شرایط خرید اقساطی و قیمت سایپا کوییک

سایپا کوییک را میتوان در حال حاضر لوکس ترین خودروی تولیدی کمپانی سایپا دانست که بر روی پلتفرم خودروی تیبا ۲ ساخته شده است. کوییک از امکانات قابل قبولی برخوردار است. هرچند سایپا سعی دارد کوییک را یک کراس اوور کوچک معرفی کند، اما کاملا کوچک است و بیشتر به یک هاچبک میخورد تا یک کراس اوور. این خودرو در دو مدل دستی و اتوماتیک عرضه می شود.

شرایط خرید اقساطی و قیمت سایپا آریو

سایپا s300یا اریود در واقع همان زوتى z300 است که پس از شروع مونتاژ توسط سایپا نام آن تغییر یافت. s300 یکی از زیباترین محصولات مونتاژی توسط سایپا است و به نسبت دیگر محصولات سایپا طراحی نسبتا جذابی دارد. هرچند این طراحی کپی شده از تویوتا الیون ۲۰۰۷ است و مدت زمان زیادی از طراحی آن می گذرد اما همچنان ساده و جذاب است.

شرایط خرید اقساطی و قیمت سراتو سایپا

کیا سراتو یک خودروی اقتصادی و ارزان قیمت است که در حال حاضر چهارمین نسل از این خودرو در خط تولید کیا قرار دارد. در سالهای ۲۰۰۹ تا سال ۲۰۱۳ دومین نسل از سراتو روی خط تولید کمپانی کیا قرار داشت اما از سال ۲۰۱۴ که نسل جدید این خودرو معرفی و عرضه شد، نسل دوم از رده خارج شده و کمپانی سایپا طی یک قرارداد تصمیم به مونتاژ و تولید این خودرو با نام سراتو سایپا گرفت.