کشور سازنده :

ژاپن

شرکت وارد کننده :

ایرتویا

نام کمپانی :

تویوتا

سال تاسیس :

1937

فروش اقساطی تویوتا

کمپانی تویوتا بدون شک یکی از شناخته شده ترین و برترین کمپانی های خودروسازی در دنیا به حساب می‌آید و در سال های گذشته توانسته با عبور از فولکس واگن و جنرال موتورز پرفروش ترین کمپانی خودروسازی دنیا محسوب شود. به این نکته توجه ویژه باید نمود که کمپانی هایی نظیر جنرال موتورز و فولکس واگن از تعداد بسیار زیادی زیرمجموعه و کارخانه تشکیل شده اند. اما با این حال نتوانستند در برابر این غول خودروسازی دوام بیاورند و رتبه اول را از دست داده اند.

 این کمپانی در سال ۱۹۲۶ راه اندازی شد اما در ابتدا یک کارخانه ریسندگی بود و به ساخت ماشین های بافندگی و چرخ خیاطی می‌پرداخت. اما در سال ۱۹۳۰ مدیران این کمپانی تصمیم گرفتند به صنعت خودروسازی وارد شوند و در سال ۱۹۳۳ قسمت کوچکی از کارخانه ریسندگی به تولید خودرویی مناسب برای ژاپنی ها تخصیص یافت. نام این کمپانی در ابتدا تویودا بود اما با ورود خودروسازی نام آن به تویوتا تغییر یافت تا تبعیضی باشد بین کمپانی ریسندگی و کمپانی تولید خودرو.خودروهای تولیدی کمپانی تویوتا به عنوان کم استهلاک ترین و کم خرابی ترین خودروهای دنیا به حساب می آیند و افرادی که قصد دارند کار زیادی از ماشین ها خود بکشند به سراغ این کمپانی خوشنام و بی نظیر می روند.

رشد تویوتا

اما کمپانی تویوتا به همین جا بسنده نکرد و زیرمجموعه ی لوکس تر خود یعنی لکسوس را به عنوان تولید کننده خودروهای با کیفیت بهتر و سطح بسیار بالاتر معرفی نمود که در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد و رقیبی بی نظیر برای خودروسازانی مثل بنز و بی ام و محسوب می شود. معروف ترین و ویژه ترین خودروهای تولیدی کمپانی تویوتا را میتوان کرولا، هایلوکس و لندکروز نامید که هر کدام در کلاس خودشان جز بهترین ها و پر فروشترین های جهان هستند و حرفی برای گفتن باقی نگذاشته اند.

تویوتا کرولا عنوان ارزشمند پر فروش ترین خودروی سواری تاریخ و تویوتا هایلوکس عنوان دومین خودروی پر فروش وانت تاریخ را در کارنامه ی خود دارند. که القاب شگفت انگیزی هستند. همه ی اینها نشانه هایی از ارزش و جایگاه بی نظیر خودروهای تولیدی توسط تویوتا را دارند. تویوتا لندکروز به عنوان یکی از بهترین شاسی بلند ها و آفرود های دنیا شناخته می شود و رویای تعداد بی شماری از افراد داشتن یک خودروی لندکروز است.

خودرویی که جز معدود شاسی بلند های واقعی بازار ایران است و با دیدین آن قدرت و ابهت را لمس خواهید نمود. طبق اعلام کمپانی تویوتا خودروی لندکروز مقاوم ترین موتور دنیا را دارد و در تست ها و بررسی ها تا 1 میلیون کیلومتر هم در شرایط آب و هوایی مختلف مورد تست و بررسی قرار گرفته است.

به همین دلایل کمپانی تویوتا و لکسوس طولانی ترین و بهترین گارانتی ها را برای خودروهای خود ارائه می دهند.نمونه های زیادی از خودروهای تویوتا از زمان هایی دور در ایران وجود داشته و طرفداران بسیار زیادی در ایران دارند.

خودروهای تویوتا در ایران

از جمله تویوتا های موجود در بازار ایران می توان به تویوتا هایلوکس، تویوتا لندکروز، تویوتا کرولا، تویوتا کمری، تویوتا پریوس، تویوتا راوفور، تویوتا سی اچ آر، تویوتا اف جی کروز، تویوتا پرادو، تویوتا هایس و تویوتا آریون اشاره نمود. از بین تمام خودروهای یاد شده در بالا بدون شک در ایران هیچ کدام به اندازه ی تویوتا لندکروز محبوب نیست.کیفیت بسیار بالا و استهلاک کم در کنار امکانات آفرودی بالا و ایمنی فوق العاده دلایل این موفقیت و محبوبیت هستند.

فروش اقساطی تویوتا chr

شرایط خرید اقساطی و قیمت تویوتا CHR

سی اچ آر را می توان از لحاظ طراحی خاص ترین خودروی کراس اوور ایران دانست. کلمه ی CHR قرار گرفته بر روی این خودرو به معنای coupe high ride یا بلند قامت کوپه گرفته شده است که در طراحی این خودرو کاملا این نام به چشم می خورد. تویوتا سی اچ آر از لحاظ طراحی ظاهری کاملاً متفاوت است و گویی از آینده آمده است و همین مورد CHR را بسیار خاص نموده است. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد CHR و همچنین مشاهده شرایط فروش تویوتا سی اچ آر کارکرده، با ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی تویوتا RAV4

شرایط خرید اقساطی و قیمت تویوتا Rav4

راوفور دو سال پیاپی توانست عنوان پرفروش ترین خودروی شاسی بلند جهان را از آن خود کند که جایگاه بسیار با ارزشی برای کمپانی تویوتا به حساب می آید. در بازار ایران هم راو۴ فروش خوب و مناسبی را داشته است اما به نسبت رقبایی مانند رنو کولئوس، هیوندای سانتافه فروش ضعیف تری را تجربه کرده است.  جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد تویوتا راو4 و همچنین مشاهده شرایط فروش تویوتا rav4 کارکرده، با ما تماس بگیرید.