فروش اقساطی میتسوبیشی

میتسوبیشی میراژ

شرایط خرید اقساطی و قیمت میتسوبیشی میراژ

خودروهای مینی هاچ بک یا هاچ بک های کوچک برای هر کمپانی ارزان ترین مدل‌های کمپانی محسوب می شوند. در مورد کمپانی میتسوبیشی نیز، میتسوبیشی میراژ کوچک ترین و ارزان ترین محصول این کمپانی ژاپنی است. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد میتسوبیشی میراژ و همچنین مشاهده شرایط فروش میتسوبیشی میراژ کارکرده، با ما تماس بگیرید.

میتسوبیشی لنسر

شرایط خرید اقساطی و قیمت میتسوبیشی لنسر

میتسوبیشی لنسر خودرویی بسیار محبوب در بازار ایران بوده است و در دهه‌های۶۰ و ۷۰ بین جوانان ایرانی خودرویی رویایی محسوب می‌شده. حال پس از سالها شاهد حضور دوباره ی این خودرو در بازار ایران هستیم. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد میتسوبیشی لنسر و همچنین مشاهده شرایط فروش میتسوبیشی لنسر کارکرده، با ما تماس بگیرید.

میتسوبیشی ASX

شرایط خرید اقساطی و قیمت میتسوبیشی ASX

ای اس ایکس یک کراس آور ژاپنی است که از سایز نسبتاً کوچکی برخوردار است. باید به این نکته توجه ویژه نمایید خودروهای ژاپنی همیشه با کیفیت و دوام بالا ساخته شده‌اند و در ASX نیز چیزی غیر از این شاهد نیستیم. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد میتسوبیشی ASX و همچنین مشاهده شرایط فروش میتسوبیشی ASX کارکرده، با ما تماس بگیرید.

میتسوبیشی اوتلندر

شرایط خرید اقساطی و قیمت میتسوبیشی اوتلندر

به دلیل محبوبیت روز افزون خودروهای شاسی بلند عموم کمپانی های خودروسازی به سمت تولید خودروهای شاسی بلند و کراس آور رفته اند. میتوان گفت اوتلندر در بین رقبایش بهترین توانایی آفرود را دار و از لحاظ نرمی و راحتی نیز بسیار با کیفیت و لوکس ساخته شده است.جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد میتسوبیشی اوتلندر و همچنین مشاهده شرایط فروش میتسوبیشی اوتلندر کارکرده، با ما تماس بگیرید.

میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید

شرایط خرید اقساطی و قیمت اوتلندر پلاگین هیبرید

میتسوبیشی اوتلندر از معدود خودروهای شاسی بلند پلاگین هیبرید جهان محسوب می‌شود و توانست عنوان سومین خودروی پرفروش پلاگین هیبرید دنیا را از آن خود نماید و پاک ترین کراس آور دنیا در سال ۲۰۱۸ شود. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید و همچنین مشاهده شرایط فروش میتسوبیشی اوتلندر کارکرده، با ما تماس بگیرید.