ی ۵ در و ۳ در قابل خریداری میباشد. نسل اول این خودرو در سال ۲۰۰۰ معرفی شد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد مینی کوپر s و همچنین مشاهده شرایط فروش مینی کوپر s کارکرده، با ما تماس بگیرید.

مینی کلاب من

شرایط خرید اقساطی و قیمت مینی کلابمن

اولین تولید کلاب من به سال ۲۰۰۷ برمیگردد. مینی کلاب من یک خودروی خیلی جذاب از لحاظ طراحی است و به سادگی نگاه ها را خیره میکند. کلاب من دارای فضای مناسب و زیادی است.جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد مینی کلابمن و همچنین مشاهده شرایط فروش مینی کلابمن کارکرده، با ما تماس بگیرید.

مینی کانتری من

شرایط خرید اقساطی و قیمت مینی کانتری من

مینی کانتری من پر فروش ترین و بزرگترین خودروی این کمپانی انگلیسی است. کانتری من از بسیاری جهات شباهت هایی به BMW X1 دارد که با توجه به اینکه مینی از برند هایBMW میباشد، مسئله ی عجیبی نیست. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد مینی کانتری من و همچنین مشاهده شرایط فروش مینی کانتری من کارکرده، با ما تماس بگیرید.