شرایط خرید و فروش اقساطی پورشه ماکان

جهت اطلاع از قیمت خرید اقساطی پورشه ماکان با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت پورشه ماکان

جهت اطلاع از قیمت پورشه ماکان و طرح فروش پورشه ماکانبا کارشناسان ما تماس بگیرید

پورشه ماکان

پس از موفقیت بسیار زیاد کمپانی پورشه در تولید خودروهای شاسی بلند با پورشه کایان، پس از مدتی این کمپانی تصمیم گرفت خودروی شاسی بلند دیگری که ارزانتر از کاین باشد را روانه ی بازار کند و نتیجه این تصمیم چیزی نبود جز شاسی بلند کوچک بسیار جذاب پورشه یعنی پورشه ماکان.

ماکان جز آن دسته خودروهایی است که هر چقدر هم که ببینید ظاهر آن تکراری نمی شود و همیشه و همیشه در خیابان ها با دیدنش چشم هایتان به سمت آن خیره می شود و این توانایی بالای آلمانی ها را در ساخت خودرو به نمایش می گذارد. پورش ماکان را می‌توان  نسخه کوچک شده از پورشه کایان دانست هرچند که از هر لحاظ چه طراحی داخلی و چه طراحی خارجی با هم تفاوت هایی دارند اما شباهت های زیادی نیز بین این دو مشاهده می شود.

پورش ماکان را میتوان یک خودروی اسپرت دانست که کفش پاشنه بلند پوشیده است. یعنی به راحتی هم طرفداران خودرو های اسپرت و هم طرفداران خودروهای شاسی بلند را به خود جلب می نماید. در کل می‌توان گفت با خودرویی روبرو هستیم که نمی‌توان از آن ایرادی گرفت.

فروش اقساطی پورشه ماکان

مشخصات فنی پورشه ماکان

پورشه ماکان با موتورهای مختلف در بازارهای جهانی عرضه می‌شود اما در ایران به دلیل شرایط محدود واردات خودرو، همه مدلهای پورشه ماکان وارد نمی شود.

از جمله موتورهای ماکان می‌توان به موتور ۳ و ۳.۶ لیتری  ۶ سیلندر اشاره نمود که به بازار ایران راه پیدا نکرده اند و فقط مدل ۲ لیتری توربو توانسته به بازار ایران راه پیدا کند که می تواند ۲۵۲ اسب بخار نیرو و ۳۷۰ نیوتن متر گشتاور تولید نماید.

این اعداد و ارقام چندان در خور نام پورشه به نظر نرسد اما باید به این نکته توجه نمود که مدلهای قدرتمند این خودرو اجازه ورود به بازار ایران را ندارند در غیر این صورت با موتورهای حدود ۵۰۰ اسب بخاری رو به رو بودیم.

جعبه دنده این خودرو از نوع PDK میباشد که یک جعبه دنده مخصوص برای خودروهای پورشه می باشد و این تکنولوزی موجب می شود ماکان بتواند در کسری از ثانیه تعویض دنده انجام دهد.

پورشه ماکان معمولی می تواند ضعف ۶.۹ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد اما در مدل های s و GTS این عدد تا ۴ ثانیه نیز کاهش می یابد.

مصرف سوخت پورشه ماکان ۷.۴ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر می باشد.

مشخصات ظاهری پورشه Macan

 در نگاه به این خودرو چیزی جز تحسین در ذهنتان نقش نمی بندد و هر لحظه طراحان و سازندگان این خودرو را تحسین و ستایش خواهید نمود. کیفیت بی نظیر همه چیز در این خودرو قابل وصف نیست و شما را متحیر می کند

 در طراحی پورشه ماکان چه در نمای جلوی خودرو و چه در نمای عقب خودرو نهایت سادگی و زیبایی در هم آمیخته شده اند و یک خودروی دیوانه کننده را موجب شده اند. در هر قسمت از طراحی این خودرو که متمرکز شوید متوجه می شوید که دلیل محبوبیت بیش از حد پورشه و دیگر برند های آلمانی چیست.

در نمای جانبی خودرو مشاهده می نمایید که خودروی چندان بزرگی  پیش روی شما نیست و از لحاظ ابعاد می‌توان ماکان را با خودرویی مانند هیوندا توسان برابر دانست اما “این کجا و آن کجاااا”

داخل porsche macan

در داخل خودرو آنقدر همه چیز در نهایت کیفیت و لوکس بودن قرار دارند که هرکسی را هیجان زده می کنند و این کیفیت بالا در کنار طراحی فوق العاده زیبا موجب شده در داخل خودرو نیز مانند بیرون آن حرفی جز تحسین باقی نماند. استفاده ی زیاد از چرم و فلز در کنار لوگوی زیبای پورشه که در همه جا حک شده است، همه ی اینها در کنار هم یک مخلوق ستودنی را ایجاد کرده اند. پورشه ماکان یک خودروی شاسی بلند لوکس می‌شود و به همین دلیل تمامی ادوات به کار برده شده در خودرو با کیفیت بسیار بالایی ساخته شده‌اند.

تعداد زیاد دکمه های موجود در کنسول خودرو، شما را یاد جت های جنگی و نفر برها می اندازد تا احساس برتری مطلق در ماشینتان داشته باشید.

کوچک بودن فضای داخلی و بخش بار خودرو و همچنین هزینه های گزاف نگهداری را می توان از نقاط ضعف پورشه ماکان دانست.

 امکانات پورشه ماکان

پورشه در ساخت ماکان چیزی کم نگذاشته و در خودرو شاهد همه نوع امکانات هستیم که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •  ۷ عدد کیسه هوا
 •  مانیتور صندلی های عقب
 •  سیستم اگزوز
 •  سیستم تنظیم ارتفاع
 •  چوب کاری داخل خودرو
 •  سقف پانارومیک بزرگ
 •  گرم کن تمام صندلی ها و سرد کن صندلی های جلو
 • سقف جیر
 • دوربین ۳۶۰ درجه
 •  رادارهای تشخیص خودرو و ضد تصادف
 • رادار تابلو خوان
 • رادار شناسایی عابر پیاده و نقطه کور
 •  کروز کنترل فعال
 •  رینگ ۲۱ اینچی اسپرت
 • homelink یا اتصال به خانه
 •  صندلی ۱۸ حالت اسپورت
حجم موتور
۱۹۸۴

سی سی

شتاب
۶.۷

ثانیه

جعبه دنده۷ سرعته از نوع PDK
استاندارد آلایندگییورو ۵
موتور۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه
وزن خالص۱۷۷۰ کیلوگرم
طول/عرض/ارتفاع۴۶۹۱ /۱۹۲۳/۱۶۲۳
مصرف ترکیبی(لیتر)۷.۴ لیتر در هر صد کیلومتر
حجم مخزن سوخت(لیتر)۶۵
حد اکثر قدرت
۲۵۲ اسب بخار

در ۵۰۰۰ دور در دقیقه

حداکثر گشتاور
۳۷۰ نیوتن متر

در ۱۵۰۰ دور در دقیقه

مشاوره جهت خرید خودرو
شعبه نیاوران : ۲۲۲۹۹۰۱۵
شعبه کاشانک:۲۶۱۱۱۱۹۷
شعبه کاشانی : ۴۴۰۰۴۳۵۵
شعبه بام لند : ۴۰۴۴۷۸۴۱
شعبه هنگام : ۷۷۲۴۱۵۶۱
شعبه پاسداران : ۲۶۱۵۴۵۰۱
شعبه عباس آباد : ۸۸۷۰۰۲۸۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *