۱

اطلاعات کلی

دومین ماشین از برند دوست داشتنی فولکس واگن ماشین پاسات است؛ که یک سدان جذاب و عالی می باشد. در سال ۱۹۷۳ فولکس واگن پاسات برای نخستین بار بر روی خط تولید این کارخانه قرار گرفت. در حال حاضر مدل مد نظر ما، نسل هشتم این ماشین است که برای سال ۲۰۱۸ تغییراتی جزئی در چهره ماشین انجام شده است. همیشه و در همه نسل ها، سادگی از جمله ویژگی های طراحی فولکس واگن پاسات بوده است و این مدل هم دقیقا بر همین اساس شکل گرفته است. یعنی فولکس واگن پاسات ۲۰۱۸ یک ماشین با طراحی ساده است که بسیار با پرستیژ و با یک شخصیت مستقل و قدرتمند خودنمایی می کند. استایل طراحی فولکس واگن پاسات به خوبی نشان می دهد که با یک فولکس واگن اصیل و شکیل سر و کار داریم.

جوایز

دریافت ۵ ستاره ایمنی

۲

طراحی

با توجه به تمام ویژگی های عالی که فولکس واگن پاسات در اختیار شما قرار می دهد و نیز این نکته که فولکس واگن پاسات ساخت آلمان است، پاسات در کلاس خود ارزشمندترین ماشین بوده و تمام رقبایی که قبل از آن در این کلاس اعلام حضور کرده اند، اکنون به انتخاب های بعدی تبدیل شده اند. در حقیقت فولکس واگن پاسات بهترین ماشین قابل انتخاب در کلاس خود میباشد.

چراغ های اتوماتیک جلو با تکنولوژی فولLED برای نور پایین و بالا به همراه چراغهای روشنایی در روز به صورت مجزا که دارای روشنایی جانبی به همراه سیستم سازگاری روشنایی خودرو با محیط اطراف نیز می‌باشد که با چرخش فرمان روشنایی در نقاط کور جاده را جهت راحتی راننده به ارمغان می آورد.رینگ ها آلمینیومی ۱۸ اینچ با کیفیت بالا و طراحی ۱۰ پره و ظاهری مدرن حس پویایی را بیان می کند.سیستم کمکی یدک کش(حمل کاروان ) امکان هدایت یدک کش به صورت کامل در هنگام رانندگی با سیستم پیشرفته منطبق با اتوپارک جهت کمک به راحتی پارک و جمع شوندگی آن به صورت الکترونیکی.قابلیت نوآورانه جهت بازکردن درب صندوق بدون نیاز به لمس درب
برای باز کردن صندوق عقب پاسات خود، نیازی به لمس درب صندوق ندارید. کافیست کلید خودرو در جیبتان بوده و پای خود را زیر سپر عقب حرکت دهید تا درب صندوق عقب را به راحتی باز کنید. همچنین با فشردن یک دکمه در داخل درب صندوق، به راحتی بسته خواهد شد.

با ورود به کابین فولکس واگن پاسات نکاتی همچون کیفیت ساخت عالی و متریال فوق العاده با کیفیت در اولین نگاه به چشم می اید. کمربند ایمنی با ۳ نقطه‌ی کشش، جایگاه مخصوص حمل کودک، فناوری الکترونیکی حفظ تعادل خودرو (ESC)، سیستم جلوگیری کننده از لیز خوردن (ASR)، قفل الکترونیک دیفرانسیل (EDL) و ترمز کمکی پیشرانه (EBA) وجدیدترین فناوری فولکس واگن در ترمز‌های ABS، EBD و HBA /صندلی‌ها راحت و قابل قبول هستند و در ردیف جلو با بخش‌‍‌های اضافه کنار زانو و کتف، سرنشینان را در بر می‌گیرند/فنربندی و سیستم تعلیق هم برای سفرهای کوتاه و احتمالا پردست‌انداز شهری، مناسب ارزیابی شده است. هرچند ارتفاع این خودرو قابل تغییر نیست؛ صندلی، فرمان و حتی محل قرار گرفتن بازوی راننده روی کنسول، تنظیم پذیر خواهد بود که در سفرهای طولانی مدت، مفید است.

۳

مشخصات فنی

اتوپارک: تکنولوژی Park Assist به شما کمک می‌کند تا جای پارک مناسب خودروی فولکس واگن خود را پیدا کنید و با کمک آن، بدون نیاز به هدایت راننده، خودروی خود را پارک نمایید.با ورود به کابین فولکس واگن پاسات نکاتی همچون کیفیت ساخت عالی و متریال فوق العاده با کیفیت در اولین نگاه به چشم می اید. همچنین طراحی عالی و هماهنگ با ظاهر بیرونی ماشین، رضایت شما را از فولکس واگن پاسات دو چندان می نماید.

فولکس واگن پاسات از پیشرانه ۱.۸ لیتری توربو شارژر سود میبرد؛ که قابلیت های حرکتی عالی را برای این ماشین فراهم کرده و به طرز عجیبی مصرف سوخت پایینی را هم دارا می باشد. هندلینگ خوب و سواری با کیفیت در ذات ماشین های فولکس واگن بوده و به لطف سیستم های ایمنی پیشرفته و ۵ ستاره ایمنی، با فولکس واگن پاسات با خیال هر چه تمام تر می توانید به رانندگی بپردازید.

حداکثر سرعت
حداکثر قدرت
۱۷۰ اسب بخار

در۵۱۰۰-۶۲۰۰ دور در دقیقه

حداکثر گشتاور
۲۵۰ نیوتن متر

در ۱۲۵۰-۵۰۰۰ دور در دقیقه

حجم موتور سی سی  ۱۷۹۸
شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر(ثانیه)  ۷.۹
طول/عرض/ارتفاع(میلیمتر) ۱۴۵۶/۱۸۳۲/۴۷۶۷
وزن خالص(کیلوگرم) ۱۴۸۰
مشخصات تایر ۲۳۵/۴۵R18
مصرف ترکیبی(لیتر) ۵.۸
حجم مخزن سوخت(لیتر) ۶۶
ایموبولایزر/سیستم هشدار دهنده و قفل مرکزی/ورود بدون کلید و دکمه انجین استارت
فرمان برقی حساس به سرعت / کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان
صفحه نمایش ۹.۲ اینچی لمسی با ۶ بلندگو استریو

مشاوره جهت خرید خودرو
شعبه نیاوران : ۲۲۲۹۹۰۱۵
شعبه کاشانی : ۴۴۰۰۴۳۵۵
شعبه بام لند : ۴٠۴۴٧٨۴١
شعبه هنگام : ۷۷۲۴۱۵۶۱
شعبه پاسداران : ۲۶۱۵۴۵۰۱
شعبه عباس آباد : ٨٨٧٠٠٢٨٩