شرایط خرید و فروش اقساطی پورشه

جهت اطلاع از قیمت خرید اقساطی پورشه کاین   با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت پورشه کایان

جهت اطلاع از قیمت پورشه کاین و طرح فروش پورشه کایان با کارشناسان ما تماس بگیرید

پورشه کاین

کمپانی خودروسازی پورشه همیشه به تولید خودروهای سریع با طراحی فوق العاده اسپرت و خاص مشهور بوده و هست. اما با افزایش روزافزون تمایل به خرید خودروهای کراس آور از سوی مردم این کمپانی نیز تصمیم گرفت اقدام به تولید خودرو کراس آور نماید و نتیجه این تصمیم چیزی نبود جز پورشه کایان.

البته باید گفت پورشه کایان نیز از رسالت اصلی کمپانی پورشه یعنی تولید خودروهای بسیار سریع و فوق العاده اسپرت دور نیست و با وجود اینکه یک خودروی کراس آور می باشد، جزء سریعترین شاسی بلند های دنیا به حساب می‌آید و در سال عرضه توانست رکورد های بسیار زیادی را جابجا کند.

مشخصات فنی پورشه کاین

پورشه کایان در مدل های مختلف عرضه می شود. نمونه معمولی پورشه کایان با یک موتور ۶ سیلندر ۳۶۰۰ سی سی عرضه می‌شود که می تواند ۳۰۰ اسب بخار قدرت و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور را برای این خودرو به ارمغان آورد. شتاب صفر تا صد این مدل 8 ثانیه و مصرف سوخت آن حدود ۱۰ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. نمونه s به نسبت مدل معمولی موتور قدرتمند تری دارد و با یک موتور۸ سیلندر ۴۸۰۰ سی‌سی می‌تواند ۴۰۰ اسب بخار قدرت و ۵۰۰ نیوتن متر گشتاور ایجاد کند که موجب شتاب ۶ ثانیه ای برای این خودرو می شود. اما مدل توربو از همه قوی تر است و با یک موتور 4800 سی سی هشت سیلندر توربو شارژ می تواند ۵۵۰ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور را به ارمغان آورد که موجب شتاب صفر تا صد 5 ثانیه برای خودرو می‌شود.

مشخصات ظاهری پورشه کایان

 بدون شک اولین چیزی که در ظاهر کالا جلب توجه می کند طراحی چراغ های جلوی خودرو است که بر روی کاپوت قرار گرفته و از خودروهای دیگر SUV آن را متفاوت می کند. این خودرو با وجود اینکه شاسی بلند است اما باز هم بسیار به خودروهای مطرح پورشه از جمله پورشه باکستر و پورشه کیمن شباهت زیادی دارد و در هر لحظه یادآور می شود که همچنان یک پورشه در مقابل شماست. همچنین طراحی ظاهری خودرو با استفاده از از سطح شیبدار که حالت کوپه به خودرو داده است، بسیار افزایش می‌یابد و واقعا می توان آن را یکی از زیباترین و جذاب ترین خودروهای کراس آور بازار ایران دانست.

داخل پورشه کایان

طراحی ظاهری کایان فوق العاده جذاب دوست داشتنی است اما باید بگویم طراحی داخلی آن بسیار بهتر است و به بهترین شکل ممکن مهندسی و طراحی شده است. حتی افرادی که طراحی ظاهری  کاین را چندان نمی پسندند، طراحی داخلی و کیفیت آن را بدون شک ستایش می کنند. استفاده از نمایشگر بزرگ و استفاده ی فراوان از از چرم و قطعات کرومی در کنار کنسول وسط بزرگ و شیب دار معروف پورشه، احساس لوکس بودن خودرو را را بسیار افزایش داده است. همچنین ساعت معروف پورشه که قابلیت اندازه گیری شتاب صفر تا صد را نیز دارد به این زیبایی و خاص بودن می افزاید.

امکانات رفاهی پورشه کایان

پورشه در بخش امکانات رفاهی به هیچ وجه خساست به خرج نداده و این خودرو را بهترین و پیشرفته ترین سیستم های روز مجهز کرده که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • سیستم پایداری plc که توسط خود پورشه طراحی شده و پیشرفته ترین سیستم ترمز و پایداری می باشد
 • ۹ عدد کیسه هوا شامل راننده و سرنشین، کیسه هوای جانبی برای جلو و عقب کیسه‌های هوای پرده‌ای و کیسه‌هوای روی سقف
 •  سیستم صوتی پیشرفته Bose با ۱۴ اسپیکر و ساب ووفر
 • سیستم تعلیق پنوماتیک با قابلیت ارتفاع در هشت سطح مختلف
 •  دوربین ۳۶۰ درجه
 •  کروز کنترل هوشمند و تطبیق پذیر با قابلیت جلوگیری از تصادف
 • سیستم نمایش فشار باد لاستیک ها
 •  رادارهای نقطه کور و و شناسایی خطوط
 •  سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک برای سرنشینان جلو و عقب به صورت جداگانه
 •  ترمز پارک الکتریکی و نگهداری خودرو در سربالایی ها و سراشیبی ها
 •  خاموش و روشن شدن اتوماتیک خودرو هنگام  ایستادن در ترافیک
 •  سیستم تعویض صدای اگزوز یا کیت اگزوز
 •  چرم و صندلی ها فرمان رودری ها و داشبورد خودرو
حجم موتور
3596

سی سی

شتاب
8

ثانیه

موتور 6 سیلندر 24 سوپاپه
حجم موتور 3600 سی سی
جعبه دنده 8 دنده خودکار تیپ ترونیک
مصرف بنزین ترکیبی 13.5 لیتر در 100 کیلومتر
وزن خالص 2105 کیلوگرم
طول/عرض/ارتفاع 4624/ 1781/ 1729 
حد اکثر قدرت
حداکثر گشتاور
400

نیوتن متر

021-48421
تماس با ما