کشور سازنده :

آلمان

شرکت وارد کننده :

معین خودرو

نام کمپانی :

پورشه

سال تاسیس :

1931

فروش اقساطی پورشه

کمپانی خودروسازی پورشه بدون شک یکی از جوان ‌پسند ترین و اسپرت ترین خودروسازان دنیا محسوب می شود و یکی از کمپانی های زیر مجموعه خودروسازی فولکس واگن است. خودرو های بسیار سریع با طراحی های بسیار جذاب و خاص می‌توانند هر کسی را به خود جلب کنند. در همه جای دنیا پورشه خودرویی برای عاشقان سرعت و دوست داران خودروهای خاص است.

اولین خودرو کمپانی پورشه یک فولکس واگن بیتل بود که با تغییراتی در ظاهر و موتور عرضه شد تا بتواند سرعت و شتاب بسیار بیشتری به نسبت نسخه ی معمول فولکس واگن این خودرو پورشه ۶۴ نام داشت. این کمپانی بعد از گذشت چند سال خودرویی تحت عنوان ۹۱۱ معرفی نمود که موفقیت های بسیار زیاد در مسابقات نامش را بسیار بر سر زبان ها انداخت و موجب شد نام پورشه از همان ابتدا به عنوان یک خودروی سریع برای همه شناخته شود.

بدون شک نام آور ترین خودرو کمپانی پورشه نمونه ۹۱۱ است که تا همین امروز نیز با همین نام تولید و عرضه می شود و از همه لحاظ خودروی بی نظیر و کم نقص محسوب می شود و برای چندین سال متوالی توانست عنوان محبوب ترین خودروی دنیا از نظر مردان را کسب نماید.

معروف ترین پورشه ها

با افزایش تعداد طرفداران خودروهای شاسی بلند و کراس آور در سال‌های اخیر، کمپانی پورشه نیز تصمیم گرفت از قافله عقب نماند و اقدام به تولید  خودروی شاسی بلند نمود. با تکیه بر اصلی‌ترین هدف خودش یعنی تولید خودروهای اسپرت و پرسرعت خودروی پورشه کایان را معرفی نمود که یک خودروی شاسی بلند با سرعت و شتاب بالا بود و در زمان معرفی چشم ها را خیره کرد.

 این کمپانی همچنین خودروی بسیار خاصی تحت عنوان پورشه پانامرا به عنوان اولین خودروی سدان این کمپانی معرفی نمود که باز هم با اولین بودن در نمونه خودش اسم و رسم بسیاری در دنیا کسب کرد.

خودروهای پورشه در ایران

 با توجه به موفقیت بسیار زیاد اولین خودروی شاسی بلند پورشه یعنی کایان این کمپانی بعد از چند سال تصمیم گرفت خودروی شاسی بلند دیگری با ابعاد کمی کوچکتر تحت عنوان ماکان را معرفی کند. ماکان از طراحی فوق العاده و ویژگی های بی نظیری بهره می برد و باز هم توانست نام پورشه را بر سر زبانها بیاورد.

 همچنین پورشه یکی از خاص ترین موتورهای دنیا یعنی موتورهای تخت یا باکسر را طراحی کرده و ساخته است که یکی از ویژه ترین انواع موتور های دنیا محسوب می شود. این موتور بر روی خودروی فوق العاده جذاب و کوچک پورشه باکستر قرار دارد. این خودروی کوچک دو نفره موتور عقب یکی از دوست داشتنی ترین خودروهای اسپرت در دنیا به حساب می‌آید.

از جمله خودروهایی که از کمپانی پورشه در ایران وجود دارد می‌توان به پورشه کایان، پورشه ماکان، پورشه ۹۱۱ ، پورشه پانامرا، پورشه باکستر وپورشه کیمن اشاره کرد.

فروش اقساطی پورشه ماکان

شرایط خرید اقساطی و قیمت پورشه ماکان

ماکان جز آن دسته خودروهایی است که هر چقدر هم که ببینید ظاهر آن تکراری نمی شود و همیشه و همیشه در خیابان ها با دیدنش چشم هایتان به سمت آن خیره می شود و این توانایی بالای آلمانی ها را در ساخت خودرو به نمایش می گذارد. پورشه ماکان را میتوان یک خودروی اسپرت دانست که کفش پاشنه بلند پوشیده است. یعنی به راحتی هم طرفداران خودرو های اسپرت و هم طرفداران خودروهای شاسی بلند را به خود جلب می نماید.  جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد پورشه ماکان و همچنین مشاهده شرایط فروش ماکان کارکرده، با ما تماس بگیرید.