شرایط خرید و فروش اقساطی اوتلندر

جهت اطلاع از قیمت خرید اقساطی میتسوبیشی اوتلندر PHEV  با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت اوتلندر پلاگین هیبرید

جهت اطلاع از قیمت میتسوبیشی اوتلندر PHEV و طرح فروش میتسوبیشیاوتلندر PHEV با کارشناسان ما تماس بگیرید

میتوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید

خودروهای پلاگین هیبرید به خودروهایی گفته میشود که دارای دو موتور الکتریکی و بنزینی هستند. تفاوت این خودرو ها با خودروهای هیبریدی در این است که خودروهای هیبریدی موتور اصلی موتوربنزینی آنها است و موتور برقی به کمک موتور اصلی می‌آید تا هم مصرف بنزین را کاهش دهد و هم توان موتور را بالاتر ببرد. اما خودروهای پلاگین هیبریدی موتور اصلی موتور برقی می باشد و موتور بنزینی از اهمیت کمتری برخوردار است.

خودروهای پلاگین هیبرید مانند خودروهای تمام برقی به برق زده می شود و شارژ می شود اما خودروهای هیبریدی با استفاده از جنراتور های متصل به چرخه و موتور شارژ می‌شوند. میتسوبیشی اوتلندر از معدود خودروهای شاسی بلند پلاگین هیبرید جهان محسوب می‌شود که خوشبختانه پایش به ایران هم باز شده است.

میتسوبیشی اوتلندر توانست عنوان سومین خودروی پرفروش پلاگین هیبرید دنیا را از آن خود نماید و پاک ترین کراس آور دنیا در سال ۲۰۱۸ شود. اوتلندر به ازای هر کیلومتر فقط ۴۴ گرم دی اکسید کربن از خود منتشر می نماید که برای یک خودروی شاسی بلند بسیار کم محسوب می شود.

اوتلندر پلاگین هیبرید بدون شک برای کسانی که به محیط زیست اهمیت می دهند خودرویی بسیار خاص و جذاب محسوب می شود زیرا مصرف آن به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر فقط ۲ لیتر است. حتی تا ۴۵ کیلومتر می‌تواند با موتور کاملاً برقی خود حرکت کند و هیچ بنزینی مصرف نکند.

میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید

مشخصات فنی اوتلندر پلاگین هیبرید

همانطور که قبلاً گفته شد با یک خودروی پلاگین هیبرید روبرو هستیم. می دانیم که این خودروها از دو موتور متفاوت استفاده می نمایند. میتسوبیشی اوتلندر از یک موتور ۲۰۰۰ سی سی پلاگین هیبرید استفاده می نمایند که موتور بنزینی آن می‌تواند ۱۲۱ اسب بخار قدرت و در مجموع از این خودرو می‌تواند 170 اسب بخار نیرو تولید نمایند. قدرت موتوری بنزین خودرو بر روی محور جلو عمل کرده و شارژ موتور برقی آن را نیز پشتیبانی می کند. موتورهای الکتریکی هرکدام می توانند ۸۵ اسب بخار قدرت تولید نمایند و قدرت این شاسی‌بلند را به ۱۷۰ اسب بخار برساند که در زمان استفاده از سیکل های ترکیبی این قدرت موتور می‌تواند حداکثر تا ۲۰۵ اسب بخار نیز بالا رود که موجب می شود این خودرو بتواند در مدت زمان ۱۱ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

زمان شارژ کامل خودرو ۵ ساعت است و می‌تواند با حالت تمام برقی حدود ۴5 کیلومتر را بدون نیاز به بنزین فقط با استفاده از این موتور الکتریکی بپیمایند اما از طرفی با استفاده از فناوری شارژ سریع می‌توانیم به اندازه پیمودن ۱۵ کیلومتر خودرو را در مدت زمان ۳۰ دقیقه شارژ نماییم.

میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید می‌تواند سه حالت استفاده موتور را برای شما فراهم آورد. تمام برقی، استفاده ترکیبی و استفاده هوشمند این سه حالت هستند که در حالت هوشمند خودرو با بررسی وضعیت جاده خودش تصمیم می‌گیرد که چه درصدی از موتورهای الکتریکی و چه درصدی از موتور بنزینی خودرو نیرو بکشد تا بتواند در هر لحظه بهترین عملکرد را به راننده ارائه دهد. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو کمتر از ۲ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر است که برای یک خودروی شاسی بلند عدد بسیار کم و قابل توجهی محسوب می شود.

