۱

اطلاعات کلی

بازیگری استوار و قابل اطمینان

رکستون، فرزند بزرگ قدبلند شرکت کره‌‌ای سانگ‌ ‌یانگ است.سانگ‌ ‌یانگ رکستون جدید با کد Y400 شناخته می‌شود و طراحی آن بروز شده و نسبت به نسخه‌های قبلی این خودرو ساده‌تر اما باوقار‌تر شده است. در طراحی این خودرو به وضوح از خودروی مفهومی LIV-2 سانگ یانگ الهام گرفته شده، کانسپتی که پیش‌تر در نمایشگاه‌های مختلف به نمایش گذاشته شده بود.

۲

طراحی

شاسی بلندی عضلانی با خطوط و طراحی باشکوه

همه چیز را در خود جای داده تا در کلاس خود پیشرو باشد . اکنون رکستون ایمن تر ، قویتر، جادار تر و خوش استایل تر از هر زمان دیگری است . این SUV جدید با اعتبار ، سواری فوق العاده ای ارائه میدهد و با تکیه بر تکنولوژی که درخود جای داده است ، توانسته سطح جدیدی از کمال را در زمینه رفاه ، لذت سواری و محاظت از سرنشین ارائه دهد.

طراحی بالگونه دو طرف خودرو ، طرح جلو پنجره و خطوط تنومند دماغه جلو ، نمایی از یک SUV کلاسیک را به نمایش می گذارد.
در حالی که ماهیت پویای خطوط بدنه که سراسر طول خودرو را در بر گرفته ، جذابیتی بی بدیل به آن می بخشد . حس جسورانه و در عین حال دل فریبی القا میکند.

(فاخر و در عین حال دنج)
آرگونومی صندلی ها به نحوی طراحی شده اند تا هر نوع بدنی را در خود جای دهند تا احساس خستگی در سفر های طولانی را به حداقل برسانند .
صندلی ها با چرم فوق العاده نرم و راحت ناپا پوشانده شده که به ظرافت تمام دوخته شده اند . محیط داخلی رکستون با استفاده از پادری های مزین شده به نام رکستون که با ظرافت خاصی در خود لامپ های رنگی جای داده اند ، روشن تر از معمول میشود و با این ریزه کاری ، محیطی لطیف ی را پدید آورده اند .

۳

اطلاعات کلی

دوربین ۳۶۰ درجه/فرمان الکتریکی حساس به سرعت و گرمکن فرمان/تنظیم برقی صندلی راننده در هشت جهت و سرنشین جلو در چهار جهت به همراه گرمکن های مجزا برای صندلی ها/سیستم سرمایش صندلی های جلو/پشت آمپرهای سوپر ویژن به همراه مانیتور ۷ اینچی TFT/شیشه های جلو ضد اشعه های مضر (سولار)/چراغ مه‌شکن برای تامین روشنایی لازم در شرایط بد جوی/استفاده از چراغ های LED/جلوپنجره با طراحی زیبا و بدیع/رکستون به ۹ کیسه هوا مجهز شده است که ۱۳ منطقه را پوشش میدهد/رادار بین خطوط ( LDW)/سنسور های کمکی پارک/رادار هشدار عبور ترافیک عقب ( RCTA )/رادار پیشگیری از برخورد با عابر پیاده ( FCW )

حجم موتور
حداکثر قدرت
حداکثر کشتاور

مشاوره جهت خرید خودرو
شعبه نیاوران : ۲۲۲۹۹۰۱۵
شعبه کاشانی : ۴۴۰۰۴۳۵۵
شعبه بام لند : ۴٠۴۴٧٨۴١
شعبه هنگام : ۷۷۲۴۱۵۶۱
شعبه پاسداران : ۲۶۱۵۴۵۰۱
شعبه عباس آباد : ٨٨٧٠٠٢٨٩