کشور سازنده :

ژاپن

شرکت وارد کننده :

آرین موتور

نام کمپانی :

میتسوبیشی

سال تاسیس :

1971

فروش اقساطی میتسوبیشی

میتسوبیشی کمپانی خودروسازی ژاپنی است که از دیرباز خودروهای آن در ایران حضور داشته و از محبوبیت بالایی نیز برخوردار بوده اند. که از جمله محبوب ترین خودروهای این کمپانی می‌توان به لنسر، پاجرو و گالانت اشاره نمود که همگی در ایران چه در گذشته و چه در حال حاضر خودروهای پرطرفدار و دوست داشتنی ای به حساب می آمدند.

تاریخچه

این کمپانی در سال ۱۹۷۱ در ژاپن تاسیس شده و در ابتدای تاسیس در زمینه ساخت کشتی فعالیت می نموده است. لوگوی این کمپانی تشکیل شده از سه لوزی به نشانه ی سه عدد الماس در کنار یکدیگر می باشد. نام آن نیز از ترکیب دو کلمه میتسو به معنای سه تایی و شی به معنای الماس گرفته شده است که تاکید دوباره بر لوگوی این کمپانی دارد.

خودروهای مهم

یکی از شناخته شده ترین خودروهای این کمپانی میتسوبیشی لنسر است که از ابتدای تولید، این خودرو با همین نام معرفی و عرضه شد و همچنان طراحی ظاهری آن شبیه به نمونه های قدیمی و الهام گرفته از آنها است و سنت و اصالت طراحی را کاملاً حفظ نموده است. این خودرو نمونه ای قدرتمندتر به نام اوولوشن را نیز در کارنامه خود دارد که از قدرت و سرعت بالاتری برخوردار بود. اما چند سالی است نمونه اوولوشن میتسوبیشی لنسر از خط تولید خارج شده و اینک این مدل جذاب و دوست داشتنی فقط در نمونه های قدیمی تر وجود دارد.

خودروی افسانه‌ای دیگری که توسط این کمپانی تولید شده و در ایران نیز از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است، میتسوبیشی گالانت است. که در نمونه های چهار سیلندر و شش سیلندر در بازارهای جهانی و بازار ایران موجود است. این خودروی دوست داشتنی یک نمونه ی VIP داشت که به عنوان سوپر سالن شناخته می‌شد. این نمونه از امکانات و آپشن های بالاتری برخوردار بود. نمونه ۶ سیلندر میتسوبیشی گالانت که تعداد کمی از آن در ایران هست است دارای شتاب صفر تا صد جذاب تنها 6.5 ثانیه است که جزء برترینهای زمان خودش محسوب می شود.

خودروهای میتسوبیشی در ایران

 پاجرو که هر آفرود بازی را به خود جلب می کند خودروی بعدی در لیست دوست داشتنی های این کمپانی ژاپنی محسوب می شود. که با داشتن توانایی های آفرودی فوق‌العاده و طراحی خشن، یک خودروی شاسی بلند جذاب و دوست داشتنی به حساب می آید.

 در حال حاضر انواع خودروهای میتسوبیشی که در بازار ایران وجود دارد چندان زیاد نیست و به نسخه های میراژ، لنسر، ASX ، اوتلندر و اوتلندر پلاگین هیبرید محدود می شود. میتسوبیشی میراژ جزء کوچک ترین و ارزان ترین خودروهای وارداتی بازار ایران به حساب می آید که با ابعادی کوچک جزء بهترین انتخاب ها برای رفت و آمد های شهری  به حساب می آید.

 میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید نیز جزء خاص ترین خودرو های شاسی بلند موجود در ایران محسوب می‌شود به دلیل اینکه در بازار ایران خودروی پلاگین هیبرید بسیار کم و محدود است. تنها خودروی پلاگین هیبرید شاسی بلند بازار ایران را می‌توان میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید نامید که با تکنولوژی های فوق العاده توانسته به رکورد بی نظیر مصرف دو لیتر بنزین به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر برای خودروی با ابعاد شاسی بلند دست یابد. میتسوبیشی اوتلندر عنوان بسیار ارزشمند پاک‌ترین خودروی شاسی بلند جهان را در کارنامه خود دارد که هرچند در حال حاضر این مقام متعلق به کمپانی دیگری اما ما همچنان جزء ۵ خودروی پاک شاسی بلند دنیا قرار دارد.

میتسوبیشی میراژ

شرایط خرید اقساطی و قیمت میتسوبیشی میراژ

خودروهای مینی هاچ بک یا هاچ بک های کوچک برای هر کمپانی ارزان ترین مدل‌های کمپانی محسوب می شوند. در مورد کمپانی میتسوبیشی نیز، میتسوبیشی میراژ کوچک ترین و ارزان ترین محصول این کمپانی ژاپنی است. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد میتسوبیشی میراژ و همچنین مشاهده شرایط فروش میتسوبیشی میراژ کارکرده، با ما تماس بگیرید.

میتسوبیشی لنسر

شرایط خرید اقساطی و قیمت میتسوبیشی لنسر

میتسوبیشی لنسر خودرویی بسیار محبوب در بازار ایران بوده است و در دهه‌های۶۰ و ۷۰ بین جوانان ایرانی خودرویی رویایی محسوب می‌شده. حال پس از سالها شاهد حضور دوباره ی این خودرو در بازار ایران هستیم. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد میتسوبیشی لنسر و همچنین مشاهده شرایط فروش میتسوبیشی لنسر کارکرده، با ما تماس بگیرید.

میتسوبیشی ASX

شرایط خرید اقساطی و قیمت میتسوبیشی ASX

ای اس ایکس یک کراس آور ژاپنی است که از سایز نسبتاً کوچکی برخوردار است. باید به این نکته توجه ویژه نمایید خودروهای ژاپنی همیشه با کیفیت و دوام بالا ساخته شده‌اند و در ASX نیز چیزی غیر از این شاهد نیستیم. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد میتسوبیشی ASX و همچنین مشاهده شرایط فروش میتسوبیشی ASX کارکرده، با ما تماس بگیرید.

میتسوبیشی اوتلندر

شرایط خرید اقساطی و قیمت میتسوبیشی اوتلندر

به دلیل محبوبیت روز افزون خودروهای شاسی بلند عموم کمپانی های خودروسازی به سمت تولید خودروهای شاسی بلند و کراس آور رفته اند. میتوان گفت اوتلندر در بین رقبایش بهترین توانایی آفرود را دار و از لحاظ نرمی و راحتی نیز بسیار با کیفیت و لوکس ساخته شده است.جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد میتسوبیشی اوتلندر و همچنین مشاهده شرایط فروش میتسوبیشی اوتلندر کارکرده، با ما تماس بگیرید.

میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید

شرایط خرید اقساطی و قیمت اوتلندر پلاگین هیبرید

میتسوبیشی اوتلندر از معدود خودروهای شاسی بلند پلاگین هیبرید جهان محسوب می‌شود و توانست عنوان سومین خودروی پرفروش پلاگین هیبرید دنیا را از آن خود نماید و پاک ترین کراس آور دنیا در سال ۲۰۱۸ شود. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید و همچنین مشاهده شرایط فروش میتسوبیشی اوتلندر کارکرده، با ما تماس بگیرید.