مشخصات ظاهری میتسوبیشی اوتلندر

در طراحی ظاهری میتسوبیشی اوتلندر پلاگن هیبرید، تقریباً تفاوتی با میتسوبیشی اوتلندر معمولی دیده نمی شود به جز تفاوت های بسیار جزئی مانند تفاوت در سپر ها و جلو پنجره و چراغ های روز و همچنین دریچه شارژ خودرو که ظاهر آن کمی متفاوت کرده اند.

استفاده از جلو پنجره بزرگ که با المانهای کروم رنگ پوشیده شده است ظاهر لوکسی به خودرو بخشیده اند. همچنین در طراحی عقب خودرو نیز استفاده چراغهای بزرگ که با یک نوار کروم رنگ به هم متصل شده‌اند ظاهر زیبایی به خودرو بخشیدند. در مجموع می توان خودرو از لحاظ طراحی قابل رقابت با تمامی خودرو های هم رده خودش دانست.

اما باید به این مورد توجه نمایید که این خودرو تقریباً هیچ رقیبی از لحاظ و سیستم های موتوری در بازار ایران ندارد و می توان آن را تنها شاسی بلند پلاگین هیبرید در ایران دانست و این یعنی بدون هیچ رقیبی تاج داری میکند.

داخل میتسوبیشی اوتلندر

در بخش طراحی داخلی نسخه پلاگین هیبرید میتسوبیشی اوتلندر تفاوت های بیشتری با میتسوبیشی اوتلندر معمولی دارد. که از جمله این تفاوت ها می توان به کنسول میانی و دنده، صفحه نمایش کیلومتر شمار که مجهز به بخشی جهت نمایش میزان شارژ خودرو شده‌است و همچنین تفاوت‌های جزئی دیگر مانند استفاده از دکمه های مربوط به مدل های استفاده از موتور الکتریکی تفاوت های این دو خودرو در طراحی داخلی هستند.

می‌توان از لحاظ طراحی داخلی میتسوبیشی اوتلندر را در مقایسه با رقبای هم قیمت ضعیف تر دانست که در نسخه پلاگین هیبرید نیز همین مورد تکرار شده است.

امکانات رفاهی اوتلندر پلاگین هیبرید

از جمله امکانات میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید می‌توان به موارد زیر اشاره نمود

 • دو دیفرانسیل دائمی
 • شوینده چراغ های جلو
 • نمایشگر ۶.۱ اینچی لمسی با ناوبری ماهواره ای
 • ۷ کیسه هوا
 • دوربین ۳۶۰ درجه
 • سیستم کروز کنترل ضد تصادف
 • چراغ های روز چراغ های عقب ال ای دی
 • گرمکن فرمان
 • صندلی های تمام چرم
 • گرمکن صندلی های جلو
 • دو پریز برق ۲۲۰ ولت شهری
 • ترمز دستی الکتریکی
 • سیستم جلوگیری از تصادف

قیمت خودرو در بازار حدود ۶۵۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان می باشد

حجم موتور
2000

سی سی

شتاب
11

ثانیه

 حداکثر سرعت  ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت
حداکثر گشتاور موتور های الکتریکی ۳۳۲ نیوتن متر + گشتاور موتور بنزینی ۱۸۶ نیوتن متر
 ترمز عقب و جلو دیسکی خنک‌شونده
ترمز عقب و جلو  عقب دیسکی و جلو دیسکی خنک شونده مجهز به دو پیستون
 ترمز کمکی  در هنگام حرکت در سطوح شیب‌دار (HSA)
مجهز به ۷ ایربگ ۲ عدد راننده و شاگرد، ۲ عدد جانبی، ۲ عدد پرده‌ای و ۱ عدد زانو
 کروز کنترل
 • مجهز به سیستم کروز کنترل و محدود کننده سرعت
حداکثرقدرت با موتور الکترونیکی
حداکثر قدرت با موتور بنزینی
021-48421
تماس با ما

6 Replies to “فروش اقساطی و نقدی میتسوبیشی اوتلندر PHEV”

 1. شهرام

  پاسخ دادن

  یک خورو جا دار بی صدا فوق العاده کم مصرف و از معایب آن اینکه در صورت نداشتن شارژ برقی در سربالایی کم قدرت میشود

  1. autokhosravani_admin

   پاسخ دادن

   تمامی خودروهای برقی به این صورت هستند تقریبا اما در کل خودروی بسیار خوبی هست

 2. باتری خودرو

  پاسخ دادن

  بین خودروهای میتسوبیشی که تو ایران اومده به نظر من از همشون بهتره

  1. نازنین غقاری

   پاسخ دادن

   بله همینطوره

 3. وحید

  پاسخ دادن

  سلام.هنوز هم فروش اقساطی اوتلندر هیبرید دارید؟

  1. محمد احمدیان

   پاسخ دادن

   سلام
   لطفا با شماره 02148421 تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *