۱

اطلاعات کلی

نسلی نو از گذشته ای دور ...

با تعریفی دوباره از یک SUV، امنیت، زیبایی و تنوع کاربرد را برای شما به ارمغان آورده است، شما به همراه این اتومبیل منحصر به فرد متفاوت دیده خواهید شد.طراحی نسل چهارم خودروی نیوکوراندو توسط موسسه معتبر و معروف طراحی خودرو در ایتالیا به نام ایتال دیزاین با هنرمندی جورجیتو جیوجیارو صورت پذیرفته است. در قسمت خارجی تغییرات محسوس و شگرفی نسبت به سایر نسل های خود داشته است بطوری که فرم عضلانی بوجود آمده توسط خطوط و انحناهای بدنه ظاهر نیرومندی به خودرو داده است که القا کننده حس قدرت و جسارت در شما می باشد.

۲

طراحی

سانگ یانگ برای سال ۲۰۱۸ نمونه ای فیس لیفت از نیو کوراندو را تولید کرده است . این خودرو در بخش فنی دست نخورده باقی مانده اما در ظاهر دچاز تغییراتی شده است و این تغییرات ظاهری فقط به نمای جلوی کوراندو ختم میشود ؛ تغییراتی در چراغ های جلو ،چراغ های مه شکن و جلو پنجره.

جاذبه دیده شدن

ترکیبی بدیع در چراغ‌ های جلو که بر اساس وزن خودرو نور پایین آن تنظیم می‌گردد.
آنتن پیوسته سقفی سبب ایجاد ظاهری زیباتر و همچنین وضوح بهتر در گیرنده رادیویی می‌شود.
باز و بسته شدن اتوماتیک آینه های جانبی بصورت برقی توسط ریموت کنترل درب ها به همراه چراغ راهنمای LED، تنظیمات برقی و گرم کن
شیشه های ضد اشعه آفتاب

با بکارگیری آخرین دستاوردهای مهندسی ارگونومی، تمامی تجهیزات مورد نیاز به راحتی و با زیبایی کم نظیر در دسترس راننده و سرنشین های جلو قرار گرفته است/تعویض دنده ،کنترل سیستم صوتی و سیستم پاسخگویی به تلفن همراه بر روی غربیلک فرمان/تنظیم برقی صندلی راننده در ۶ جهت/قابلیت تخت شدن صندلی های عقب جهت ایجاد فضای مناسب/قرارگیری دریچه ها جهت تهویه هوا بصورت زیبا و فراگیر/پشت آمپرهای LED

۳

اطلاعات کلی

جدیدترین سیستم های الکترونیکی هدایت خودرو
مجهز به سیستم ترمز ضد قفل (ABS) بعلاوه سیستم تقسیم نیروی الکترونیکی ترمز (EBD)، سیستم کنترل پایداری (ESP)، سیستم ضد واژگونی (ARP)، سیستم کنترل سرعت خودرو در سرپایینی (HDC)

حداکثر قدرت
۱۴۹ اسب بخار

در ۶۰۰۰ دور در دقیقه

حداکثر گشتاور
۱۹۷ نیوتن متر

در ۴۰۰۰ دور در دقیقه

حجم موتور
 تعداد سوپاپ۱۶
جعبه دنده۶ سرعته تیپ ترونیک با تعویض دنده دستی
شتاب ۰ تا ۱۰۰۱۰ ثانیه
حداکثر سرعت
۱۷۴ کیلومتر در ساعت
فاصله محورها۲۶۵۰ میلیمتر
وزن خالص۱۶۸۰ کیلوگرم
حدآلایندگییورو۵
۶ سرعته تیپ ترونیک
چهار چرخ محرک
۵۷ لیتر

مشاوره جهت خرید خودرو
شعبه نیاوران : ۲۲۲۹۹۰۱۵
شعبه کاشانک: ۸-۲۶۱۱۱۱۹۶
شعبه کاشانی : ۴۴۰۰۴۳۵۵
شعبه بام لند : ۴٠۴۴٧٨۴١
شعبه هنگام : ۷۷۲۴۱۵۶۱
شعبه پاسداران : ۲۶۱۵۴۵۰۱
شعبه عباس آباد : ٨٨٧٠٠٢٨٩