کشور سازنده :

آلمان

شرکت وارد کننده :

فولکس واگن ایران

نام کمپانی :

فولکس واگن

سال تاسیس :

1937

فروش اقساطی فولکس واگن

کمپانی فولکس واگن هر چند شاید به اندازه دیگر کمپانی های خودروسازی آلمان یعنی بنز و بی ام و و پورشه محبوب نباشد اما با احتساب کمپانی های زیرمجموعه ی آن، بزرگترین کمپانی خودروسازی دنیا به حساب می آید. این کمپانی در سال ۱۹۳۰ به دستور هیتلر ساخته شد. اولین خودروی تولیدی آن فولکس واگن بیتل بود که همچنان در لیست تولیدات این کمپانی قرار دارد.

 فولکس واگن در زبان آلمانی به معنای خودروساز مردمی می باشد که نشان از هدف اولیه تولید و تشکیل این کمپانی دارد. فردیناند پورشه شخصی بود که این کمپانی را راه اندازی و مدیریت نمود و به چنان شهرت و ثروتی دست یافت که بعدها توانست کمپانی شخصی خودش یعنی پورشه را تاسیس کند.

 فولکس واگن بیتل یا همان فولکس قورباغه ای چنان شهرتی در همه دنیا دست یافت که کمتر کسی اعم از زن یا مرد و پیر و جوان وجود داشت که فولکس واگن قورباغه ای را نشناسد و همین شهرت موجب شد کمپانی فولکس واگن بسیار ثروتمند شود و به سراغ تولید مدل‌های دیگر خودرو نیز برود. خودرو های بعدی که توسط این کمپانی ساخته و عرضه شدن فولکس واگن پاسات و فولکس واگن گلف بودند که هر دوی این خودروها نیز بازار بسیار خوبی در همه کشورهای جهان دست یافتند.

رشد فولکس واگن

فروش بسیار زیاد خودروهای مختلف کمپانی فولکس واگن رشد چشمگیری را از لحاظ مالی برای این شرکت به ارمغان آورد که موجب شد کمپانی فولکس واگن بتواند کمپانی  خودروسازی بسیار زیادی از جمله بوگاتی، مان، اسکانیا، اشکودا، دوکاتی، لامبورگینی، پورشه، آئودی و بنتلی را خریداری کند و به عنوان بزرگترین خودروساز دنیا شناخته شود.

فولکس به همراه زیر مجموعه های خودش که بسیار هم تعداد آنها زیاد است در هر سال بیش از ۱۰ میلیون خودرو تولید می کند و به طور میانگین هر ۳ ثانیه یک خودرو تحت مدیریت کمپانی فولکس واگن در جهان عرضه می‌شود. در حال حاضر خودروهایی که تحت برند اصلی فولکس واگن عرضه می شوند عبارتند از : فولکس واگن آپ، فولکس واگن پولو، فولکس واگن گل، فولکس واگن پاسات، فولکس واگن شیراکو، فولکس واگن تیگوان و برخی مدل های دیگر که در ایران چندان شناخته شده نیستند. هرچند از میان خودروهای گفته شده تعداد زیادی از آن ها در ایران اجازه ورود ندارند و تنها تعداد معدودی از آنها وارد شده است.

خودروهای فولکس واگن در ایران

 از جمله شناخته شده ترین خودروهای کمپانی فولکس واگن که در ایران وجود دارند فولکس واگن پاسات و فولکس واگن تیگوان هستند که هر دو از کیفیت ساخت و مهندسی بی نظیری بهره می برند و شاید در بین تمام رقبا جزء با کیفیت ترین نمونه ها در بازار ایران به حساب بیایند. اما متاسفانه آنچنان که باید مورد توجه نیستند زیرا بازار فروش آن ها چندان قدرتمند نیست و در  مقابل رقبایی همچون هیوندایی و کیا از لحاظ فروش ضعیف تر عمل کردند.

از میان ۱۰ خودروی پرفروش تاریخ دنیا سه خودرو از کمپانی فولکس واگن می باشد که این سه خودرو عبارتند از فولکس واگن گلف، فولکس واگن بیتل و فولکس واگن پاسات که این اعداد و ارقام به خوبی نشان از قدرت فوق العاده کمپانی بی نظیر فولکس واگن دارد.

فولکس واگن یا همان فولکس قورباغه ای در ۶۵ سال تولیدش به رقم خارق العاده 21 میلیون عدد فروش رسید برای درک بهتر این عدد باید بدانید در تمام جاده های ایران حدود ۱۸ میلیون خودرو وجود دارد. همچنین فولکس واگن گلف نیز از زمان تولید تا به حال توانسته ۲۷ میلیون عدد از این خودرو را به فروش برساند و فولکس واگن پاسات با ۱۵ میلیون عدد سه خودرو پرفروش این کمپانی هستند.

فروش اقساطی فولکس واگن پاسات

شرایط خرید اقساطی و قیمت فولکس واگن پاسات

پاسات یک سدان بسیار با ابهت و ساده است و گویی هر لحضه طراحان کمپانی فولکس واگن به شما میگویند که در این خودرو یک آدم خیلی مهم و با پرستیژ نشسته است. هرچند که خودرو طراحی کمی قدیمی و ساده ای دارد اما بسیار دوست داشتنی و شیک طراحی و ساخته شده است. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد فولکس واگن پاسات و همچنین مشاهده شرایط فروش فولکس واگن پاسات کارکرده، با ما تماس بگیرید.