کشور سازنده :

کره جنوبی

شرکت وارد کننده :

رامک خودرو

نام کمپانی :

سانگ یانگ

سال تاسیس :

1954

فروش اقساطی سانگ یانگ

سانگ یانگ کمپانی بسیار معتبر کره‌ای محسوب می‌شود و چهارمین کمپانی بزرگ کره است. سانگ یانگ در زبان کره ای به معنای دو اژدها است و تلفظ صحیح آن سنگ یون است. سانگ یانگ تمرکز ویژه بر روی تولید خودروهای شاسی بلند و کراس آور دارد و جز چند مدل معدود سواری به سراغ تولید این دست خودروها نرفته است.

سانگ یانگ تمرکز خود را بر روی تخصص قدیمی خودش یعنی خودروهای شاسی بلند گذاشته است و بسیار هم موفق است.این کمپانی در دوره‌ای برای نیروی زمینی آمریکا اتوبوس و کامیون تولید می نمود و رشد چشمگیر اقتصادی در این مدت پیدا کرد. در سال ۱۹۹۱ سانگ یانگ مشارکتی با شرکت بنز آغاز نمود و موتور و جعبه دنده خودرو های کمپانی موتور را به طور مستقیم کمپانی بنز تامین می کرد.

شروع موفقیت سانگ یانگ

 یکی از بهترین تولیدات این کارخانه خودروی موسو بود که نتیجه همکاری با کمپانی بنز بود و موفقیت بسیار زیادی در بازار های جهانی کسب کرد. این خودرو همچنین به بازار ایران نیز راه پیدا کرد و طرفداران زیادی کسب کرد.

سانگ یانگ در سال ۱۹۹۷ به شرکت دوو فروخته شد اما با ورشکستگی روبرو شد و در سال ۱۹۹۹ شرکت ماهیندرا هند، این کمپانی را خریداری کرد و با پیشرفت زیاد در حال حاضر با تولید بیش از ۱۲۰ هزار دستگاه در سال، به عنوان چهارمین خودروساز کره شناخته می شود.

از جمله خودروهای سانگ یانگ موجود در بازار ایران می توان به تیوولی اشاره نمود که طرفداران زیادی داشته و از فروش بسیار خوبی برخوردار است.

سانگ یانگ در ایران

 گروه صنعتی رامک خودرو از سال ۱۳۸۴ به عنوان نماینده رسمی سانگ یانگ در ایران فعالیت میکند.  کیفیت خوب در کنار قیمت پایین موجب شده این  کمپانی بتواند در ایران بازار خوبی داشته باشد و طرفداران زیادی از دوستداران خودروهای کراس آور را به خود جلب کند. تیوولی از محبوب ترین خودروهای کراس آور حال حاضر بازار ایران به حساب می‌آید.

خودروهای سانگ یانگ

سانگ یانگ خودروی شاسی بلند بسیار بزرگی به نام رکستون G4 را نیز عرضه می‌کند که تعداد کمی از آن  در بازار ایران وجود دارد. این شاسی بلند فوق العاده قدرتمند و با کیفیت است و می تواند از لحاظ امکانات رفاهی و کیفیت تولید و قطعات با خودروهای سطح بالای موجود در ایران رقابت کنند و از لحاظ آفرود نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

سانگ یانگ کوراندو نیز با ظاهری شبیه به جیپ چند سالی با تعداد محدود در بازار ایران وجود دارد. اما حالا نسل جدید این خودرو به نام نیو کوراندو به عنوان خودرو ای به روز از این کمپانی به بازار ایران عرضه شده که از جذابیت بالایی در طراحی و همچنین امکانات برخوردار است.

فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی

شرایط خرید اقساطی و قیمت سانگ یانگ تیوولی

قیمت به نسبت ارزان،آپشن های زیاد، طراحی جذاب، رقبای کم و …… از جمله دلایلی اند که سانگ یانگ تیوولی را تا این حد موفق کرده اند. تیوولی توانسته عنوان با ارزش پر فروش ترین مدل کمپانی سانگ یانگ را کسب نماید. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد سانگ یانگ تیوولی و همچنین مشاهده شرایط فروش سانگ یانگ تیوولی کارکرده، با ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی سانگ یانگ کوراندو

شرایط خرید اقساطی و قیمت سانگ یانگ کوراندو

از بین مدل های سانگ یانگ، تیوولی و رکستون بسیار بازار بهتری دارند اما تمام این ها دلیلی بر بد بودن کوراندو ندارند و باید گفت که کوراندو بسیار خودروی با کیفیت و خوبی است. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد سانگ یانگ کوراندو و همچنین مشاهده شرایط فروش سانگ یانگ کوراندو کارکرده، با ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی سانگ یانگ رکستون

شرایط خرید اقساطی و قیمت سانگ یانگ رکستون

رکستون یک شاسی بلند تمام عیار از کمپانی سانگ یانگ است که اگر بحث طراحی را کنار بگذاریم به جرأت می توان گفت در بین رقبای هم رده و هم قیمت خودش یک سر و گردن از همه بالاتر است. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد سانگ یانگ رکستون و همچنین مشاهده شرایط فروش سانگ یانگ رکستون کارکرده، با ما تماس بگیرید.